kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Messi zostaje niechętnie , dobrze to opisała Marca... też uważam że zostaje na siłę, niewolnik własnego kontraktu.
0
Klub nie chce by doszło do publicznej debaty ... A kto to jest ten klub ? Bartomeu?
4
W styczniu znowu będzie burdelu bo Messi ustali warunki z nowym klubem :)
16
Z calego wywiadu wynika tylko to że aktualnie Messi jest niewolnikiem w swoim klubie i przedłużamy tylko nie potrzebnie jego odejście w następnym sezonie. No chyba że w cud sposób jakoś zatrzyma go nowy zarząd.
0
Zaraz zobaczymy Kapitana Messiego mam nadzieję że z wielkimi jajami.
1
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1301900473507737600
5
Jeszcze papierosa pali z Jeremy Mathieu;)
3
Messi will post a video in 9 minutes saying he stays. [@Marsallorente]
4
8 minut i cyk Messi odchodzi :)
0
Jupi jupi jupi jupi Leooooo jupi Jupi jeeee
1
Ja tylko oczekuje aby to się już dzisiaj wszystko zakończyło bez względu na to czy zostanie czy odejdzie bo chyba każdy ma już dosyć tego cyrku.
1
@D10SLEO Pjoter też mówi że wraca...
3
Koniec szopki wracać na trening :)
0
@BarcaInfo aha rozumiem dziękuję dziękuję:)
0
@BarcaInfo clarin jakis nowy tier?
3
W co ty grasz Messi ? Chłopie w co ty sobie pogrywasz.
0
Dobra skoro już każdy się pobyczyl Bartoemu , La Liga , Messi to może czas na konkrety w sprawie przyszłości.
0
@MesQueUnClub_87 podzielam jak najbardziej , Suarez to wciąż gwarancja kilkunastu goli w sezonie.
0
@Bykunn no nie musi ale może , mniejsza rola w zespole mniejsza kasa.
1
@MesQueUnClub_87 minimum o połowę w dół kasa i mamy świetnego zmiennika.
5
Dla mnie zostanie Luisa Suareza to dobra wiadomość oczywiście tylko i wyłącznie w roli zmiennika.
10
Niech już idzie Messi w siną dal, w styczniu znowu zamieszania narobi bo będzie mógł już negocjowac z nowym klubem.
23
OJO
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1301628521014595584
3
Podobno w klubie toczy się debata czy Thiago czy Wijnaldum.
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1301589341425283074
0
@bartekvisca z keczupem.
10
Nie wiedziałem że istnieje pomocnik 3w1 .. Xavi , Busquets, Iniesta = Thiago.. co za klasa zawodnika.
0
Gdzie nie wejdę to pocisk po Barcelonie jadą z nami niemiłosiernie , aktualnie Facebook.
0
@Hushovt za baby się weź chłopie;)
5
@Brosik kopnij ty się w czoło ;)
0
@Ghotti może być i Laporta nie ma problemu :)