kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 top 3 na pewno ;)
2
@Kgorecki2500 doszkoli się i jazda
Mega na niego liczę ;D
0
@batoon zgadzam się ale jako 18 latek czy tam jeszcze mlodszy wyroznial się w MLS
A to nie jest taka słaba liga
To już chyba wystarczy żeby wziąć go na radar i się nim zainteresować
1
@AntekGriezmann brejt
0
@ElTomas dziwisz się
Potencjał jest tylko zdrowia brak :/
0
@Kengo ja pi**ole i my go ponoć nie wzięliśmy bo jest Kanadyjczykiem a oni są mało rozpoznawalni
Bartomeu top nie zmieniaj się xdd
0
@VenoM myślę że podobnie
Tylko jego asysty rozłoża się na wielu zawodników ;D
1
@patry295 oglądałem to w kinie xd
Jeszcze mam przykra historię odnośnie pomeczowych wydarzeń xdd
Po meczu jak poszliśmy na bulwar była jakaś bójka i ktoś zadzwonił po karetkę .
Po jakims czasie przyjechali, wyszedł ratownik i zapytał się kto został pobity
Wtedy cały bulwar obrócił się w jego stronę i jednym głosem krzyknął Barcelona xdd
Było mi tak niesamowicie przykro
I skończyłem się wtedy też niesamowicie xD
1
@KrwawiaceoczyVEB nawet dwa xd
0
@DonMatteo901 nogę to miał mega ułożona :o
1
@zadafcb powodzenia ;)
0
@Sysia11 ja tam mu kibicuje
Jeśli dzięki temu mielibyśmy dostawać dobre pieniądze to czemu nie ;)
6
Miło z jego strony :D
1
@marcin62 niesamowity gość
Zawsze mnie ciekawiło jak ja bym zareagował w takiej sytuacji
Oczywiście mam nadzieję, że nigdy nie bd musiał w takiej być ;D
0
@tbas kurde niewyobrazam sobie mieć takie pieniądze xdd
0
@FC1899Barca xD
1
@Sysia11 zawsze chciałem żeby sprawdził się u nas ;D
0
@Coutinho007 też prawda ;D
ale fajnie sie oglada mecz kiedy oba zespoly graja najmocniejszym skladem ;p
0
szkoda :/
fajnie sie go ogląda
2
@ProMILs najpopularniejszy jest paleciak
0
@A_Gomesinho_21 bardzo dobry taktyk
Jednak nie stworzony pod wizję gry Barcy
No i szacuneczek za wyniki w lidze hiszpańskiej
0
@KrychaFCB gościu przedemna wziął 5 i właśnie byłem w szoku ze pozwalają tyle brać ;D
1
@Encore właściciel live jest sknera i tyle co tu dużo mówić xd
0
@KrychaFCB są jakieś ograniczenia ile może kupić jedna osoba?
0
@Encore to zależy jeśli dzięki temu Messi byłby w klubie
To chciałbym żeby się odbyła
No i oczywiście jeśli Atleti doplaciloby dobre sianko
1
@Deviler obie strzela
0
@Katalonbar a ogólnie najlepszy piłkarz?
0
@marcin000019 trzeba umieć negocjować xd
0
@MesQueUnClub96 oglądałeś regularnie PSG w tamtym sezonie?
1
@masq zdroweczka ;D