kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł Neymar uderzać ;)
1
top 5 moich ulubionych gier ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ku mac hehehe ;)
0
Dyrektor generalny rozwoju technicznego FIFA, Marco van Basten, rozmawiał z Bildem na temat potencjalnych zmian planowanych przez organizację w sposobie rozgrywania meczów piłkarskich. Holender zaprezentował kilka ciekawych, ale także kontrowersyjnych pomysłów. Najistotniejsze wydają się być pomysły wyeliminowania konkursu rzutów karnych, a także spalonych.
1. Zastąpienie rzutów karnych konkursem umiejętności
Klasyczne rzuty karne miałyby zostać zastąpione konkursem umiejętności, który proponuje Van Basten. Holender chce, aby był to pewien pojedynek bramkarza z atakującym. Rzecz zaczynałaby się na odległości dwudziestu pięciu metrów od bramki, a zawodnik podchodzący do pojedynku z bramkarzem miałby osiem sekund na rozwiązanie akcji poprzez strzelenie bramki. Golkiper nie mógłby opuszczać pola karnego, a każda jego interwencja oznaczałaby przerwanie potyczki. Każdy zespół miałby pięć prób. Można powiedzieć, że cały konkurs przypominałby niejako rzuty karne znane z hokeja.
Całkiem ciekawe rozwiązanie Cristiano często mógłby pokazać swoje umiejętności dryblingu z racji często wykonywanych karnych , posmialby się człowiek ;)
14
Jorge Messi : ,, Leo nigdzie się nie wybiera , zostaje w Barcelonie "
Źródło - Cadena SER
0
Zmieniasz temat mistrzu mowie tu o Cristiano Ronaldo.
12
Po raz kolejny sprawdza się to , że w zestawieniu z Cristiano Real gra kupę. I pomyśleć ,że zaliczyli taka świetna passę 40 meczy , ale to było mega szczęście jak wygrana w toto lotka ;
2
Jakbym oglądał dwie inne osoby , gdzie jest Ronaldo z tamtych lat ;)
7
Wystarczy jakby zapytała ,, synu jakie masz zainteresowania ?" Bo może chłopiec wcale się piłką nie interesuje ;d
15
Messi: "Barca dała mi wszystko i zostanę tu tak długo,jak długo będą mnie chcieli".[MD]
0
Dla mnie te paski na domowej koszulce za cienkie ;!
8
Prawdopodobne koszulki Barcelony w przyszłym sezonie ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/821402032854757379/photo/1
30
Diego Costa w Chinach ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/821308262167539712/photo/1
12
Totti obchodzi 25-lecie gry w Serie A (wszystkie w brawach Romy). Statyczne włoskie małżeństwo rozwodzi sie po...15 latach
0
Dobry świr ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/821098374753636352/video/1
6
Ale ten czas leci ;)
https://mobile.twitter.com/90sfootball/status/820717189409882112/photo/1
0
To się pewnie otarło o wstrząs mózgu ;)
2
Ale dostała strzała !
https://mobile.twitter.com/Footy_Community/status/816668902243651588/video/1
1
Chwalisz się chwalisz trochę ;D ale zalecę na bank jak będę ;)
1
No widać , że chłopaki z RM. Pl mają już chyba dosyć Cristiano. Na prawdę na dobre wyszło by im wprowadzanie co raz częściej Asensio ale idzie zrozumieć Zidane w końcu Ronaldo to ikona Realu.
89
Dobrze , że wrócił Cristiano... oni nie zdają sobie sprawy ,ze ten gość zaniza im poziom który trzymali. Bez niego grają lepiej i to widać.
34
Nauczył się Ramos kultury po ostatnim celebrowaniu swojej bramki i dziś postanowił zachować się wzorcowo, nie cieszył się z bramki ;)
1
Kto by się takiego weekendu spodziewał , Aleix Vidal strzela , Alacer z Gomesem asystuja, Ramos standardowo strzela , gol w 92 minucie tylko u nich na odwrót wszystko. Koniec końców wyszLO pięknie ;)
5
Ronaldo pewnie z meczu zadowolony bo bramkę strzelil i staty do pichichi nabija.
5
Szczęście kiedyś się kończy , łysy pokonał lysego.
1
Golazo Ramosa, Sevilla mu wybaczy.
4
Wszystko się sprawdza Cristiano nie pomaga Realowi. Gość się zrobił cholernie drewniany.
0
Jakby nie patrzył Ramosa strzelił gola i był gol w 92 minucie tylko wszysto do góry nogami ;)
0
Strona Realu padła coś się stało ?