0

@Radzio_94 powinien być
Szkoda ://
Zawsze byłyby jakieś dodatkowe emocje na koniec meczu ;)

1

@Vebrol niekoniecznie
Kwestia priorytetów dla mnie styl jest najważniejszy
Zawsze jarałem się technicznymi zawodnikami którzy mogą zrobić wszystko w każdej chwili z piłka.
Nie oszukujmy się gdyby nie było takich grajków ten sport niebylby taki popularny ;)

1

@Comentateiro na kanale łączy nas piłka był pokazany filmik na którym sousa im tłumaczy jak mają kryć podczas dosrodkowan i oczywiście co z**bali to po całości. Poza tym czy sousa sterował Krychowiakiem kiedy dostawał czerwo...
Jak dla mnie w momencie zmiany trenera na chwilę przed turniejem byliśmy skazani na porażkę a skoro dali już mu szanse to niech już trochę nas potrenuje ;)

1

@Cochise w punkt
Nie dało się lepiej tego powiedzieć ;D

0

@A_Gomesinho_21 jasne najlepiej wyrzucić trenera kiedy nie zdążył realnie wdrożyć swoich pomysłów xd
Do trenera reprezentacji trzeba mieć więcej cierpliwości niż klubowego.
O wiele mniej spędza czasu z zawodnikami, dodatkowo zawodnicy nie grają że sobą na codzień.
Jak dla mnie powinien nas prowadzić minimum do mistrzostw świata.
#niedlapolskiejmysliszkoleniowej !!

0

@Encore nie były
tak samo jak ostatni dla francji w doliczonym czasie xd

0

@Nazio87 podchwytliwe ;DD

1

@codemat wiadomo dlaczego bo postawiłem pieniądze na Francję :v

1

Powinien być karny waszym zdaniem?

1

Myślicie że Francja jeszcze strzeli?

0

@Herato semedo
genialna szybbkosc idealnie podłaczał sie do linii ataku ,mnostwo odbiorów ,nigdy nie łamał linii spalonego, wygrywał praktycznie wszystkie pojedynki1 na1 i co najwazniejsze posiadał cyrkiel w nodze ,nikt nie miał takich podań jak on .
Bezkonkurencyjny
Moim zdaniem jesli utrzyma poziom moze być najlepszym prawym obrońcom w historii Alvesa wyprzedził już dawno temu ;v

0

@Yosemite i bardzo fajnie by wyszlo :D

1

@GeneralXavi ambitnie ;)
Życzę powodzenia :D

0

@Pawel13sz akurat taka pogoda nie sprzyja :D
Na szczęście Szwedzi też bd ja odczuwać :D
Więc szanse wyrównane ;)

0

@adambądkowski93 myślisz że to oznacza odejście oblaka?

2

@adambądkowski93 wspaniały człowiek
Ogromny szacunek

2

@LS tak to już zwykle bywa ludwiczku ;)

1

@Tencowidzi gra dobrze tylko w kadrze ;p to trochę za mało xd

0

@kamilop kdb Verratti i Kimmich są na pewno polkę wyżej
Lepszy jeszcze jest Bruno Modrić toni Kross Casemiro, nw czy uwzględnić na pozycji pomocnika Müllera xd , Kante,
Gundogan, Fabinho, busi, nie jestem pewien co do Pogby i Thiago
Ogólnie może jeszcze się znajdzie paru lepszych w końcu nie jestem w stanie śledzic wszystkich meczy. Jest też duża możliwość, że zawodnicy których wymieniłem grają dobrze akurat wtedy kiedy oglądam ;p natomiast z Barca jestem cały czas na bieżąco.
Niewykluczone też że Franek jest lepszy od kilku gości których wymieniłem.

0

@kaamil1910 ,,pil pił i został piłkarzem"
Wszyscy zawodnicy od serię B do czwartej ligi

5

@Yosemite piekna sprawa
I szacun dla Gorana za wspaniałą karierę ;)

0

@SinMistico myslę ,ze większośc osob mysli tak samo :D

0

@clyde krótkie spodenki xd
Nawet w zimę zdarza mi się chodzić w nich do sklepu ;D

2

@Lola120 ja jestem po pierwszej dawce pfizera i jesteśmy w tym samym wieku
jedyne co mi było to silny ból ramienia .
Przez 5 dni nie nadawało się do użytku .
No a poza tym nie było żadnych skutków ubocznych ;)

0

@Colon mega w porządku gość
Przyjemnie się ogląda jego filmiki :D

0

@BorzyKrzys to ,ze on u nas nie gra to jest jakis zart ://

0

@SaulGoodman niesamowite zwierzę :D

0

@sergio5 pomyśleć że jest tak blisko tak elitarnego zawodnika jak Olivier Giroud

0

@Gomess trochę ich mamy :D
Może coś z tego wyjdzie ;p

1

Zuber trzy asysty :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?