karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 byłem świadkiem jak chłop w stsie postawił 3k na wygraną Jagi i under 3.5 w tym meczu :p chyba się trochę zdziwił po 30minutach
1
@juarez fajnie jakby kiedyś trafił na jakiegoś Gattuso albo Cantone co by się z nim nie pier...
0
@Pressinho żółte kartki bardzo wpływają na mecz, bo zawodnicy którzy już je mają nie mogą czy nie powinni ryzykować ostrymi wejściami czy kasowaniem kontr przeciwnika
1
@SzczenaWojtula meh, skutecznym i zapierdalajacym ale Pedri ma tej magii sporo
1
@stickie dobra ustalmy Iniesta, Xavi, Puyol, Pique, Messi, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho to te oczywiste wybory ;)
0
@Aragorn33 ja tam słyszę puta Madrid xdd więc wszystko się zgadza
12
@Luciano99 namówił
1
@kaamil1910 nie jestem w stanie pojąć jak Kszawi nie widzial tego człowieka???
0
@Aragorn33 z piłkarskiego punktu widzenia owszem kot straszliwy aleee ja jednak lubię w piłkarzach charakter a Busi jednak nie raz pokazał, że jest Pusi, tak samo Alby nigdy nie lubiłem za jego dziecinny charakter chociaż piłkarzem był dobrym
0
@barca1squad czyli jednak lecisz pewniakami ;))
1
Jakich macie ulubionych zawodników Barcy nie licząc takich oczywistych jak Messi, Ronaldo czy R10? U mnie Kluivert, Pique i Gavi
0
@Batys a nie wiem ja po trzech drineczkach to humor gitówa a co jakiś mecz był?
2
@Wasacz_ raczej marne szanse aleee to by było coś wielkiego, tak jak zawsze byłem pierwszym krytykiem Lewego tak życzę mu tego z całego serca
1
@Sulimo nie pamiętam skąd się to wzięło ale kiedyś (może nawet na tej stronie) utarło się że GD to el Clasico i było to powielane
1
@Demollation nie podałeś wyniku
1
@Demollation kurde weź powiedz z kim i ile wygraliśmy na przestrzeni 3 dni?
7
@LeoMessiiBarcaPepa chłop ma żałować że na koniec kariery jest częścią najlepszego klubu na świecie? Myślę, że nawet jak przesiedzi sezon na ławce to będzie miał mega wspomnienia z tego czasu
4
@DLFCB xddd dobra uj, zawsze kupuję koszulki z czystymi plecami ale wjeżdża 6
0
@sonny24 *cisi, Casado to taki kocur
102
30pare lat na karku a siedzę i cieszę mordę do telefonu oglądając jak Flick napierdala fikołki, kocham ten klub
3
@Wasacz_ ja wykurwilem we framugę ;/
0
Najgorsze jest to że prawdopodobnie jeden z tych placków zdobędzie ZP
1
@PatrychoO no za ten przewrót w tył to maks 3-
0
@MaziFCB oesu mnie tak akcja podjarala bardziej niż bramka na 0-4, kocham tego małego zadymiarza
1
Real jest tak słaby, że nawet Balde zalicza asystę
3
BREWdzisz anczelot :p
0
@paweuwarrior i tak chyba nie ma za bardzo gdzie
1
@D10SLEO jedyna wada, że czasem się gubi w szybkim wyprowadzeniu przy pressingu ale tak to kozak
0
@LeoMessiiBarcaPepa a dziękuję ale obejdzie się z tym współczuciem
0
Ciekawe czy byśmy dostali na łeb gdyby nie istniał VAR