kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnie Cristiano stosuje mobbing w drużynie nie podaj jemu tylko piłki to zaraz macha łapami. dużo razy tak było ze Bale czy Benzema mieli okazję na strzelenie bramki a trzeba było podać krzysiowi bo zaraz afera. Real dużo traci mając Cristiano według mnie.
5
Cristiano Ronaldo piłkarz o którego zejście z boiska modlą się wszyscy kibice Realu Madryt dostanie Złota piłkę tylko co to im da ze on ją dostanie jak on się drewniany zrobił ?
0
Jak Krzysinho będzie tak dalej grał to na prawdę nie dostanie tej Złotej Gały.
0
Będzie co będzie trzeba myśleć pozytywnie ;)
1
Hahaha mega mega ;D
1
No i doczekaliśmy czasów ze to Bale jest teraz liderem Realu Madryt a i tak Cristiano będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem realu.mega polityka
7
Nie wiem jak można porównywać Ronaldo do Messiego ? Wedlug mnie Krzysiu jest na każdym kroku deptany jak mucha przez Messiego. Niech sobie bierze te Złote Piłki ale świat i tak wie kto jest Bogiem Piłki.
1
Według mnie nie potrafi ogarnąć środka pola tego co jest najważniejsze w drużynie a trzyma go MSN. Barcelona z takim Tuchlem z Borussi byłaby przyszłościowa on lubi atakować i lubi dobrze bronić stawia również na młodych uważam ze to ostatni rok Enrique zapewne sam odejdzie czy zdobędziemy trofea w tym roku czy też nie.
21
Luis Enrique o nagrodach 'FIFA The Best': "Ja na tej liście umieściłbym wszystkich moich graczy. Jeżeli któregoś brakuje, lista jest zła"
Grubo pojechal lucho.
0
Jak dla mnie bomba ;)
0
Roberto na dp? szczerze wole tam Mascherano ewentualnie Andre
0
A nawet gdyby to wszystko przez brak Iniesty to trzeba robić wszystko by jego brak był jak najmniej odczuwalny myślę że Andre czy Denis są w stanie to zrobić jeżeli nie musimy myśleć na poważnie o Coutinho.
9
Żadna drużyna w tym sezonie nie strzeliła Realowi trzech goli. Oczywiście do dzisiaj
1
https://mobile.twitter.com/rafa_lebiedz24/status/793940073515515904
56
Bale: "Kiedy popełniasz dziecinne błędy to nawet dzieci mogą cie skrzywdzić"
Ale ich boli...
4
Swoją droga ciekawe jak ten pacholek El Jarek coś nic nie pisze pewnie płacze.
9
Ciekawe czy Real poradziłby sobie w Polskiej lidze ?
0
Święto Polskiej Piłki ;)
4
Radovic Real gole -2
Ronaldo Legia gole -0
Złota piłka dla Ronaldo ?;D
0
Nooo dokładnie i ten umoralniony umoralnia nie umoralnionego; d
6
Co jak co Gomes dobry mecz fajne te jego podania zewnętrzna częścią stopy coś ala Luis Suarez.
3
Dokładnie gorzej martwilbym się o ligę. Bo w lidze mistrzów jesteśmy w dobrej sytuacji a teraz Sevilla ;)
3
Panowie nalegam zluzujcie majty.
1
Nie zawsze się wygrywa panowie to czołowy klub świata z drogimi piłkarzami i świetnym trenerem głowa do góry ! kubeł zimnej wody się przydał !!
0
Klub powinien starać się żeby brak kogoś takiego jak Iniesta był nieodczuwalny do choleery jasnej przecież jesteśmy Barcelona ! jest Denis, Andre , Ivan ,Rafa Busi a mimo to brak tego juz powoli staruszka robi strasznie wielka różnice nie dobrze oj nie dobrze ;) ale damy rade !
1
Poczytaj poniższe komentarze dla mnie połowa pseudo kibice.
4
Myślałem ze ten płacz tylko na rm.pl ale patrze ze i u nas nie gorsi.
Słaba forma póki co, może i dobrze ale mamy 1 miejsce w grupie. Lepiej żeby ta forma przyszła w najbardziej odpowiednim momencie ! VeB
0
Może to i lepiej ze teraz jesteśmy bez formy ;)
0
Jak myślicie Denis zaprzepascil swoim wczorajszym meczem żeby wyjść w pierwszym składzie na City ?
0
Z jakiej racji Cristiano ma dostać Złota Piłkę skoro to żadne indywidualne osiągnięcie ? na te trofea które zdobył zapracowala tez jego drużyna nie tylko on sam wiec to dla mnie absurd jest.