kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sendesara griz w tym sezonie wejdzie na szczyt ;)
0
@Encore gerardzik ma to ;)
0
@chavez ich poziom ;p
0
@Katalonbar City
0
@clyde zakupiona chwilę przed tragedia xd
11
@doc w sumie to mają beznadziejna pomoc
Niech wezmą obu ;p
0
@aldewir uu szkoda
Takie newsy go omijają ://
0
@udarpawarotam nad jeziorkiem na 5 dni
I w następnym tygodniu w góry na 5 dni
Poza tym częste wypady nad jeziorko
0
@Objectivo hyper link :D
0
Ponoć David Luiz jest łączony z transferem do realu xDDD
@AmigoBlancos jak oceniasz to wzmocnienie składu ;D
1
@Katalonbar ale kot :OO
1
@Yosemite uu sevilla ciekawe wzmocnienie
licze ,ze powalczą w tym roku ;D
0
@IronSanHybrid jaki riki specjalnie do zdjec sie podlizuje ;p
0
@LeoMessiah to zależy
Jeśli mam coś zrobić , zdać to pesymistycznie . Nie napalam się że coś my wyjdzie idealnie , podchodzę do tego z dystansem.
Natomiast ogólne nastawienie do życia pozytywne . Niczym się jakoś specjalnie nie przejmuje, staram sie korzystać z życia ;D
1
@KrwawiaceoczyVEB iker
Alves Puyol masche Marcelo
Busi Xavi Iniesta
Ney Suárez Messi
Mało kreatywnie ale jest ;p
Ławka kdb Pogba silva fabs Verratti
0
@pres ciekawa opinia ;)
0
@nawy12 wszystkim nie dogodzisz xd
0
@Fenelon mamy dużo młodych zawodników których wartość będzie wzrastać także luzik
Będziemy się piąć w górę ;D
0
@kaamil1910 tylko na ps5 będzie można tak zrobić?
1
Jeszcze jedna
Jazda Villareal!!
0
@arasz1819 trzeba pochwalić za ładna akcje :D
0
Będzie dogrywka czy od razu karne?
0
@Bykunn co się dzieje?
0
@Mns21 co najwyżej na wakacje pozwiedzać
0
@amanter moze cos mu przeskoczyło w głowie i teraz wenezuela zacznie funkcjonować jak normalne państwo xd
kto wiexdd
0
@Krokiet zależy czy Mbappe będzie na poziomie Suáreza
0
@Yosemite przynajmniej będziemy w europejskich pucharach na jesien
Zawsze coś :D
2
@vangoor team Villareal ;)
1
@LuisSalvano czemu nie
Są ładne
Dodatkowo to koszulka naszego idola
0
@Yosemite jaki on był dobry :oo