kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt klasyk już można powiedzieć bardzo fajna nuta :)
1
@MesQueUnClub96 ote pore??
2
@Coutinho007 idealne określenie z deszczu pod rynnę hehe , liczę na jakiś cud i przełamanie.
0
@LuisSalvano Miliony się ciągną strasznie, do tego kobiety kochają ten zapach u mężczyzn.
14
Jeszcze z Garcią Pimientą na pokładzie byłbym w stanie uwierzyć w wygraną z Bayernem ze względu na jego charyzmę i za to co robi w Barcy B , natomiast Setien poprzez pryzmat swojej półrocznej pracy kompletnie do mnie nie przemawia, chłop jest gorszą wersją Ernesto Valverde. Pesymista ze mnie straszny ale nadzieja umiera ostatnia, głęboko w sercu jeszcze wierzę... w końcu to tylko jeden mecz.
0
@BarcaInfo jacy dziennikarze angielscy piszą o wypożyczeniu Dembele można wiedzieć?
0
Jaka tygodniowke ma Griezmann ??
3
Może Griezmanna United chce jeszcze ??
0
@Messibestplayerintheworld W sumie najbardziej zastanawia mnie Pedri I Trincao czy po sezonie przygotowawczym zostaną czy pójdą na wypożyczenia bądź do barcy B.
43
Bez względu na to co stanie się w lidze mistrzów to nie mogę doczekać się już nowego sezonu z takimi Panami jak Pedri , Trincao , Fati, Puig, Aruajo, Dembele ,De Jong i Collado. Strasznie ciekawi mnie ich przyszłość w naszym klubie.
27
Dobrze że do meczu z Bayernem nie podchodzimy w roli faworyta, może to jakos da nam większy luz w majtach.
1
@Ghotti nie bądź pesymistą :)
3
Mam nadzieję że będzie nam dane zobaczyć w jakimś meczu skrzydła Fati , Dembele.. Ale będzie wiater!
0
podłaczam się profil @SHIBA zaobserwowany. Aktywny forumowicz pozdrawia ;D
2
Dobry patent na ochłodzenie w te upalne dni :)
https://zapodaj.net/af27522d3a346.jpg.html
0
@VenoM spójrz na statystyki Luisa , w dalszym ciągu robi robote.
1
Real ma szansę? Nie oglądam.. wypad na mazury :)
9
Adama Traore vs Riqui Puig ;D
https://zapodaj.net/cdcf79ff7d298.jpg.html
6
Czas na formule 0.5 , zdrowia Panie i Panowie!
https://zapodaj.net/ea745d1d5d432.jpg.html
2
@Janiama A kto im zabroni ;D
35
Takie tam dzik pogonił dzika :)
https://zapodaj.net/47843e1193b40.jpg.html
0
W odpowiedzi do @Colon nie wiem czemu nie mogłem odpisać w twoim poście.. natomiast mam posiadam jeden tatuaż , 10 września jestem umówiony na kolejny. Wciągająca sprawa.
https://zapodaj.net/21ca062017080.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla jak go sprzedadzą to tylko udowodni jak słabo finansowo stoi klub.
0
@robsesh talks are on , coś się dzieje.
2
Fabrzio Romano nadaje że dobierają nam się do Trincao.
https://zapodaj.net/918ff0284f765.jpg.html
48
Dobry wariat ;)
https://zapodaj.net/cd2138418a099.jpg.html
3
@Janiama ja teraz gniote Gazebo- I like Chopin, fenomen.
0
@Chwytliwy sezon długi szansę dostanie każdy:)