2

Dlaczego Denis gra tak bezjajecznie jak dostaje szanse ? nie jego pozycja ? prawidłowo gra na lewej tu gdzie Iniesta a Lucho ustawia go na prawej .

0

Jeszcze nie tak dawno każdy nasz mecz zaczynał się od 60 minuty wszystkie gole w 2 połowie i tak będzie dziś take it easy to barcelona ;)

0

Będzie 3.0 dla nas ;)

0

No jak to kto to ? typowy madridista hala lepek ;)

22

Okład z kobiecej piersi polecam.

0

Trzy tygodnie temu w wyborach na prezesa La liga Real nie popierał Tebasa , Barcelona owszem i zobaczcie jak pięknie wyszło.

0

Fajnie nawet wyszło jestem w robocie pisałem na telefonie podstawiaja się słowa ale niech tak zostanie też mi pasuje ;D

9

Widac ze stres chłopaka ogarnia nie dokuczajcie mu bo Paco ma papiery na top 5 dziewiątek na świecie.

2

No cóż po pierwszej połowie wyróżnić można Denisa , Arda I Nili na prawej dobrze lata ;)

3

Paco biedak nie istnieje ;)

0

Nie ma komu szarpnać gra na razie ;)

0

Espanyol rusza na prawdę mocnym składem u nas młodzi gniewni ciekawy mecz się szykuje lecę po piwko musze zobaczyć tego Carlosa Alena o którym mówią ze przypomina Maradone.

15

Fajny skład jestem ciekaw co pokaże Carlos Alena.

1

Facet to typowy SSman mimo tego że jest kibicem Realu to jego stanowisko wymaga traktowania wszystkich na tym samym poziomie a ta społeczna prosty.... ma jakieś dziwne zasady rodem z dzikiego zachodu.

3

Jaka to sie menda spoleczna zrobiła. Propaganda normalnie szok jak za czasow PRLu.

3

Głos oddany Leo Messi ;)

5

Samuel Umtiti jest talizmanem Luisa Enrique.Francuz siedem razy wychodził w podstawowym składzie i za każdym razem Barca wygrywała mecz.[MD]

1

Statystyki są kosmiczne nie z tej ziemi; )

17

Ja się nie zgodzę neymar jest tak samo ważny jak Luis czy Messi zresztą to widać po statystykach które osiąga całe MSN oni są mega kocurami i brak chociażby jednego z nich to duża strata dla drużyny ;)

0

Nie ma co zawracać sobie czterech liter na Złota Piłkę bo wiadomo ze wygra ja Cristiano Ronaldo. Nic ciekawego nie pokazal na Euro co najwyżej sprawdził się w roli trenera w finale no ale puchar ma i ligę mistrzów tez. Nagroda jest jego i lepiej się nie denerwować.

1

Strzela aby strzelać może jedna na 58 wejdzie ;D

0

Propaganda niczym za czasów PRL'u ;)

7

Trzeba być urodzonym w czepku tak jak Ronaldo żeby dostać Złota Piłkę za to ze był nie obecny przez cały mecz w Champions Legue i strzelił tylko karnego. A na Euro w meczu finałowym bawił się w trenera. jeżeli on wygra a na bank tak będzie to ci dziennikarze to jakieś totalne oszolomy ewentualnie fani Cristiano.

5

Nagrody LaLiga Awards 2015/16 i jej największa gwiazda Eva Marcela.Żaden z piłkarzy Barçy nie zaszczycił swoją obecnością na gali.[MD]

Dobra sikorka swoją drogą i dobrze jej z oczu patrzy ;)

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/790803260068233216/photo/2

0

Wielka racja najlepiej żeby jej nie było i tak każdy wie kto jest najlepszy ;)

0

Zlota Pilka to nie żadna prestizowa nagroda między innymi dlatego ze przyznaja ja ci którzy nie powinni. Tylko kto ma ja przyznawać ? Głosowanie ludzi z całego świata ? Każdy ma swojego idola i nawet kiedy on by nie blyszczal to by na niego głosowali tak jak w przypadku Cristiano. Dla mnie to jest jeden wielki bullshit.

68

Gole w sezonie 2016/17:
Bale,Benzema i Ronaldo: 12
Messi: 14

0

Fajne komentarze na rm.pl Ronaldo poziom ekstraklasa ;)

3

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/790192874864439296/photo/2



Messiemu chyba coś ustalo chyba po tym karnym strzelonym Valencii ;D

0

Przecież to można ba prawdę komuś krzywdę zrobić na lata takimi wslizgami szok co za imbecyl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?