kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 moj ziomek jest ,,specjalistą'' jeśli chodzi o ten uraz
cztery raz mu poszła xd
jesli jesteś starszy to operacja i wycinają xd
u młodych raczej szycie
idz do dobrego fizjo ;D
4
@Lola120 bol plecow to taki starter pack ;D
najlepszego ;)
0
@clyde też dobre
tylko niedokończone xd
1
@swiergol2 one piece
historia jest mega ciekawa
tylko problemem jest mocne rozciąggnięcie serii
często na początku odcinków sa kikuminutowe powtórki z poprzednich odcinków poza tym poczatkowe arki nie sa jakieś niewiadomo jak ciekawe
Jednak jeśli chodzi o rozbudowe świata , historię różnych postaci , i spojnośc fabularna
Top
0
@Comfortable_ @Dzemik55 tak jest kakashi
troche nizej itachi
0
@osa91 ajaj
Boli na sama myśl :/
0
@Dzemik55 szkoda gadać...
0
@Comfortable_ spoko jak zacznę oglądać to napisze do cb ;p
0
@Comfortable_ z tych wieloodcinkowych obejrzałem naruto i one pieca
Bleach jest porównywalny?
0
@Comfortable_ warto obejrzeć?
1
@GeneralXavi może Ashwaghanda?
0
@Bykunn nie ma co komukolwiek źle życzyć xd
potem jest większa satysfakcja ze zwycięstwa nad druzyna która grała swoim najmocniejszym składem ;D
0
@Herato raczej nie
może być cięzko z napływem nowych kibiców a stara gwardia będzie sie trzymać :D
1
@Rust_Cohle
ragnar
walter white
Rust Cohle
choc jest wiele wybitnych postaci :D
1
@clyde attack of titan to totalny sztos
szkoda ,ze dopiero w styczniu będzie kontynuacja ;P
5
@Pawel13sz 6/7
15 znakowww
1
@Rust_Cohle nawet tutaj ...
0
@Garbatyy kox dykcja , fajne teksty
jeszcze troche sentyment bo za dzieciaka sie go dużo słuchało ;p
1
@sebasek99 komentarz taktyczny
0
@Criss18Barca jeszcze ich prześcigniemy ;p
na spokojnie ;D
1
@BartqRKO spoko tylko ,że większośc takich chłopakow nie dochodzi do tego momentu przez powody wspomniane wyżej .
Cechy które wymieniasz najlepiej rozwiniete maja typowo osiedlowe grajki
technika uzytkowa ,gra jeden na jeden, kreatywne rozwiązania tego uczy podwórko . U nas natomiast katuje się przygotowanie fizyczne i takyczne a i tak nic z tego nie wychodzi .
Poza tym ci bardziej utalentowani zawoddnicy, często ich kreatywnośc jest tłumiona przez trenerów którzy karzą im zagrać bezpiecznie , badz starszych doświadczonych zawodników .
0
@daniel32778 nie jest tak źle jak ci sie wydaję jest wiele młodych którzy potrafia grać w piłkę
Problemem jest to co się dzieje potem ...
W wieku +/- gimnazjum zaczynają sie inne priorytety ( zaczynają zwracać uwagę na dziewczyny , wchodzą pierwsze uzywki, fajki, alkohol , do tego pierwsze poważniejsze kontuzje i większośc tych utalentowanych gości idzie w odstawke .
Szczegolnie jak ktos sie wyróznia i leci do innego miasta grać w lepszym klubie to też ma czas do pierwszej dłuzszej kontuzji , potem mowia ci nara bo na twoje miejsce jest kilku innych ( plus wejście w inne ,nowe towarzystwo i powody wymienione wyżej )
jednak w pewnym aspekach masz racje xd
Poza tym nasza myśl szkoleniowa ...
ile bysmy nie brali , nie jezdzili na jakieś szkolenia za granice itd to motywem przewodnim naszych szkólkach jest fizyka. Większośc szkółek patrzy na wynik , rodzice chodzą w dupę trenerowi niekiedy nawet rzucą w kieszeń żeby ich dzieciak grał . Dodatkowo sami trenerzy też porafia odstawic chłopaka po jakies kłotni bezpośrednio z nim bądz z jego rodzicami .
Cięzki temat a faktem jest ,ze często te najbardziej utalentowane dzieciaki nawet nie próbują swoich sił w klubach ponieważ widząc to jak sie zachowują ich trenujący równieśnicy tak zwane ,,Piłkarzyki " nie chce im się brać uziału w tej farsie ...
To dobry temat do pogadania przy kielichu ;p
zawsze fajnie się wymienic swoimi dośiadczeniami ;D
0
@PatrykBarca to ,ze dzesi jest ich najlepszym zawodnikiem to fakt nie opinia ;p
0
@max1982 powodzenia ;D
0
@max1982 ja niestety nie dałem się namówić xd
Jakby był powyżej 10.00 to już bym przytulił tysiaczka ;p
1
@MesQueUnClub96 opaliles się ?
1
@klopx zawsze śmieszne ;D
1
@Rust_Cohle mi ta piosenka też przeryła łeb xdd
Co każde wyjście ze znajomymi po 8 razy odpalane
A potem idziesz sb spokojnie a w głowie tylko
Jeszcze jedna xddd
1
@AmigoBlancos nic na siłę ;)
1
@AmigoBlancos te które wstawiasz i mnie oznaczasz ;D
Te o realu ;p