kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka, że nawet nasz drugi skład powinien bez problemu z Alaves wygrać. Mówienie że przyczyną porażki były nadmierne rotacje jest dla mnie nieporozumieniem. Więcej nie napiszę bo meczu niestety (albo na szczęście) nie widziałem. Nie martwcie się, Real to kolos na glinianych nogach, w pewnym momencie ich upadek będzie bardzo spektakularny.
0
Ha ha ha...
2
Naprawdę sądzisz że mimo przebywania ciągle na treningach, meczach, wyjazdach itd wszyscy chcą siedzieć koło Messiego bo to Messi? Nie przesadzajmy, to nie podstawówka...
0
Nawałka wykorzystuje minimalne minimum potencjału tej drużyny, jego chwalenie jest dla mnie nieporozumieniem.
3
Pokory? Ile jeszcze razy? Odpuścili mecz z Ukrainą - wygraliśmy fartem, odpuścili ze Szwajcarią - udało się w karnych, odpuścili z Portugalią - odpadliśmy. Teraz odpuściliśmy znowu. Zwolnić Nawałkę i to natychmiast.
0
Celtic to nie ta drużyna sprzed paru lat, odpadło im Rangers i bardzo spuścili z tonu. Przypomnę żnie tak dawno odpadali z Legią.
0
Widzę że mamy u nas niesamowity optymizm. Są co prawda do tego podstawy ale nie przesadzajmy bo wiele drużyn wydawało się nie do pokonania. Najbardziej cieszy że kibice Realu są chyba jeszcze bardziej zadowoleni od nas, bo twierdzą że mają najlepszą jedenastkę i ławkę w historii. Ich upadek może być bardzo bolesny...
0
Bardzo dobre okienko dla nas, jeżeli transfery wypalą, to w następnym sezonie musimy kupić tylko środkowego obrońcę. Mnie bardziej zastanawia to co zrobił (albo czego nie zrobił) Real. Dla nas tylko się cieszyć. W obliczu wiszącego bana nie wzmocnili się praktycznie, ciekawe jaka jest tego przyczyna.
1
Oby grał jak najwięcej i jak najlepiej. Po sezonie może jakąś kasę da się wyciągnąć.
1
Na 5 niezłych i młodych zawodników wydaliśmy tyle co Manchester na Pogbę. Przy dzisiejszych cenach to świetne osiągnięcie. Nie pamiętam tak pełnej i mocnej ławki w Barcelonie. Oby tylko LE twardo rotował nie tylko w obronie i pomocy. Koniecznie musi ruszyć MSN. Przecież oni są świadomymi piłkarzami i dobrze wiedzą że odpuszczenie paru meczów wyjdzie im tylko na dobre.
2
Jakoś LM iPK się udało z nim wygrać więc przestań pierd... Z łaski swojej.
0
Ale mamy mega skład, od wielu wielu lat nie mieliśmy tak szerokiej kadry. Znając zamiłowanie LE do rotacji o siły w pomocy i obronie możemy być spokojni. Oby tylko przekonał MSN i co jakiś czas dawał im wolne. W kwietniu będziemy mieć wypoczętą podstawową jedenastkę, mamy szansę na duże wyniki w tym roku.
1
Albo po prostu ich sytuacja finansowa nie jest taka dobra jak mówią. Do tego muszą zapłacić karę od UE.
4
Niedawno mówili że decyzja jest kwestią godzin ale nic się nie pojawiło. Real poza Moratą się nie wzmocnił i módlmy się żeby w tym okienku z czymś na koniec nie wystrzelili. Zostało tylko pare dni.
0
Pierwszej połowy niestety nie oglądałem, w drugiej nie widziałem jakichś spektakularnych interwencji w obronie.
0
Wszyscy zachwycają się Roberto- fakt, zagrał dobry mecz. Ale ja bym z zachwytem poczekał aż trafi na dobrego rywala i pokaże coś w obronie, bo zdarzają mu się błędy wynikające z tego, że to jest pomocnik nie obrońca. Pewne nawyki trzeba wyrobić grając przez lata, zwłaszcza w obronie.
0
Zgadzam się że zachowanie Niemca nie było idealne, ale popatrzmy na to z innej strony. Czy mógl on wywalczyć miejsce w składzie na ligę? Absolutnie nie. Choćby nie wiem jak był świetny, w lidze by nie bronił, tak samo jak Bravo w LM, bo taki był podział ról. Dlatego mówienie że Niemiec nie potrafił sobie wywalczyć miejsca i biegał do zarządu jest dla mnie śmieszne.
6
Jakby tak zapomnieć o tym słabym miesiącu MATSa z poprzedniego sezonu. Czy ktoś przypomina sobie jakąś jego szmatę? Ja go bardziej pamiętam ze świetnych interwencji i mam wrażenie że jego przeciwnicy o tym nie pamiętają. Nie jestem jego fanboyem ale wydaje mi się że traktujecie go po prostu niesprawiedliwie. Nie pamiętacie jak świetnie bronił w LM jak ją wygrywaliśmy? Jednocześnie niesprawiedliwie (na jego korzyść) traktujecie Bravo. Jest to dobry bramkarz, ale porównywanie go do legend światowej bramki jest absurdalne.
Gole puszczone z połowy bardzo dużo Niemca nauczyły. Widać że później już się pilnował.
