kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY XD
w takim razie chyba nie znam zadnej ktora by nie byla red flagiem hahah
lipa straszna
22
Jaaa pierdole ale jestem zadowolony hahah
Dziś nie idziemy spać
***J z kierowcą
1
@Luciano99 poetka
0
@Tibu jako nowy eto to bardziej boiniface z bayeru
3
@Luciano99 dobra kampania
ma moj głos haha
1
@Kidd u mnie deszcz xD
0
@FcPortoFan1999 jemu ciąży ta koszulka xD
Niech już po prostu odejdzie
0
@Eto'o9 R10 w sumie w punkt
0
@FcPortoFan1999 w tym klubie wydarzyło się wiele gówna ale najgorszą rzeczą jaką widziałem to ten blondas z opaska kapitańska ...
Już ...wa mniej mnie grzeje fati z dziesiątka czy odejście Messiego niż fakt że taka karykatura piłkarza ma opaskę kapitana w Fc Barcelonie przecież to się ku... W ch...u nie mieści
1
@barcanawieki spoko
Każdy się nabrał xd
0
@Balboa901 szykle talary haha
1
@Luciano99 ja żubra nie zmarnuje a oni kasę tak
Odpowiedz jest jasna xD
0
@Marian_Pazdzioch wiadomo że jest
Ale wszystkie te plebiscyty to konkurs renomy i popularności
A że większość tych jaśków uważa że lewy nawet w repce nie strzela no to beka xD
Co nie zmienia faktu że szacun za złoto olimpijskie i kilkukrotnie pobity rekord świata
Takie coś się też często nie zdarza
2
@Danny Gaucho ale Egipt ma przód
0
@Marian_Pazdzioch teraz driny z cola wjeżdżają ale wolę Sprite
0
@Gibbon_FCB ciekawe gdzie kudus pójdzie
0
@19Macio93 okręgówka jak już xD
6
@vangoor sytuacja jest dynamiczna xD
D
1
@marcin62 ojjj tak byczku
1
@takisobiektos aaa
dzieki za sprostowanie ;D
0
@takisobiektos trener porto przypadkiem nie przeszedł do milanu ?
0
@Encore zależy jak tam porto po stracie trenera będzie sobie radzić
0
@Bocheno1 @agaFCB opinia ?
1
@Kondziubarca to jest ten mental XD
0
@GigiAmoroso taktyczny xavi
0
@TheNekro94 pewnie ego
maradona jest bardziej z ich czasów
0
@Criss18Barca zacznijmy od podstaw
totalnie pijani o 24 ...
to jacyś amatorzy
pieprzyć takich xD
0
@MesQueUnClub96 o chuuu jade tam za tydzień xD
0
@ikar34 niby ta ale między innymi powinni się przyczynić do rozwoju zawodnika
1
@Stinger_ na pasterkę tak
Ale od dwóch lat jak ojciec zaprasza do siebie to tam piją i lecę z nimi