2

Według mnie Cristiano stosuje mobbing w drużynie nie podaj jemu tylko piłki to zaraz macha łapami. dużo razy tak było ze Bale czy Benzema mieli okazję na strzelenie bramki a trzeba było podać krzysiowi bo zaraz afera. Real dużo traci mając Cristiano według mnie.

5

Cristiano Ronaldo piłkarz o którego zejście z boiska modlą się wszyscy kibice Realu Madryt dostanie Złota piłkę tylko co to im da ze on ją dostanie jak on się drewniany zrobił ?

0

Jak Krzysinho będzie tak dalej grał to na prawdę nie dostanie tej Złotej Gały.

0

Będzie co będzie trzeba myśleć pozytywnie ;)

1

Hahaha mega mega ;D

1

No i doczekaliśmy czasów ze to Bale jest teraz liderem Realu Madryt a i tak Cristiano będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem realu.mega polityka

7

Nie wiem jak można porównywać Ronaldo do Messiego ? Wedlug mnie Krzysiu jest na każdym kroku deptany jak mucha przez Messiego. Niech sobie bierze te Złote Piłki ale świat i tak wie kto jest Bogiem Piłki.

1

Według mnie nie potrafi ogarnąć środka pola tego co jest najważniejsze w drużynie a trzyma go MSN. Barcelona z takim Tuchlem z Borussi byłaby przyszłościowa on lubi atakować i lubi dobrze bronić stawia również na młodych uważam ze to ostatni rok Enrique zapewne sam odejdzie czy zdobędziemy trofea w tym roku czy też nie.

21

Luis Enrique o nagrodach 'FIFA The Best': "Ja na tej liście umieściłbym wszystkich moich graczy. Jeżeli któregoś brakuje, lista jest zła"

Grubo pojechal lucho.

0

Jak dla mnie bomba ;)

0

Roberto na dp? szczerze wole tam Mascherano ewentualnie Andre

0

A nawet gdyby to wszystko przez brak Iniesty to trzeba robić wszystko by jego brak był jak najmniej odczuwalny myślę że Andre czy Denis są w stanie to zrobić jeżeli nie musimy myśleć na poważnie o Coutinho.

9

Żadna drużyna w tym sezonie nie strzeliła Realowi trzech goli. Oczywiście do dzisiaj

56

Bale: "Kiedy popełniasz dziecinne błędy to nawet dzieci mogą cie skrzywdzić"

Ale ich boli...

4

Swoją droga ciekawe jak ten pacholek El Jarek coś nic nie pisze pewnie płacze.

9

Ciekawe czy Real poradziłby sobie w Polskiej lidze ?

0

Święto Polskiej Piłki ;)

4

Radovic Real gole -2
Ronaldo Legia gole -0
Złota piłka dla Ronaldo ?;D

0

Nooo dokładnie i ten umoralniony umoralnia nie umoralnionego; d

6

Co jak co Gomes dobry mecz fajne te jego podania zewnętrzna częścią stopy coś ala Luis Suarez.

3

Dokładnie gorzej martwilbym się o ligę. Bo w lidze mistrzów jesteśmy w dobrej sytuacji a teraz Sevilla ;)

3

Panowie nalegam zluzujcie majty.

1

Nie zawsze się wygrywa panowie to czołowy klub świata z drogimi piłkarzami i świetnym trenerem głowa do góry ! kubeł zimnej wody się przydał !!

0

Klub powinien starać się żeby brak kogoś takiego jak Iniesta był nieodczuwalny do choleery jasnej przecież jesteśmy Barcelona ! jest Denis, Andre , Ivan ,Rafa Busi a mimo to brak tego juz powoli staruszka robi strasznie wielka różnice nie dobrze oj nie dobrze ;) ale damy rade !

1

Poczytaj poniższe komentarze dla mnie połowa pseudo kibice.

4

Myślałem ze ten płacz tylko na rm.pl ale patrze ze i u nas nie gorsi.

Słaba forma póki co, może i dobrze ale mamy 1 miejsce w grupie. Lepiej żeby ta forma przyszła w najbardziej odpowiednim momencie ! VeB

0

Może to i lepiej ze teraz jesteśmy bez formy ;)

0

Jak myślicie Denis zaprzepascil swoim wczorajszym meczem żeby wyjść w pierwszym składzie na City ?

0

Z jakiej racji Cristiano ma dostać Złota Piłkę skoro to żadne indywidualne osiągnięcie ? na te trofea które zdobył zapracowala tez jego drużyna nie tylko on sam wiec to dla mnie absurd jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?