0

Mógł Neymar uderzać ;)

1

top 5 moich ulubionych gier ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ku mac hehehe ;)

0

Dyrektor generalny rozwoju technicznego FIFA, Marco van Basten, rozmawiał z Bildem na temat potencjalnych zmian planowanych przez organizację w sposobie rozgrywania meczów piłkarskich. Holender zaprezentował kilka ciekawych, ale także kontrowersyjnych pomysłów. Najistotniejsze wydają się być pomysły wyeliminowania konkursu rzutów karnych, a także spalonych.

1. Zastąpienie rzutów karnych konkursem umiejętności
Klasyczne rzuty karne miałyby zostać zastąpione konkursem umiejętności, który proponuje Van Basten. Holender chce, aby był to pewien pojedynek bramkarza z atakującym. Rzecz zaczynałaby się na odległości dwudziestu pięciu metrów od bramki, a zawodnik podchodzący do pojedynku z bramkarzem miałby osiem sekund na rozwiązanie akcji poprzez strzelenie bramki. Golkiper nie mógłby opuszczać pola karnego, a każda jego interwencja oznaczałaby przerwanie potyczki. Każdy zespół miałby pięć prób. Można powiedzieć, że cały konkurs przypominałby niejako rzuty karne znane z hokeja.

Całkiem ciekawe rozwiązanie Cristiano często mógłby pokazać swoje umiejętności dryblingu z racji często wykonywanych karnych , posmialby się człowiek ;)

14

Jorge Messi : ,, Leo nigdzie się nie wybiera , zostaje w Barcelonie "

Źródło - Cadena SER

0

Zmieniasz temat mistrzu mowie tu o Cristiano Ronaldo.

12

Po raz kolejny sprawdza się to , że w zestawieniu z Cristiano Real gra kupę. I pomyśleć ,że zaliczyli taka świetna passę 40 meczy , ale to było mega szczęście jak wygrana w toto lotka ;

2

Jakbym oglądał dwie inne osoby , gdzie jest Ronaldo z tamtych lat ;)

7

Wystarczy jakby zapytała ,, synu jakie masz zainteresowania ?" Bo może chłopiec wcale się piłką nie interesuje ;d

15

Messi: "Barca dała mi wszystko i zostanę tu tak długo,jak długo będą mnie chcieli".[MD]

0

Dla mnie te paski na domowej koszulce za cienkie ;!

8

Prawdopodobne koszulki Barcelony w przyszłym sezonie ;)

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/821402032854757379/photo/1

30

12

Totti obchodzi 25-lecie gry w Serie A (wszystkie w brawach Romy). Statyczne włoskie małżeństwo rozwodzi sie po...15 latach

6

0

To się pewnie otarło o wstrząs mózgu ;)

2

1

Chwalisz się chwalisz trochę ;D ale zalecę na bank jak będę ;)

1

No widać , że chłopaki z RM. Pl mają już chyba dosyć Cristiano. Na prawdę na dobre wyszło by im wprowadzanie co raz częściej Asensio ale idzie zrozumieć Zidane w końcu Ronaldo to ikona Realu.

89

Dobrze , że wrócił Cristiano... oni nie zdają sobie sprawy ,ze ten gość zaniza im poziom który trzymali. Bez niego grają lepiej i to widać.

34

Nauczył się Ramos kultury po ostatnim celebrowaniu swojej bramki i dziś postanowił zachować się wzorcowo, nie cieszył się z bramki ;)

1

Kto by się takiego weekendu spodziewał , Aleix Vidal strzela , Alacer z Gomesem asystuja, Ramos standardowo strzela , gol w 92 minucie tylko u nich na odwrót wszystko. Koniec końców wyszLO pięknie ;)

5

Ronaldo pewnie z meczu zadowolony bo bramkę strzelil i staty do pichichi nabija.

5

Szczęście kiedyś się kończy , łysy pokonał lysego.

1

Golazo Ramosa, Sevilla mu wybaczy.

4

Wszystko się sprawdza Cristiano nie pomaga Realowi. Gość się zrobił cholernie drewniany.

0

Jakby nie patrzył Ramosa strzelił gola i był gol w 92 minucie tylko wszysto do góry nogami ;)

0

Strona Realu padła coś się stało ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?