kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos jestem na czasie nie tylko dzięki twoim newsom ;p
1
@AmigoBlancos no to klasa
Ogólnie mój najlepszy ziomek jest za realem także nawet na ten temat możemy sb pogadać;D
0
@AmigoBlancos Gorzów wlkp
Województwo lubuskie ;D
2
@AmigoBlancos kiedyś polecimy na balecik panie madritisto i poczujesz druga młodość ;p
0
@Survier nie
w sumie nikt by za niego nie złozył tak śmiesznej propozycji
1
@Yosemite zeby zdecydowac sie na taki strzał w takim meczu bedac na takiej pozycji :oo
Moim zdaniem nawet ładniejsza od tej bejla :D
0
@paweldunajecfcb całkiem spoko do obejrzenia z dziewczyna lub w gronie znajomych
nie jest to jakaś ambitna produkcja z wybitną fabułą .
Jęsli chcesz sobbie obejrzeć cos luźnego to odpalaj ;D
0
@Janas11224 tez prawda ;D
0
@Pawelec7 hahaha mocne XDD
0
@Janas11224 niech se chodzą jak chcą ;p
Kogo to obchodzi xd
0
@sendesara terminator
1
@agaFCB no i mam smaka ;D
0
Komentarz usunięty
0
@Dembouz1899 co za imbecyl
0
@Encore okej
no to nie ma co obstawiać xd
0
orientuje sie ktos z was czy nie zagra dzisiaj jakis wazny zawodnik kadry urugwaju ?
0
wow na ten moment hiszpania jest w słabej sytuacji w swojej grupie po 4 meczach mają 7pkt
natomiast szwecja po 3meczach 9 pkt
zobaczymy jak to będzie dalej xd
1
@GeneralXavi coś w tym jest
Suárez się o wiele gorzej starzeje a szkoda ://
Z drugiej strony ma kolano do wymiany także żeby się utrzymać na szczycie musiał zmienić styl gry
0
Sterling co robi liczby dla repry
Na euro wszystko co dobre przechodziło przez niego
Dziś bramka asysta
Może w końcu coś mu przeskoczyło i nauczył się strzelać i podejmować dobre decyzję ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ElTomas no to jest fakt xd
Niestety nie mamy kim ich zastąpić xd
2
Ale lewy go wywiózł xDDD
0
Belgia już kończy zabawę xd
0
szczerze nie mam opinii
zobaczymy za jaakis czas jakie było to okienko xd
0
@masq jak będziesz cos wiedział o peaky i saulu to pisz :D
1
@Zoker xDDD
Dobre ;D
0
@AmigoBlancos isco powinien pojsc w jego ślady ;p
szkoda ,ze tak się zmarnował :v
0
@AmigoBlancos właściwie to dlaczego go sprzedali ?
1
@Sysia11 tak
chociaż pewnie w tym okienku by się go pozbyli to myśle, ze w poprzednim sezonie mogłby nam wiele dać
kto wie moze byśmy zdobyli mistrzostwo ;p
4
Ronaldo
Co za kozak :o