kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś napisze coś bliżej o co chodzi z Pique?
5
Challenger
Moim zdaniem na początku tekstu trochę sobie zaprzeczasz. Zwalasz winę na rotacje, po czym wyliczasz że wszystkie gole padły po indywidualnych błędach i wynikały ze zmęczenia. Tylko czy tych rotacji było za dużo w meczu z Celtą? Mascherano jest w słabej formie więc wystawienie Mathieu było w pełni uzasadnione. Rakitic podobnie, zresztą zapewne miał już problemy z kontuzją. Messiego nie mamy. Jedynym błędem było nie wystawienie Iniesty. Sam wiele razy pisałem że On gra za mało ale w tamtym sezonie jego oszczędzanie odpłaciło nam w drugiej części sezonu z nawiązką.
Upieram się i będę się upierał że z Ardy większy pożytek mamy jako zastępce MSN niż jako pomocnika. W pomocy mamy tłok a Turek nie gra tam dobrze.
Prawda jest taka, że nasz drugi skład jest na papierze lepszy niż pierwsze składy wszystkich (poza Realem i Atletico oczywiście) drużyn w La Liga. Druga połowa z Celtą pokazała że potrafimy grać. Czy pomogło w tym wejście Iniesty? Pewnie tak, ale przede wszystkim pojawiła się złość i zaangażowanie. Jakby tak zagrali od początku nie byłoby dyskusji czy rotacji było za dużo. A rotacje muszą być, żeby nam drużyna nie zdechła jak w poprzednim sezonie. Lucho nie przestanie rotować, tak jak MATS nie przestanie ryzykować, tacy już są.
0
Jak przychodził do nas grał na naprawdę dobrym poziomie. Jeden z wielu przykładów że żeby się przebić w Barcelonie nie wystarczy być dobrym, trzeba mieć jeszcze "to coś".
0
Do wszystkich krytykujących autorkę i to w dość lekceważący sposób co nie jest do końca ładne. Można się z kimś nie zgadzać ale po co od razu kpić?
Powiedzcie mi szczeże czy gra Barcelony Wam się podoba? Czy podobała się w tamtym sezonie? Po zapaści i stracie punktów do Realu zaczęliśmy wygrywać, ale czy nasza gra była ladna? Oczywiście przesadą jest mówienie że jesteśmy beznadziejni, ale coś jest na rzeczy i to nie tylko w tym sezonie.
0
Pamiętam jak się cieszyłem po tym meczu z mniejszym posiadaniem piłki... niestety ostatnio wróciliśmy do tej irytującej wersji tiki-taki. Z Barcą jednak jest tak, że potrafi "zaskoczyć" w krótkim okresie czasu. Wróci Messi i liczmy że to pomoże.
2
O naszej słabej grze pisałem przez cały poprzedni sezon. Zbierałem za to masę krytyki i hejtu ale widzę że przestaję być sam. Nie pamiętacie meczów z początku poprzedniego sezonu gdy mieliśmy masę szczęścia wygrywając po 2:1? Pamiętacie chociażby mecz z Celtą u siebie, gdzie wygraliśmy bodajże 6:1 ale do 60 minuty to oni nas cisnęli? Jeszcze niedawno pisałem że gramy jak Real. Jesteśmy zdolni zmasakrować jakiegoś ogórka, ale przy dobrze zorganizowanym, nawet słabszym przeciwniku mamy problem. Przyczyn jest wiele : brak okresu przygotowawczego, oddanie całej ofensywy MSN, wkurzający mnie od dłuższego już czasu Neymar, przemęczenie filarów drużyny (jakoś Iniestę można było w tamtym sezonie pooszczędzać, a w jakiej formie był na wiosnę i na ME wszyscy pamiętają). Nie rozumiem o co chodzi z grą zarówno naszą jak i Realu. Mając takich piłkarzy zarabiających takie pieniądze nie powinniśmy my i oni schodzić poniżej pewnego poziomu. Mam wrażenie (może to i subiektywne odczucie) że za czasów np Guardioli mimo lepszych i gorszych momentów poniżej tego poziomu nie schodziliśmy.
2
Czy wstawienie Gomesa i Rafinhi w meczu z Celtą to roszady na olbrzymią skalę? Zgadzam się że brak Iniesty od początku był błędem ale nie przesadzaj z tą "skalą".
0
Czy Lewy nie powinien się tu łapać? Przecież strzelał na potęgę.
0
Najlepiej oskarżyć MATSa o całe zło w Barcelonie. Oczywiście, mecz z Celtą zawalił. Ale czy zawalił z Alaves? Czy słabo grał w wymęczonym zwycięstwie z M-G? Czy przez niego odpadliśmy z Atletico w LM? Czy ktoś oskarżał Bravo przy naszej fatalnej serii ligowej z tamtego sezonu? Nie, bo wtedy cała drużyna grała wielką kupę. Teraz też gramy kupę, każda dobrze poukładana, nawet słabsza drużyna sprawia nam wielkie problemy. Obwinianie bramkarza o to że drużyna nie gra jest absurdem.
