kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlaczego Denis gra tak bezjajecznie jak dostaje szanse ? nie jego pozycja ? prawidłowo gra na lewej tu gdzie Iniesta a Lucho ustawia go na prawej .
0
Jeszcze nie tak dawno każdy nasz mecz zaczynał się od 60 minuty wszystkie gole w 2 połowie i tak będzie dziś take it easy to barcelona ;)
0
Będzie 3.0 dla nas ;)
0
No jak to kto to ? typowy madridista hala lepek ;)
22
Okład z kobiecej piersi polecam.
0
Trzy tygodnie temu w wyborach na prezesa La liga Real nie popierał Tebasa , Barcelona owszem i zobaczcie jak pięknie wyszło.
0
Fajnie nawet wyszło jestem w robocie pisałem na telefonie podstawiaja się słowa ale niech tak zostanie też mi pasuje ;D
9
Widac ze stres chłopaka ogarnia nie dokuczajcie mu bo Paco ma papiery na top 5 dziewiątek na świecie.
2
No cóż po pierwszej połowie wyróżnić można Denisa , Arda I Nili na prawej dobrze lata ;)
3
Paco biedak nie istnieje ;)
0
Nie ma komu szarpnać gra na razie ;)
0
Espanyol rusza na prawdę mocnym składem u nas młodzi gniewni ciekawy mecz się szykuje lecę po piwko musze zobaczyć tego Carlosa Alena o którym mówią ze przypomina Maradone.
15
Fajny skład jestem ciekaw co pokaże Carlos Alena.
1
Facet to typowy SSman mimo tego że jest kibicem Realu to jego stanowisko wymaga traktowania wszystkich na tym samym poziomie a ta społeczna prosty.... ma jakieś dziwne zasady rodem z dzikiego zachodu.
3
Jaka to sie menda spoleczna zrobiła. Propaganda normalnie szok jak za czasow PRLu.
3
Głos oddany Leo Messi ;)
5
Samuel Umtiti jest talizmanem Luisa Enrique.Francuz siedem razy wychodził w podstawowym składzie i za każdym razem Barca wygrywała mecz.[MD]
1
Statystyki są kosmiczne nie z tej ziemi; )
17
Ja się nie zgodzę neymar jest tak samo ważny jak Luis czy Messi zresztą to widać po statystykach które osiąga całe MSN oni są mega kocurami i brak chociażby jednego z nich to duża strata dla drużyny ;)
0
Nie ma co zawracać sobie czterech liter na Złota Piłkę bo wiadomo ze wygra ja Cristiano Ronaldo. Nic ciekawego nie pokazal na Euro co najwyżej sprawdził się w roli trenera w finale no ale puchar ma i ligę mistrzów tez. Nagroda jest jego i lepiej się nie denerwować.
1
Strzela aby strzelać może jedna na 58 wejdzie ;D
0
Propaganda niczym za czasów PRL'u ;)
7
Trzeba być urodzonym w czepku tak jak Ronaldo żeby dostać Złota Piłkę za to ze był nie obecny przez cały mecz w Champions Legue i strzelił tylko karnego. A na Euro w meczu finałowym bawił się w trenera. jeżeli on wygra a na bank tak będzie to ci dziennikarze to jakieś totalne oszolomy ewentualnie fani Cristiano.
5
Nagrody LaLiga Awards 2015/16 i jej największa gwiazda Eva Marcela.Żaden z piłkarzy Barçy nie zaszczycił swoją obecnością na gali.[MD]
Dobra sikorka swoją drogą i dobrze jej z oczu patrzy ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/790803260068233216/photo/2
0
Wielka racja najlepiej żeby jej nie było i tak każdy wie kto jest najlepszy ;)
0
Zlota Pilka to nie żadna prestizowa nagroda między innymi dlatego ze przyznaja ja ci którzy nie powinni. Tylko kto ma ja przyznawać ? Głosowanie ludzi z całego świata ? Każdy ma swojego idola i nawet kiedy on by nie blyszczal to by na niego głosowali tak jak w przypadku Cristiano. Dla mnie to jest jeden wielki bullshit.
68
Gole w sezonie 2016/17:
Bale,Benzema i Ronaldo: 12
Messi: 14
0
Fajne komentarze na rm.pl Ronaldo poziom ekstraklasa ;)
3
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/790192874864439296/photo/2
Messiemu chyba coś ustalo chyba po tym karnym strzelonym Valencii ;D
0
Przecież to można ba prawdę komuś krzywdę zrobić na lata takimi wslizgami szok co za imbecyl.