1

@Kgorecki2500 top 3 na pewno ;)

2

@Kgorecki2500 doszkoli się i jazda
Mega na niego liczę ;D

0

@batoon zgadzam się ale jako 18 latek czy tam jeszcze mlodszy wyroznial się w MLS
A to nie jest taka słaba liga
To już chyba wystarczy żeby wziąć go na radar i się nim zainteresować

1

0

@ElTomas dziwisz się
Potencjał jest tylko zdrowia brak :/

0

@Kengo ja pi**ole i my go ponoć nie wzięliśmy bo jest Kanadyjczykiem a oni są mało rozpoznawalni
Bartomeu top nie zmieniaj się xdd

0

@VenoM myślę że podobnie
Tylko jego asysty rozłoża się na wielu zawodników ;D

1

@patry295 oglądałem to w kinie xd
Jeszcze mam przykra historię odnośnie pomeczowych wydarzeń xdd
Po meczu jak poszliśmy na bulwar była jakaś bójka i ktoś zadzwonił po karetkę .
Po jakims czasie przyjechali, wyszedł ratownik i zapytał się kto został pobity
Wtedy cały bulwar obrócił się w jego stronę i jednym głosem krzyknął Barcelona xdd
Było mi tak niesamowicie przykro
I skończyłem się wtedy też niesamowicie xD

1

@KrwawiaceoczyVEB nawet dwa xd

0

@DonMatteo901 nogę to miał mega ułożona :o

1

@zadafcb powodzenia ;)

0

@Sysia11 ja tam mu kibicuje
Jeśli dzięki temu mielibyśmy dostawać dobre pieniądze to czemu nie ;)

6

Miło z jego strony :D

1

@marcin62 niesamowity gość
Zawsze mnie ciekawiło jak ja bym zareagował w takiej sytuacji
Oczywiście mam nadzieję, że nigdy nie bd musiał w takiej być ;D

0

@tbas kurde niewyobrazam sobie mieć takie pieniądze xdd

0

1

@Sysia11 zawsze chciałem żeby sprawdził się u nas ;D

0

@Coutinho007 też prawda ;D
ale fajnie sie oglada mecz kiedy oba zespoly graja najmocniejszym skladem ;p

0

szkoda :/
fajnie sie go ogląda

2

@ProMILs najpopularniejszy jest paleciak

0

@A_Gomesinho_21 bardzo dobry taktyk
Jednak nie stworzony pod wizję gry Barcy
No i szacuneczek za wyniki w lidze hiszpańskiej

0

@KrychaFCB gościu przedemna wziął 5 i właśnie byłem w szoku ze pozwalają tyle brać ;D

1

@Encore właściciel live jest sknera i tyle co tu dużo mówić xd

0

@KrychaFCB są jakieś ograniczenia ile może kupić jedna osoba?

0

@Encore to zależy jeśli dzięki temu Messi byłby w klubie
To chciałbym żeby się odbyła
No i oczywiście jeśli Atleti doplaciloby dobre sianko

1

@Deviler obie strzela

0

@Katalonbar a ogólnie najlepszy piłkarz?

0

@marcin000019 trzeba umieć negocjować xd

0

@MesQueUnClub96 oglądałeś regularnie PSG w tamtym sezonie?

1

@masq zdroweczka ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?