0

@Lola120 fajna sprawa ;)
Ja grałem na orliku z seba walukiewiczem ale wtedy jeszcze był mlodzikiem w Legii ;D

2

@MontelQ po meczu Neymara z Bayernem i ocenieniu go na 4.0 czy tam mniej nawet nie patrzę na ich oceny xd

0

Ajaj no i Grecja z bramka xddd

0

@masq ;D
Symulki to nie problem ma genialne pokrętło i odejście
Takiego goscia nam brakuje w kadrze ;)

0

@Herato dają lalunie do przodu i jakoś to będzie ;D

0

Szkoda że te plotki z wypożyczenie Sterlinga przez barce się nie sprawdziły xd
Ale by chodził :o

0

@Ratamahatta deulo był chociaż szybki ;p

1

@KrwawiaceoczyVEB im więcej magikow tym lepiej ;D

0

@Jacu327 ponoć Diego godin nie chciał grać z nim stąd mało gra w Cagliari
Plus mieli słabe wyniki więc trener zaczął kombinować że składem
A skoro nie gra w klubie to w kadrze raczej też nie pogra :/

0

@MarioVeB! Może tak być
Te kursy na Szwedów coś za dobre xd

0

@Pawel13sz ciężko powiedzieć
Myślę że obie strzela bramkę i anglia wygra
A ile to nw xd

1

@Janiama Polska gurom

0

@Yosemite kusi włąsnie ;p

1

@Pawel13sz poczekam na składy i cos rzucę na nich ;)

0

@Khajio mam nadzieje ,zę przynajmniej obserwują sytuacje
chlopak sie genialnie zapowiada a skoro jest naszym kibicem to trzeba to wykorzystać :D

0

grecja szwecja
jak myślcie szwedzi to biorą czy poteżna grecja zgarnia 3punkciki?

1

@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p

0

@ranger3120 może nad swieżo obciętym gryzkiem? ;D

0

@Woland10 ktoś tu kiedyś robił artykuły
I z nich wynikało że Kane ma najlepsze wykończenie że wszystkich napastników
Potrzebuje najmniej sytuacji do strzelenia gola.
Jednak nie pamiętam kto to był

0

@cules100pro a tak się zapowiadał
na tych młodzieżowych mistrzostwach europy był terminatorem
może sie jeszcze odbuduje

0

@konrad1661 mozliwe
co nie zmienia faktu że ja osobiście więcej wyciągam z nauki stacjonarnej
Więc wolałbym chodzić ;p

1

@mikiiki jeśli bym rzucił to bylby przegrany xD
Naszczescie tego nie zrobiłem xd
Czekam na mecze klubowe chyba że jutro coś fajnego wyhacze ;p

0

@Encore Neymar środka pola ;p

1

@Yosemite szkoda że do nas przyszedł
I on sb przystopowal karierę i my na tym nic szczególnego nie zyskaliśmy xd

1

@Janiama jest jak jest
Trzeba po prostu obserwować xd
Niby jest to jakaś dodatkową opcja taktyczna bo pewnie się dobrze zastawi , odegra , no i będzie na kogo wrzucić, przedłuży lage, wygra pojedynek glowkowy itd...
Jednak ciężko będzie się to oglądać xd

0

@konrad1661 idę na studia w tym roku ;D
Ale przez wzgląd na zdalną edukację mam taką opinie xd

13

Niesamowite
Zapowiada się że po wyrzuceniu pół miliarda w błoto na wzmocnienia ataku
Nasze największe wzmocnienie przyszło za darmo xdd

0

@paweldunajecfcb lirycznie kot :D
a skillowo cięzko powiedzieć bo nie ma takich nutek w których mogłby sie wykazać ( przynajmniej ja nie znam xd)
no i buja a to najwazniejsze ;D

0

@konrad1661 no i chociażby z powodu tej perełki waro pojść ;p

0

@konrad1661 ja wole na miejscu
ławiej mi się uczy mając kontakt z nauczycielem , jestem bardziej skupiony i mam większe chęci . Poza tym łatwiej wtedy nawiązac kontakt z wykładowcami i resztą grupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?