kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 mimo wszysko wydaje mi sie, ze sevilla jest wyraźnie lepsza od pozostałych drużyn ale zobaczymy :D
0
@Abominacja nie
jakby nie patrzeć to byłaby dla nas kompromiacja spaśc do tych rozgrywek xd
0
@LukaszFan tez ciekawa opcja ;p
0
@Encore villareal united
a atalanta wygra ligę europy ;P
0
szkoda lipska :///
moze przynajmniej powalczą o bundesligę ;D
0
no to co wyjdziemy z drugiego miejsca i trafimy na zwycięzce z grupy psg/city
ciekawie sie zapowiada :D
0
@Elosek nie wzieli messiego tylko jacka dlatego bo kazdy byl pewien ,ze messi zostanie w barcy xd
0
@HERORICH2 fajnie by było
0
@JohnnyBarca inna charakterystyka zawodnika
Poza tym pewnie wtedy już mysleli że dogadają się z kejnem
0
@Volk możliwe
Co nie zmienia faktu że my wyszliśmy na tym o wiele gorzej niż sam Neymar
1
@LeoMessiah technikum elektryczne zawod elektryk
i teraz studia fizjoterapia
1
@kkbarca a ten Vietto się fajnie zapowiadał
Szkoda że tak potoczyła sie jego kariera :/
0
@WiecekFCB grałem jeden niecały sezon
I w Sumie było całkiem zabawnie ;D
1
@Yosemite ale rakieta :oo
0
@Kusco15 przynajmniej nie jest nudno ;p
2
@Rust_Cohle smacznego ;)
0
@l0Messini chłopak nie ściana można przesunąć ;p
a tak serio lepiej ,zebyś odpuścił xd
1
@HERORICH2 licze na bernardo w la liga
0
@JimMorrisonFCB jeszcze
alves był najlepszym PO w swoich latach i pewnie jednym z lepszych w historii .
Pique też czołówka (wydaje mi isę ,że jest lepszy od Puyola )
nadal wyglada to mizernie xd
0
@Encore ale ich zniszczył :oo
0
@Ghotti rudiger Pogba Mbappe fati
I można działać ;p
0
@Wilczeq bardzo fajne ;)
0
@Chakalaka jakos ich lubie
szkoda ,ze nie grają ofensywnej pilki ale sentyment jest ;D
0
@HERORICH2 w gierkach piłkarskich ma ogromny potencjał
i fajnie wygląda na hajlajtsach
dodatkowo jest z brazylii
fajny transfer :D
0
@takisobiektos przeciez to jest niepojęte xdd
0
Jak dziś zagrał Lukaku?
Zrobił coś więcej poza strzeloną bramka?
3
@BarcaInfo no to co
powodzenia w lipsku xd
1
@HERORICH2 cuhna jest kotem
Tylko że to nie jest typowy napastnik xd
0
@MatizxD ostry baranina/wołowina ;:D
0
@Dojaar City PSG chelsea