kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 fajna sprawa ;)
Ja grałem na orliku z seba walukiewiczem ale wtedy jeszcze był mlodzikiem w Legii ;D
2
@MontelQ po meczu Neymara z Bayernem i ocenieniu go na 4.0 czy tam mniej nawet nie patrzę na ich oceny xd
0
Ajaj no i Grecja z bramka xddd
0
@masq ;D
Symulki to nie problem ma genialne pokrętło i odejście
Takiego goscia nam brakuje w kadrze ;)
0
@Herato dają lalunie do przodu i jakoś to będzie ;D
0
Szkoda że te plotki z wypożyczenie Sterlinga przez barce się nie sprawdziły xd
Ale by chodził :o
0
@Ratamahatta deulo był chociaż szybki ;p
1
@KrwawiaceoczyVEB im więcej magikow tym lepiej ;D
0
@Jacu327 ponoć Diego godin nie chciał grać z nim stąd mało gra w Cagliari
Plus mieli słabe wyniki więc trener zaczął kombinować że składem
A skoro nie gra w klubie to w kadrze raczej też nie pogra :/
0
@MarioVeB! Może tak być
Te kursy na Szwedów coś za dobre xd
0
@Pawel13sz ciężko powiedzieć
Myślę że obie strzela bramkę i anglia wygra
A ile to nw xd
1
@Janiama Polska gurom
0
@Yosemite kusi włąsnie ;p
1
@Pawel13sz poczekam na składy i cos rzucę na nich ;)
0
@Khajio mam nadzieje ,zę przynajmniej obserwują sytuacje
chlopak sie genialnie zapowiada a skoro jest naszym kibicem to trzeba to wykorzystać :D
0
grecja szwecja
jak myślcie szwedzi to biorą czy poteżna grecja zgarnia 3punkciki?
1
@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p
0
@ranger3120 może nad swieżo obciętym gryzkiem? ;D
0
@Woland10 ktoś tu kiedyś robił artykuły
I z nich wynikało że Kane ma najlepsze wykończenie że wszystkich napastników
Potrzebuje najmniej sytuacji do strzelenia gola.
Jednak nie pamiętam kto to był
0
@cules100pro a tak się zapowiadał
na tych młodzieżowych mistrzostwach europy był terminatorem
może sie jeszcze odbuduje
0
@konrad1661 mozliwe
co nie zmienia faktu że ja osobiście więcej wyciągam z nauki stacjonarnej
Więc wolałbym chodzić ;p
1
@mikiiki jeśli bym rzucił to bylby przegrany xD
Naszczescie tego nie zrobiłem xd
Czekam na mecze klubowe chyba że jutro coś fajnego wyhacze ;p
0
@Encore Neymar środka pola ;p
1
@Yosemite szkoda że do nas przyszedł
I on sb przystopowal karierę i my na tym nic szczególnego nie zyskaliśmy xd
1
@Janiama jest jak jest
Trzeba po prostu obserwować xd
Niby jest to jakaś dodatkową opcja taktyczna bo pewnie się dobrze zastawi , odegra , no i będzie na kogo wrzucić, przedłuży lage, wygra pojedynek glowkowy itd...
Jednak ciężko będzie się to oglądać xd
0
@konrad1661 idę na studia w tym roku ;D
Ale przez wzgląd na zdalną edukację mam taką opinie xd
13
Niesamowite
Zapowiada się że po wyrzuceniu pół miliarda w błoto na wzmocnienia ataku
Nasze największe wzmocnienie przyszło za darmo xdd
0
@paweldunajecfcb lirycznie kot :D
a skillowo cięzko powiedzieć bo nie ma takich nutek w których mogłby sie wykazać ( przynajmniej ja nie znam xd)
no i buja a to najwazniejsze ;D
0
@konrad1661 no i chociażby z powodu tej perełki waro pojść ;p
0
@konrad1661 ja wole na miejscu
ławiej mi się uczy mając kontakt z nauczycielem , jestem bardziej skupiony i mam większe chęci . Poza tym łatwiej wtedy nawiązac kontakt z wykładowcami i resztą grupy