0

@AmigoBlancos jestem na czasie nie tylko dzięki twoim newsom ;p

1

@AmigoBlancos no to klasa
Ogólnie mój najlepszy ziomek jest za realem także nawet na ten temat możemy sb pogadać;D

0

@AmigoBlancos Gorzów wlkp
Województwo lubuskie ;D

2

@AmigoBlancos kiedyś polecimy na balecik panie madritisto i poczujesz druga młodość ;p

0

@Survier nie
w sumie nikt by za niego nie złozył tak śmiesznej propozycji

1

@Yosemite zeby zdecydowac sie na taki strzał w takim meczu bedac na takiej pozycji :oo
Moim zdaniem nawet ładniejsza od tej bejla :D

0

@paweldunajecfcb całkiem spoko do obejrzenia z dziewczyna lub w gronie znajomych
nie jest to jakaś ambitna produkcja z wybitną fabułą .
Jęsli chcesz sobbie obejrzeć cos luźnego to odpalaj ;D

0

@Janas11224 tez prawda ;D

0

@Pawelec7 hahaha mocne XDD

0

@Janas11224 niech se chodzą jak chcą ;p
Kogo to obchodzi xd

0

@sendesara terminator

1

@agaFCB no i mam smaka ;D

0

Komentarz usunięty

0

@Dembouz1899 co za imbecyl

0

@Encore okej
no to nie ma co obstawiać xd

0

orientuje sie ktos z was czy nie zagra dzisiaj jakis wazny zawodnik kadry urugwaju ?

0

wow na ten moment hiszpania jest w słabej sytuacji w swojej grupie po 4 meczach mają 7pkt
natomiast szwecja po 3meczach 9 pkt
zobaczymy jak to będzie dalej xd

1

@GeneralXavi coś w tym jest
Suárez się o wiele gorzej starzeje a szkoda ://
Z drugiej strony ma kolano do wymiany także żeby się utrzymać na szczycie musiał zmienić styl gry

0

Sterling co robi liczby dla repry
Na euro wszystko co dobre przechodziło przez niego
Dziś bramka asysta
Może w końcu coś mu przeskoczyło i nauczył się strzelać i podejmować dobre decyzję ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ElTomas no to jest fakt xd
Niestety nie mamy kim ich zastąpić xd

2

Ale lewy go wywiózł xDDD

0

Belgia już kończy zabawę xd

0

szczerze nie mam opinii
zobaczymy za jaakis czas jakie było to okienko xd

0

@masq jak będziesz cos wiedział o peaky i saulu to pisz :D

1

@Zoker xDDD
Dobre ;D

0

@AmigoBlancos isco powinien pojsc w jego ślady ;p
szkoda ,ze tak się zmarnował :v

0

@AmigoBlancos właściwie to dlaczego go sprzedali ?

1

@Sysia11 tak
chociaż pewnie w tym okienku by się go pozbyli to myśle, ze w poprzednim sezonie mogłby nam wiele dać
kto wie moze byśmy zdobyli mistrzostwo ;p

4

Ronaldo
Co za kozak :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?