3
Dino Zoff jeszcze żyje, może jego kupimy?
0
Na razie zawalił 1 gola, to że cała drużyna gra ciulowo nie jest winą bramkarza.
5
Nieoficjalne mistrzostwa świata w jeżdzeniu po naszym bramkarzu trwają w najlepsze. Brawo, bardzo to fajne z Waszej strony.
Ja tylko powiem, że piłkarze którzy zarabiają taką kasę nie mają prawa zagrać na takim poziomie jak wczoraj. Oczywiście to nie maszyny i wszystkiego nie wygrają, ale występ taki jak wczorajszy po prostu się nie godzi. Neymar - chce zrobić wszystko a nie wychodzi Mu nic, następca Messiego? Nie rozśmieszajcie mnie. Mówię to od 2 sezonów, jak przyjdzie szejk i da 200 mln to Neymara należy sprzedać. Celta zostawiała nam wczojaj wielką dziurę przed własnym polem karnym i normalnie powinniśmy w nią wchodzić jak w masło.
Ale nie martwcie się, Real jest jeszcze słabszy niż był w tamtym sezonie. Założę się że do zdobycia mistrzostwa będzie potrzebna najmniejsza liczba punktów od lat.
0
Ciągle dają nam mnóstwo miejsca przed bramką
0
Straszną dziurę zostawia Celta przed własnym polem karnym, szok że nie umiemy tego wykorzystać.
0
Bo cały poprzedni i poprzedni sezon grali tak samo. Wystarczy sobie przypomnieć jaki bilans mieli z "mocnymi" przeciwnikami.
0
Pomyślałem wczoraj że Barca wygląda trochę jak Real, niby wszystko OK, potrafimy złomotać Celtic 7-0 ale przy dobrze zorganizowanej i agresywnej drużynie mamy problem. Tylko że Real lepiej grać raczej nie zacznie, my możemy.
0
Enrique przyzwyczaił już chyba wszystkich że kombinuje z rotacjami i mi się to akurat podoba. Mając tak szeroki skład jestem pewny że nie zdechniemy jak w tamtym sezonie. A że czasem zmiennicy nie grają dobrze? Nikt nie zgadnie. Moim zdaniem LE od początku planował wpuszczenie Ardy jako jokera i nie ma żadnej gwarancji że Turek od początku zagrałby dobrze. A Paco? Dajmy Mu czas i szansę, na razie jest zagubiony i wcale się nie dziwię.
3
Chodziło mu o to że się męczyliśmy :)
0
Naprawdę nie widziałeś różnicy między wczorajszymi i wcześniejszymi dryblingami?
0
Zauważcie też brak tych niepotrzebnych dryblingów. Może słowa Laudrupa dały Mu coś do myślenia?
6
Robero ma lepsze dośrodkowania niż Alves, wyniósł to z gry w pomocy. Nie miał jeszcze jednak okazji naprawdę wykazać się w obronie przeciwko mocnemu przeciwnikowi. Ostateczny egzamin jeszcze przed nim.
1
Na STS można i zawsze jest rojadirecta, ale tam nie ma pewności że się uda.
1
Część jest na n sport, zwłaszcza teraz jak meczów jest dużo. Dodatkowo jest kanał 38 na którym jest multiliga, ale zdarzało się że i tam mecze leciały.
1
Niedawno na górze strony był odnośnik do strony na której można było kupić bilety na mecz Barcy. Ktoś wie co się z nim stało?
3
10 lat temu Pepe popełnił szaleństwo, brutalne faule zdarzają mu się dużo częściej.
4
Nie ma co opisywać, Neymar zrobił to, co robi średnio 3 razy w każdym meczu. Biegł z piłką w poprzek boiska czekając aż go ktoś wykosi.
1
Nie dogadamy się. Ja widzę różnicę, Ty nie.
1
Nie mówię słowa o Laudrupie. Porównałes akcję Messiego do Neymara, naprawdę nie widzisz różnicy?
1
Naprawdę nie widzisz różnicy w akcji Messiego i akcjach Neymara?
3
Pisanie tu o Messim, Ronnim w porównaniu do Neymara ro absurd. Ci pierwsi wkręcali przeciwników w ziemię, zakładali im siatki, masakrowali ich i ośmieszali. Ale zawsze po to, by osiągnąć cel dla drużyny. Przy Neymarze mam wrażenie że robi to (oczywiście nie zawsze) po to, żeby ośmieszyć przeciwnika. Czy to jest zabronione? Oczywiście nie, podobnie jak nie jest zabronione drażnienie grupki dresów siedzących na ławce w parku, albo przypadkowo spotkanego pitbula.
Od dawna to mówię i na razie zdania nie zmieniam, Neymar do Barcelony nie pasuje i jak ktoś będzie dawał wielką kasę, to trzeba go sprzedać.