Nasuwa mi się takie porównanie tych 2 bramkarzy: Bravo zagra 10 solidnych meczów i nie puści w nich szmaty, ale nie zrobi też nic spektakularnego. MATSowi może się w tym 10. meczu błąd zdarzyć, ale za to w pozostałych 9 ma większe możliwości obrony czegoś niemożliwego. Różnica jest taka, że jak Niemiec będzie dużo grał, to tych błędów będzie ciraz mniej, a Bravo lepszy już nie będzie.
3
"Niemic nie potrafił sobie sportowo wywalczyć pierwszego składu więc zaczął biegać do zarządu i płakać". To ostatnio bardzo popularne zdanie na tej stronie. A czy można powiedzieć że Bravo nie potafił sobie wywalczyć miejsca i grał tylko w lidze? Przecież to działa w dwie strony. O jakiej sportowej rywalizacji tu mówimy? Jeżeli Bravo jest taki dobry a MATS taki słaby to dlaczego Czilijczyk nie bronił w każdym meczu?
P.S. Jak już ktoś napisał, solidne niezadowolenie Niemca zaczęło się po KMS i moim zdaniem miał prawo się wkurzyć. Jak już dzielimy bramkę, to przynajmniej półfinał powinien dostać.
0
Opcja dobra bo obniży cenę za Paco. Zapewnić sobie opcję odkupienia po 2 latach i finalizować tranzakcję.
4
To już by był plan J albo nawet N...
1
Ja mówię "nie"? W którym miejscu?
3
Zaczyna się z tej strony robic realmadryt.pl. Ci co płaczą po Bravo są obiektywni, ci co stawiają na MATSa na niczym się nie znają. Niby kto Wam dał prawo osądzania kto jest obiektywny a kto nie?
Na szczęście ta telenowela się skończyła, Bravo odszedł, bo taka była decyzja trenera i zarządu i czy Wam się to podoba czy nie, musicie to zaakceptować. Więc proponuję przestać biadolić bo to i tak już nic nie zmieni.
P.S. Jestem ciekaw co będziecie mówić jak Niemiec pare razy uratuje nam d*py.
2
Legia nie jest aż tak słaba jak to pokazuje w tym sezonie, w końcu przecież się ogarną. Przewidywanie dwucyfrówek jest sporą przesadą, zwłaszcza że pewnie zrobią z 2-3 transfery przy takim zastrzyku kasy jaki dostali.
2
Jakim szantażem? Gdzie dowody? Gdzie jakieś oficjalne wypowiedzi? Tylko po klubowych mistrzostwach świata, gdy został odstawiony nawet w półfinale zachowywał się źle.
2
Dobry tekst, spuszczanie się nad odejściem Bravo jest dla mnie fenomenem. A kretynowi który życzy MATSowi puszczania szmat radzę się zastanowić co pisze. Cała ta dyskusja już niedługo się skończy, jak Niemiec pokaże na co go stać.
0
Ktoś niżej napisał że Bravo to nasznajlepszy bramkarz w historii więc dlaczego po 90 roku? Z resztą ja osobiście twierdzę że VV był bardzo dobrym i niedocenianym bramkarzem ale to temat nie na tą dyskusję. Jestem przekonany że MATS szybko zamknie wszystkim usta swoimi dobrymi występami i za 2 miesiące nikt już za Bravo tęsknił nie będzie. Mogę się założyć.
0
Proponuję żebyście przestali powtarzać te debilizmy, że MATS nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie. Założeniem Enrique było to, że jeden bramkarz gra w lidze a drugi w LM i PK wiec o jakiej walce o skład tu mowa? Nawet jak Niemiec puszczał babole na początku sezonu, jego pozycja w LM i PK była niezagrożona. Idąc waszym tokiem bramkę powiniem przejąć wtedy Bravo we wszystkich rozgrywkach.
Bravo jest bardzo dobrym bramkarzem, daje spokój, rzadko robił u nas błędy. Ale porównywanie go do legend tego klubu to spore nadużycie, zwłaszcza że grał tylko w lidze.
8
Płacz za Bravo to dla mnie jakiś fenomen. Grał u nas 2 lata, fakt, bramkarzem jest dobrym, ale o co wam chodzi? Za Valdesem nie było takiego biadolenia choć grał więcej, święcił większe triumfy i był naszym wychowankiem. Mamy Ter Stegena, który w zeszłorocznej LM pokazał że jest świetnym bramkarzem (poza babolami z początku sezonu oczywiście). Bravo skończy karierę za 2 lata i mielibyśmy wielki kłopot ze znalezieniem nowego bramkarza. Płacz się zrobił jakby Messi odchodził, nawet przy odejściu Xaviego nie było takiej histerii.
0
Ja już 1000 razy pisałem że nie rozumiem tych obaw potencjalnego napastnika. Oczywiście jeżeli mówimy o rezerwowym środkowym napastniku, to wiadomo że wiele nie pogra. Ja jednak myślę że Enrique chciał wszechstronnego gracza, który mógłby zagrać na każdej pozycji, a taki zawodnik grałby dużo. Liczmy na to że forma Ardy się utrzyma, jeżeli będzie grał tak jak na początku sezonu, to z małą pomocą Munira da sobie radę.