0

@agaFCB to normalne że sam ci głowę zawraca w końcu pewnie sama byś nie zagadała
Chciał cię poznać i najwyraźniej nie jesteś w jego typie i wszystko
Może też szuka przygody
Olej temat i tyle

0

@macio_944 ile już go masz ?

0

@patrix211 dogadani hahah

0

jaki telefon do 2500 zł
ktos cos poleci ? haha

0

@Faro w sumie miałem momenty że waliłem 6 razy w tygodniu i to mocno
I były takie kiedy nie piłem ponad miesiąc ( czy jakiś zakład czy sam sobie powiedziałem że Tera miesiąc bez )
Samemu nigdy nic nie wypiłem ogólnie u mnie zawsze do imprez a że jestem studentem to się często zdarzają XD
Powiedziałem sobie że do końca studiów chce się totalnie wyszalec i potem ograniczam
Takze no
Jeszcze dwa lata będę walił ostro a potem zaczynamy na poważnie zabawę zwana życiem haha

0

@sevs taktyczny Czarnobyl

0

@Marian_Pazdzioch skiety klapki

1

@TheNekro94 solnik
Piękna sprawa hahah

1

@fart przez to jak działają struktury PZPN
Każdy dba o ciepły stolik
Trenerzy stawiają na wyniki zamiast rozwój zawodników w drużynach młodzieżowych
To musi zostać zrównane z ziemią żeby coś się zaczęło dziać xd

0

@tomek8756 pierwszy sezon który świadomie oglądałem haha
Kiedyś to było

1

@Bocheno1 coś szybko masz te wolne na zakładzie ...

3

@Mario96w wczoraj dzieciaka dziś argentyne
wszystko jest na swoim miejscu hahah
@Sysia11 gratulacje ;D

1

@PatrykBarca to co blokujemy drogi ? XD

1

@Eklerek ale zajebiste hahaha

0

@VeB 1899 tylko kwestia czy nie będzie trzeba mu wypłacić jakis zaleglych pensji xD

2

@Luciano99 kawał kopyta
widać że coś kopie haha

1

@Munio idz do ortopedy takiego co ci z bomby zrobi rtg
i potem daj znać co ci tam wyszło

0

@FCB24 taktyk planszówka

1

@ranger3120 taktyczny

3

@Marian_Pazdzioch zależy od zmęczenia
ale optymalnie dla mnie to 9h haha

1

@Rastafarnianin akurat dzisiaj zacząłem oglądać haha

1

@Kgorecki2500 ja ostatnio promotora wybierałem hahah

1

@JohnA zacznijmy od podstaw
już pierwszym blędem jest nazywanie piwa alkoholem haha

0

@gumaz cieżko powiedzieć ale dwa razy było blisko operacji
w sumie raz kostka z tego co mi mowili wykladowcy jak pokazałem zdjęcie to była do operacji XDD

1

@Lionel_Messi10 ja to w sumie nie mam już haha
jak cos odwale to przynajmniej jest z czego się posmiac XD

2

@Bulbazaur17 taak ale w sumie zalezy wiele od tego co zjadłem przed i jak jestem wypoczęty
no i najważniejsze jaki jest vibe danego dnia haha
czasami idzie sie w zniszczenie to wtedy nie ma co zbierać a jak luzny wypad to wszystko gra

1

@Bulbazaur17 ja w sumie tylko alko i grzyby wiec no nic szczególnego
film mi sie czesto urywa xD
zwykle nawet jestem w stanie powiedzieć ze jak walne wiecej to bedzie urwany ale i tak wale hahah

0

@Kapitan hawk piękny dzień 6 stówek do przodu hahaha

0

@Ojciec5tkidzieci klasyczek hahah

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wnioski nasuwają się same
Finał jest nasz hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?