0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt klasyk już można powiedzieć bardzo fajna nuta :)

1

@MesQueUnClub96 ote pore??

2

@Coutinho007 idealne określenie z deszczu pod rynnę hehe , liczę na jakiś cud i przełamanie.

0

@LuisSalvano Miliony się ciągną strasznie, do tego kobiety kochają ten zapach u mężczyzn.

14

Jeszcze z Garcią Pimientą na pokładzie byłbym w stanie uwierzyć w wygraną z Bayernem ze względu na jego charyzmę i za to co robi w Barcy B , natomiast Setien poprzez pryzmat swojej półrocznej pracy kompletnie do mnie nie przemawia, chłop jest gorszą wersją Ernesto Valverde. Pesymista ze mnie straszny ale nadzieja umiera ostatnia, głęboko w sercu jeszcze wierzę... w końcu to tylko jeden mecz.

0

@BarcaInfo jacy dziennikarze angielscy piszą o wypożyczeniu Dembele można wiedzieć?

0

Jaka tygodniowke ma Griezmann ??

3

Może Griezmanna United chce jeszcze ??

0

@Messibestplayerintheworld W sumie najbardziej zastanawia mnie Pedri I Trincao czy po sezonie przygotowawczym zostaną czy pójdą na wypożyczenia bądź do barcy B.

43

Bez względu na to co stanie się w lidze mistrzów to nie mogę doczekać się już nowego sezonu z takimi Panami jak Pedri , Trincao , Fati, Puig, Aruajo, Dembele ,De Jong i Collado. Strasznie ciekawi mnie ich przyszłość w naszym klubie.

27

Dobrze że do meczu z Bayernem nie podchodzimy w roli faworyta, może to jakos da nam większy luz w majtach.

1

@Ghotti nie bądź pesymistą :)

3

Mam nadzieję że będzie nam dane zobaczyć w jakimś meczu skrzydła Fati , Dembele.. Ale będzie wiater!

0

podłaczam się profil @SHIBA zaobserwowany. Aktywny forumowicz pozdrawia ;D

2

Dobry patent na ochłodzenie w te upalne dni :)

https://zapodaj.net/af27522d3a346.jpg.html

0

@VenoM spójrz na statystyki Luisa , w dalszym ciągu robi robote.

1

Real ma szansę? Nie oglądam.. wypad na mazury :)

9

Adama Traore vs Riqui Puig ;D

https://zapodaj.net/cdcf79ff7d298.jpg.html

6

Czas na formule 0.5 , zdrowia Panie i Panowie!

https://zapodaj.net/ea745d1d5d432.jpg.html

2

@Janiama A kto im zabroni ;D

35

Takie tam dzik pogonił dzika :)

https://zapodaj.net/47843e1193b40.jpg.html

0

W odpowiedzi do @Colon nie wiem czemu nie mogłem odpisać w twoim poście.. natomiast mam posiadam jeden tatuaż , 10 września jestem umówiony na kolejny. Wciągająca sprawa.

https://zapodaj.net/21ca062017080.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla jak go sprzedadzą to tylko udowodni jak słabo finansowo stoi klub.

0

@robsesh talks are on , coś się dzieje.

2

Fabrzio Romano nadaje że dobierają nam się do Trincao.

https://zapodaj.net/918ff0284f765.jpg.html

48

3

@Janiama ja teraz gniote Gazebo- I like Chopin, fenomen.

0

@Chwytliwy sezon długi szansę dostanie każdy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?