0

@mekston przegapił dobry moment na przebudowe kadry
Teraz pewnie jeszcze w następnym okienku rozbija bank

0

@MesQueUnClub96 twoja decyzja
jeśli uważasz ,zę nie ma nikogo z kim warto mieć kontakt
ja miałem kontakt z 2/3 taki systematyczny przez jakies dwa lata po sredniej szkole potem już jak się widzimy raz na rok to świeto ale zwykle wtedy klei się kilkugodzinna gadka haha

1

@MesQueUnClub96 Paryż Amsterdam Madryt Barcelona...
Zależy gdzie jest najciekawszy meczyk hahah

0

@mokrychlopiec w punkt

0

@Popitek12 oczywiście
Dziś lekko zbombiony wszedłem na zaliczenie ( wiadomo wczoraj waliliśmy bo liga europy i przed zaliczeniem dwa piwka na korytarzu ale ważne że zdane haha) no i ogólnie nie warto
Nie polecam jak coś

0

@Nazio_87 hiszpania 2008 pierwszy idol to był torres
ale najbardziej zaimponował xavi i tak juz zostało

2

@misterio gdyby nie hiszpania to nie kibicowałbym barcelonie haha

2

@NeroTFP1 iniesta finał mistrzostw świata

0

@Eklerek to i markowanie to właśnie jego wizytówka
piękny piłkarz

0

@MesQueUnClub96 ja nie żałuje
tylko ,zę moja przerwa wypadała na rok covidowy także nie straciłem czasu na zdalnych zajęciach i mogłem dobrze poznać ziomków z roku haha

2

@Kinginiesta jakby przepracował normalny okres przygotowawczy ...
ciekawe na ile jeszcze byłoby go stać

0

@Marian_Pazdzioch najlepiej to 9
ale do 7 jest juz całkiem spoko z tym ,zę jak kilka dni z rzedu spie tyle to już czuje rożnice xD

0

@Who_you_mam w sumie niekoniecznie to musi być last dance
ma 32 lata jeśli będzie mu się chciało prowadzic sportowo to kilka lat lekko pogra

0

@Blantozaur ja ze spritem lubie haha

1

@Lola120 warto.
na jednych działa lepiej na innych gorzej ( tu też trzeba brać pod uwagę kwestie dawki ;p)
w każdym razie po tym czuje sie giga luz ( wiadomo nie od razu )
lepiej się spi ,szybsza regeneracja
lepiej brać wieczorem niż rano bo się nie obudzisz haha
wez tak z dwa tygodnie i zobacz jaki bedzie miało na cb wpływ

1

@FCB_dimiC ,,w sumie" inaczej mówiac haha

0

@JimMorrisonFCB taktyczny

1

@Popitek12 najgorzej jak założysz się przed i wchodzisz na te balety a tam nie ma w czym wybierać xD

1

@Lionel_Messi10 taktyczny

0

To jest sabotaż xD
Oby w drugiej zaczęli coś grać

0

@clyde taktyczny

1

@Jakchcesz no i oczywiście kara dla Legii hahah

0

@VegetaPolska taktyczny

0

@Herato villa u nas bardziej na skrzydle pykał

0

@Yoshi94 wtedy raph na dyszcze haha

0

@mientusek1407 raph mimo wszystko taki magiczny nie jest
ale robote robi haha

2

@Kitek1640 na swojej nie byłem
Ale z koleżanką u niej ogólnie jej mama pilnowała tam wszystkiego więc trochę się powstrzymywałem XD
Ale wyszło i tak nieźle
Szkoda że ona chciała zwijać szybciej a mi już głupio było zostać solo hahah
Ogólnie pozytywnie

0

@ranger3120 taktyk

3

@TR3YWAY XD
w takim razie chyba nie znam zadnej ktora by nie byla red flagiem hahah
lipa straszna

22

Jaaa pierdole ale jestem zadowolony hahah
Dziś nie idziemy spać
***J z kierowcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?