0

@Hushovt nie musi być prywatną przychodnia, tylko lekarz który przyjmie nawet w domu. Jak dobrze poszukacie to znajdziecie.

0

Syn Zenka Martyniuka z Rafalem Collinsem prawdopodobnie w Fame MMA.. Ale będzie walka kogutów.

0

@masq Bralbym nawet za 30 mln , nie chce go oglądać w koszulce Madrytu i nie chce drugiej sytuacji jak z Take Kubo.

1

@Hushovt bo za rok może Garcii się odmieni , jakaś drużyna przekona go do lepszego projektu i będzie pupa.

17

Depay , Ilaix Moriba , Garcia... Biorę w ciemno do pierwszej drużyny na moją odpowiedzialność. :)

1

@masq warunki Ilaix ma fenomenalne.

8

@justfootball bez prawa jazdy jak bez ręki w tych czasach.

7

Tier0 bo tak można nazwać Simone Stone najlepsze źródło ever odnośnie Manchester United. 90 milinow 18 zmienne + bonusy ( zapewne skończy się na 110 plus zmienne ) i jeszcze w tym okienku Sancho w United. Nie ma lepszego źródła, jeżeli się juz odzywa jest to praktycznie pewniak.

0

@Avatarr 500+ ( milionow)

12

3

Dobrze że Messi nie ma kontraktu z M jak Miłość bo by skończył jak Hanka w kartonach , swoją drogą ładnie producenci ośmieszyli Kozuchowską jak widać kłótnia z zarządzającymi zakończyła się psikusem ze strony producentów , nie miała wyboru kontrakt nadal obowiązywał.

3

@Homeopata8989 wiek to nie jest wada Thiago on jeszcze dobre 4 lata będzie kopal na światowym poziomie , szklanka z niego to największa wada.

4

@masq na grzyby idź ;D

2

Szkoda że temat Erica Garcii poszedł do lamusa mam nadzieję jednak że niedługo wróci.

8

@Barca_Big_Moment ścierwo źródło:)

2

@barpol11 nie ma narazie żadnych info ale latwo nie będzie;)

0

@Mns21 Koeman nie będzie grał 433

1

@Rewolucja123 zwycięzcą będzie ten który przekona Messiego do zakończenia kariery w Barcelonie.

6

W styczniu zamiast skupić się na dalszej części sezonu cała Barcelona będzie przeżywać czy Messi dogadal się już z nowym klubem. Będzie wesoło... No chyba ze Laporta czy Font już rozmawiają z Messim o nowym projekcie. Tak nowym projekcie który zanim wypali to Messi będzie miał już 37 lat.

https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1302360613788815361

16

@blaugrana_36 A młody ze szkółki to nie będzie zapieprzal jak wół??

9

Wijnaldum szczyt już osiągnął przy Kloppie, lepszy już nie będzie to nie jest dobra opcja lepiej dac szansę komuś młodemu.

0

@Terminator4666 passat, mondeo , golf różne są;)

8

Każdy, kogo spotykasz, toczy walkę, o której nie masz pojęcia. Bądź życzliwy. Zawsze.

~ Brad Meltzer

https://zapodaj.net/aed59dcb2e918.jpg.html

0

Ciekawe jakby Malcom sobie radził jakby do tej pory grał u nas :)

2

Żeby przypadkiem nam United nie zepsuło planów. Przecież Manchester United ma pierwokup Depaya.

0

@D1OS obyś miał rację natomiast myślę że Messi mimo wszystko ma już umowę z Man City na następny sezon.

1

@Ghotti gorsze nerwy będą jak już w styczniu okaże się że Messi ma już umowę z City wszystko teraz jest już prawdopodobne :)

4

Po wywiadzie twierdzę że Messi jest więźniem w własnym klubie , został na siłę zatrzymany a z niewolnika nie ma pracownika. To nie będzie dla nas dobre, zapraszam do dyskusji.

1

Oczywiście że z Messim jesteśmy lepsza drużyną to nie ulega żadnej wątpliwości, cały czas brakuje trenera który z każdego zawodnika osobno stworzy kolektyw i przede wszystkim wbije im w głowę, że na boisku biega nie tylko Messi ale i inni zawodnicy do których można podawać i którzy będą będą w stanie stworzyć przewagę. Koeman powinien zaprosić do gabinetu każdego osobno zawodnika i powiedzieć słuchaj chłopie wierzę w Ciebie. Psychika to podstawa.

0

Tak się zastanawiam kto jest większym alkoholikiem ten który pije codziennie po 3 piwa czy ten co raz czy dwa razy na weekend do odcięcia paliwa. ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?