0

@SaulGoodman Henry nie był bardziej skrzydłowym?

1

@lukasik17 ETO akurat mg ocenić bo oglądałem jego grę i moim zdaniem nie był na poziomie tych dwóch panów wyżej :D

0

@Bagsik88 no ta ;D
Co nie zmienia faktu że krytyka to nic złego natomiast hejt to już inna para kaloszy :d

0

Był jakiś napastnik o którym z czystym sumieniem można powiedzieć że był lepszy od lewego i Suáreza?

0

@DaPidejpi atmosferka musi być :D

5

@MesQueUnClub96 cieżko powiedzieć
ale na pewno prime suerez> prime lewy

0

@Bagsik88 co mi niby pasuje do teorii ? xD
Nawet tutaj ludzie gloryfikowali lewego xdd

0

@Coutinho007 nie powiedziałbym ze podania są jego najmocniejszą stroną
ma dobry drybling, kontrolę piłki , i jest mega wybiegany

0

@Bagsik88 ale ludzie ich że sobą zestawiaja bo uważają że lewy jest najlepszym piłkarzem na świecie i to jest dla niego krzywdzące.
Poza tym zgadzam się z tobą że powinien być porównywany z napastnikami

0

@Coutinho007 czy ja wiem jeśli nie b2b
To jaka pozycja dla franka twoim zdaniem?

0

@Coutinho007 box to box przypadkiem nie gra Frankie?

1

@Pilka_jest_okragla dlaczego on nam to zrobił ;(((
Jeszcze tyle mógłby dać Barcelonie ://

0

@Homeopata8989 w sumie jakby wydali z 500-600mln na transfery i wzięli ogarniętego trenera to może by poszedł .
Mógłby z tego wyjść ambitny, przyszlosciowy projekt sportowy którego byłby liderem :D

2

@Bagsik88 moim zdaniem zrobił to co do niego należy.
Jest napastnikiem strzelił to co miał strzelić i tyle.
Tylko problem jest taki że lewy jest pompowany na najlepszego piłkarza na świecie cały czas go porównują miedzy innymi z Messi a niestety te porównania są krzywdzące.
Robert nigdy nie byl i nie będzie najlepszym piłkarzem na świecie. Jego piłkarskie umiejętności nie pozwalają mu na to . Jego rola zamyka się tylko do pozycji napastnika a to zdecydowanie za mało na takie wyróżnienie.
Im szybciej ludzi to zrozumieją tym lepiej będzie dla wszystkich i oczekiwania ludzi nie bd zbyt wielkie a balonik nie będzie tak szybko i mocno pękać ;)

1

@FCB24 jakby nie patrzeć obie strony mają częściowo rację xd
Robcio powinien dawać więcej niż strzelanie bramek i zawiódł mocno w meczu ze Słowacja , jak i zmarnował w dwóch następnych meczach kilka sytuacji.
Natomiast jego koledzy też nie tworzą mu zbyt wielu okazji i niewielu z nich się przyczynia do poprawienia gry naszej repki. Co nie zmienia faktu że przy 3 zdobytych przez niego bramkach pokazał klasę. Z hiszpania jego strzał głowa był idealny dodatkowo wygrał walkę o pozycję z obrońca Hiszpanii. Później jego idealnie wymierzony strzał z ostego kąta pola karnego, nikt by się nie powstydził takiej bramki. A 3 to doskonale przyjęcie i umiejętnośc znalezienia się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Na pewno Robercik był jednym z najlepszych zawodników Polski na tym turnieju ale od potencjalnego kandydata do złotej piłki, najlepszego napastnika na świecie trzeba wymagać o wiele wiele więcej ;)

0

@Yosemite z tego co widziałem Urugwaj ustawia go na prawej obronie
A czy on przypadkiem nie jest pomocnikiem? ;D

2

@michal26 ale akcja :DD

0

@Encore z tego co mówiłeś pogba gra nieźle w klubie :p

1

@DaPidejpi ma ten dryg :DD

1

@Kgorecki2500
Jądro ciemności to jedyna lektura której jak czytałem streszczenie to żałowałem , że nie przeczytałem całej książki ;D

0

@chavez w sumie masz rację

0

@LeoMessi1994 to na grubo xD

0

@LeoMessi1994 jednak nie picka? ;D

0

Moim zdaniem za de jonga / Wijnalduma
Mógłby być jeszcze Jorginho ;)

0

@chavez Pogba must have
Najlepszy pomocnik na tych mistrzostwach

0

@Janas11224 chyba nie wiedział co się dzieje :D
Ale asysta ładna Iniesta by się nie powstydził ;p

1

@tomek8756 transmisja na telefonie i jazda :D

0

@CzarnyRycerz zależy od kuponów xD
Ale najbardziej nie chce żeby wygrała Francja ;p

0

@AlicjaFCB shots fire xD

1

@Comentateiro tylko, że sousa się nie tlumaczyl, tylko tłumaczył zawodnikom jak mają kryć i z tego zadania się nie wywiazali
Oczywiście ten materiał mógł pójść w eter głównie po to żeby bronić trenera xd
Niestety jest jak jest i trzeba liczyć na lepszy występ w następnym turnieju :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?