0

@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd

0

@Esteban_ ja licze na cud w postaci kontaktów laporty z raiola , że jakimś cudem namowi pogbe, moze haalanda i dzięki temu paru innych zawodników też się skusi xd

0

@Koni8M jedyny plus to ogrywanie młodych xd

0

@pax jeśli będziesz robił jakoś analizę prosiłbym o oznaczenie ;D

1

luuk sie może pzydać ale na słabsze cofnięte druzyny
na przeciwnikow takich jak bayern potrzeba mobilnego napastnika
zobaczy czy bd jakies zmiany w przerwie ;p

0

@bartek00717 dałem czysta 2 na Wolfsburg
Wlecialem za 5 dyszek ;p

0

Piękny jest ten sport ;D

0

@Dankhog nigdy nie grałem w tibie :D
a w margonem gralismy za dzieciaka i czasami się wejdzie pograć ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dankhog nie ale gram w margonem dosyc podobne ;p

0

@Transu96 no i dzięki za propozycje ;p

1

@Arczek2001 zależy od taktyki trenera ;p

1

@Encore jak gra to zwykle jest najlepszy na boisku
a to ,ze gra rzadko to już inna sprawa xD

0

@bartek00717 niee nie grałem dzisiaj
ale jutro może coś poswiruje ;p

0

@Trexas gratki :D
Nasze zdrowie ;p

1

@Emhyr pewnie doliczyli kadre xd

3

@escarabajo wiadomo ze interesuje :D
Robisz kapitalna robotę ;)

0

@msmsms myślę że nie będzie tak źle :d
Na pewno coś tam powalczymy
To sport a w nim wszystko się może zdarzyć
Także mam nadzieję że będziemy zadowoleni po meczu :D

2

@Momals11 taktyczny komentarz

0

@tomasz.s94 najlepszego ;)

0

@Deeespacito mi się wydaje że bardziej przypomina Mbappe ;D
Ale i tak można wziąć ;p

0

@PatrychoO mats kante i donnaruma za dużo

6

@Maciek98 sprawdź jego liczby w Brazylii
Nie wyobrażam sb żeby vini robił podobne
Zobaczymy co pokaże w tym sezonie
Narazie ma obiecujący początek

0

@Herato i tak wyszło fajnie
I cieszę się że taki crack jak villa u nas zagrał
Co nie zmienia faktu że lepiej było szybciej kupić Luisa
On już w Ajaxie był terminatorem

4

@Kengo mega sie jarałem jego transferem
myslałem ,ze będzie idealnym zastepstwem neya ...
wyszło jak wyszło xd

0

@FafitFCB smacznego ;)

0

@Don-Corleone przyda sie taka informacja ;)

0

@Woland10 lewy juz nie jest typowym sępem
A benz to klasa sama w sobie ;D
kazdy kto oglada mecze a nie tylko obserwuje wyniki na flashscore to stwierdzi ;)

1

@agaFCB luzik
Niepotrzebnie robiliśmy sb nadzieję xd

0

@CzarnyRycerz ja wczoraj trafiłem maradone messiego i neya ;D
fajnie ,ze podboostowali tak drop na koniec
można sie świetnie pobawic ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?