kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd
0
@Esteban_ ja licze na cud w postaci kontaktów laporty z raiola , że jakimś cudem namowi pogbe, moze haalanda i dzięki temu paru innych zawodników też się skusi xd
0
@Koni8M jedyny plus to ogrywanie młodych xd
0
@pax jeśli będziesz robił jakoś analizę prosiłbym o oznaczenie ;D
1
luuk sie może pzydać ale na słabsze cofnięte druzyny
na przeciwnikow takich jak bayern potrzeba mobilnego napastnika
zobaczy czy bd jakies zmiany w przerwie ;p
0
@bartek00717 dałem czysta 2 na Wolfsburg
Wlecialem za 5 dyszek ;p
0
Piękny jest ten sport ;D
0
@Dankhog nigdy nie grałem w tibie :D
a w margonem gralismy za dzieciaka i czasami się wejdzie pograć ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dankhog nie ale gram w margonem dosyc podobne ;p
0
@Transu96 no i dzięki za propozycje ;p
1
@Arczek2001 zależy od taktyki trenera ;p
1
@Encore jak gra to zwykle jest najlepszy na boisku
a to ,ze gra rzadko to już inna sprawa xD
0
@bartek00717 niee nie grałem dzisiaj
ale jutro może coś poswiruje ;p
0
@Trexas gratki :D
Nasze zdrowie ;p
1
@Emhyr pewnie doliczyli kadre xd
3
@escarabajo wiadomo ze interesuje :D
Robisz kapitalna robotę ;)
0
@msmsms myślę że nie będzie tak źle :d
Na pewno coś tam powalczymy
To sport a w nim wszystko się może zdarzyć
Także mam nadzieję że będziemy zadowoleni po meczu :D
2
@Momals11 taktyczny komentarz
0
@tomasz.s94 najlepszego ;)
0
@Deeespacito mi się wydaje że bardziej przypomina Mbappe ;D
Ale i tak można wziąć ;p
0
@PatrychoO mats kante i donnaruma za dużo
6
@Maciek98 sprawdź jego liczby w Brazylii
Nie wyobrażam sb żeby vini robił podobne
Zobaczymy co pokaże w tym sezonie
Narazie ma obiecujący początek
0
@Herato i tak wyszło fajnie
I cieszę się że taki crack jak villa u nas zagrał
Co nie zmienia faktu że lepiej było szybciej kupić Luisa
On już w Ajaxie był terminatorem
4
@Kengo mega sie jarałem jego transferem
myslałem ,ze będzie idealnym zastepstwem neya ...
wyszło jak wyszło xd
0
@FafitFCB smacznego ;)
0
@Don-Corleone przyda sie taka informacja ;)
0
@Woland10 lewy juz nie jest typowym sępem
A benz to klasa sama w sobie ;D
kazdy kto oglada mecze a nie tylko obserwuje wyniki na flashscore to stwierdzi ;)
1
@agaFCB luzik
Niepotrzebnie robiliśmy sb nadzieję xd
0
@CzarnyRycerz ja wczoraj trafiłem maradone messiego i neya ;D
fajnie ,ze podboostowali tak drop na koniec
można sie świetnie pobawic ;p