1

@adi7adi8 byłem świadkiem jak chłop w stsie postawił 3k na wygraną Jagi i under 3.5 w tym meczu :p chyba się trochę zdziwił po 30minutach

1

@juarez fajnie jakby kiedyś trafił na jakiegoś Gattuso albo Cantone co by się z nim nie pier...

0

@Pressinho żółte kartki bardzo wpływają na mecz, bo zawodnicy którzy już je mają nie mogą czy nie powinni ryzykować ostrymi wejściami czy kasowaniem kontr przeciwnika

1

@SzczenaWojtula meh, skutecznym i zapierdalajacym ale Pedri ma tej magii sporo

1

@stickie dobra ustalmy Iniesta, Xavi, Puyol, Pique, Messi, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho to te oczywiste wybory ;)

0

@Aragorn33 ja tam słyszę puta Madrid xdd więc wszystko się zgadza

12

@Luciano99 namówił

1

@kaamil1910 nie jestem w stanie pojąć jak Kszawi nie widzial tego człowieka???

0

@Aragorn33 z piłkarskiego punktu widzenia owszem kot straszliwy aleee ja jednak lubię w piłkarzach charakter a Busi jednak nie raz pokazał, że jest Pusi, tak samo Alby nigdy nie lubiłem za jego dziecinny charakter chociaż piłkarzem był dobrym

0

@barca1squad czyli jednak lecisz pewniakami ;))

1

Jakich macie ulubionych zawodników Barcy nie licząc takich oczywistych jak Messi, Ronaldo czy R10? U mnie Kluivert, Pique i Gavi

0

@Batys a nie wiem ja po trzech drineczkach to humor gitówa a co jakiś mecz był?

2

@Wasacz_ raczej marne szanse aleee to by było coś wielkiego, tak jak zawsze byłem pierwszym krytykiem Lewego tak życzę mu tego z całego serca

1

@Sulimo nie pamiętam skąd się to wzięło ale kiedyś (może nawet na tej stronie) utarło się że GD to el Clasico i było to powielane

1

@Demollation nie podałeś wyniku

1

@Demollation kurde weź powiedz z kim i ile wygraliśmy na przestrzeni 3 dni?

7

@LeoMessiiBarcaPepa chłop ma żałować że na koniec kariery jest częścią najlepszego klubu na świecie? Myślę, że nawet jak przesiedzi sezon na ławce to będzie miał mega wspomnienia z tego czasu

4

@DLFCB xddd dobra uj, zawsze kupuję koszulki z czystymi plecami ale wjeżdża 6

0

@sonny24 *cisi, Casado to taki kocur

102

30pare lat na karku a siedzę i cieszę mordę do telefonu oglądając jak Flick napierdala fikołki, kocham ten klub

3

@Wasacz_ ja wykurwilem we framugę ;/

0

Najgorsze jest to że prawdopodobnie jeden z tych placków zdobędzie ZP

1

@PatrychoO no za ten przewrót w tył to maks 3-

0

@MaziFCB oesu mnie tak akcja podjarala bardziej niż bramka na 0-4, kocham tego małego zadymiarza

1

Real jest tak słaby, że nawet Balde zalicza asystę

3

BREWdzisz anczelot :p

0

@paweuwarrior i tak chyba nie ma za bardzo gdzie

1

@D10SLEO jedyna wada, że czasem się gubi w szybkim wyprowadzeniu przy pressingu ale tak to kozak

0

@LeoMessiiBarcaPepa a dziękuję ale obejdzie się z tym współczuciem

0

Ciekawe czy byśmy dostali na łeb gdyby nie istniał VAR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?