10

Messi zostaje niechętnie , dobrze to opisała Marca... też uważam że zostaje na siłę, niewolnik własnego kontraktu.

0

Klub nie chce by doszło do publicznej debaty ... A kto to jest ten klub ? Bartomeu?

4

W styczniu znowu będzie burdelu bo Messi ustali warunki z nowym klubem :)

16

Z calego wywiadu wynika tylko to że aktualnie Messi jest niewolnikiem w swoim klubie i przedłużamy tylko nie potrzebnie jego odejście w następnym sezonie. No chyba że w cud sposób jakoś zatrzyma go nowy zarząd.

0

Zaraz zobaczymy Kapitana Messiego mam nadzieję że z wielkimi jajami.

5

Jeszcze papierosa pali z Jeremy Mathieu;)

3

Messi will post a video in 9 minutes saying he stays. [@Marsallorente]

4

8 minut i cyk Messi odchodzi :)

0

Jupi jupi jupi jupi Leooooo jupi Jupi jeeee

1

Ja tylko oczekuje aby to się już dzisiaj wszystko zakończyło bez względu na to czy zostanie czy odejdzie bo chyba każdy ma już dosyć tego cyrku.

1

@D10SLEO Pjoter też mówi że wraca...

3

Koniec szopki wracać na trening :)

0

@BarcaInfo aha rozumiem dziękuję dziękuję:)

0

@BarcaInfo clarin jakis nowy tier?

3

W co ty grasz Messi ? Chłopie w co ty sobie pogrywasz.

0

Dobra skoro już każdy się pobyczyl Bartoemu , La Liga , Messi to może czas na konkrety w sprawie przyszłości.

0

@MesQueUnClub_87 podzielam jak najbardziej , Suarez to wciąż gwarancja kilkunastu goli w sezonie.

0

@Bykunn no nie musi ale może , mniejsza rola w zespole mniejsza kasa.

1

@MesQueUnClub_87 minimum o połowę w dół kasa i mamy świetnego zmiennika.

5

Dla mnie zostanie Luisa Suareza to dobra wiadomość oczywiście tylko i wyłącznie w roli zmiennika.

10

Niech już idzie Messi w siną dal, w styczniu znowu zamieszania narobi bo będzie mógł już negocjowac z nowym klubem.

3

Podobno w klubie toczy się debata czy Thiago czy Wijnaldum.

https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1301589341425283074

0

@bartekvisca z keczupem.

10

Nie wiedziałem że istnieje pomocnik 3w1 .. Xavi , Busquets, Iniesta = Thiago.. co za klasa zawodnika.

0

Gdzie nie wejdę to pocisk po Barcelonie jadą z nami niemiłosiernie , aktualnie Facebook.

0

@Hushovt za baby się weź chłopie;)

5

@Brosik kopnij ty się w czoło ;)

0

@Ghotti może być i Laporta nie ma problemu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?