kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos zwykle w najważniejszych momentach był kontuzjowany
Ale jak już grał to robił miazgę
Moim zdaniem taki transfer 6 na 10 ;D
1
@Pawel13sz to będzie ciekawy sezon :D
0
@Piorun jest i odziwo nigdy nie spróbowałem a jak ktoś zamawiał to wyglądało mega git
1
@Rust_Cohle jestem w szoku ,ze busi i alba dostali tak mało głosów xd
0
@barcowy1899 fabs chyba wtedy zapowiadał sie na jednego z najlepszych pomocników na świecie ;D
1
@MesQueUnClub96 to znaczy ja też w sumie bardziej doceniam neya ;D
Uważam ,ze aktualnie jest zawodnikiem jedynym w swoim rodzaju i dla mnie
ney>lewy ale jesli chodzi o całokształt kariery to brazylijczyk powinien o wiele wiecej wyciągnąć xd
2
@MesQueUnClub96 raczej fakt xd
0
@svensonFCB fajne ciuchy można wyciągnąc a w szczególności koszulki piłkarskie ;D
1
@maatiixx chyba fati będzie musiał grać na 9
ponoć w juniorach tak grał i myśle ,ze mogłoby sieto sprawdzić
Jeśli ansu troche dorobi sb masy towtedy będzie idealnie ;D
0
@parpe jeszcze mbappe
0
Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd
0
@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd
2
@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git
0
@halfnolife którykolwiek xd
0
@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p
1
@DaPidejpi cos jak paluch xd
1
@Wossi61FCB zdrowie moje gardło twoje :D
0
@ranger3120 nigdy nie miałem problemów że snem ale podczas stosowania ashwy czułem, że ten sen jest bardziej jakościowy . Mogłem spać mniej i czuć się tak samo wypoczęty . Dodatkowo mimo że nigdy się niczym jakoś specjalnie nie przejmowalem to z nią miałem jeszcze większy luz. Jeśli chodzi o wszelkie działania związane z silka to ciężko powiedzieć ale według badań naukowych ma zastosowanie ;D
2
@Pawel13sz i Douglasie ;p
0
@clyde kozak :D
1
@Cwaniak4 akurat za te marzenia chciałbym , zeby ktos zapłacił ;p
1
@Pawel13sz jest to jakaś opcja
0
@DaPidejpi isak ma klauzule 70 mln podobno xd
2
@Nieznajomy henry i suarez od poczatku dawali cos ekstra
było czuc ,ze kupuilismy totalnych kozaków
0
@DonMatteo901 niestety jedna ciezarówka nie starczy :v
1
@Pawel13sz nie pomyślałem o nim
a jak u niego ze zdrowiem ?
2
@Kettger fajnie by bylo ;p
0
@JohnnyBarca dobry transfer ale nas nie stać xd
0
@333tricampeones333 to ten z Valencia?
1
@GuerillaAthletic te dwa dryblingi i tak wyglądają u niego jakoś za dobrze ;p