0

@AmigoBlancos zwykle w najważniejszych momentach był kontuzjowany
Ale jak już grał to robił miazgę
Moim zdaniem taki transfer 6 na 10 ;D

1

@Pawel13sz to będzie ciekawy sezon :D

0

@Piorun jest i odziwo nigdy nie spróbowałem a jak ktoś zamawiał to wyglądało mega git

1

@Rust_Cohle jestem w szoku ,ze busi i alba dostali tak mało głosów xd

0

@barcowy1899 fabs chyba wtedy zapowiadał sie na jednego z najlepszych pomocników na świecie ;D

1

@MesQueUnClub96 to znaczy ja też w sumie bardziej doceniam neya ;D
Uważam ,ze aktualnie jest zawodnikiem jedynym w swoim rodzaju i dla mnie
ney>lewy ale jesli chodzi o całokształt kariery to brazylijczyk powinien o wiele wiecej wyciągnąć xd

2

@MesQueUnClub96 raczej fakt xd

0

@svensonFCB fajne ciuchy można wyciągnąc a w szczególności koszulki piłkarskie ;D

1

@maatiixx chyba fati będzie musiał grać na 9
ponoć w juniorach tak grał i myśle ,ze mogłoby sieto sprawdzić
Jeśli ansu troche dorobi sb masy towtedy będzie idealnie ;D

0

@parpe jeszcze mbappe

0

Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd

0

@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd

2

@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git

0

@halfnolife którykolwiek xd

0

@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p

1

@DaPidejpi cos jak paluch xd

1

@Wossi61FCB zdrowie moje gardło twoje :D

0

@ranger3120 nigdy nie miałem problemów że snem ale podczas stosowania ashwy czułem, że ten sen jest bardziej jakościowy . Mogłem spać mniej i czuć się tak samo wypoczęty . Dodatkowo mimo że nigdy się niczym jakoś specjalnie nie przejmowalem to z nią miałem jeszcze większy luz. Jeśli chodzi o wszelkie działania związane z silka to ciężko powiedzieć ale według badań naukowych ma zastosowanie ;D

2

@Pawel13sz i Douglasie ;p

0

@clyde kozak :D

1

@Cwaniak4 akurat za te marzenia chciałbym , zeby ktos zapłacił ;p

1

@Pawel13sz jest to jakaś opcja

0

@DaPidejpi isak ma klauzule 70 mln podobno xd

2

@Nieznajomy henry i suarez od poczatku dawali cos ekstra
było czuc ,ze kupuilismy totalnych kozaków

0

@DonMatteo901 niestety jedna ciezarówka nie starczy :v

1

@Pawel13sz nie pomyślałem o nim
a jak u niego ze zdrowiem ?

2

@Kettger fajnie by bylo ;p

0

@JohnnyBarca dobry transfer ale nas nie stać xd

0

@333tricampeones333 to ten z Valencia?

1

@GuerillaAthletic te dwa dryblingi i tak wyglądają u niego jakoś za dobrze ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?