kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 niech wygra lepszy :D
0
@matirix20 Verratti hazard Pogba / de Bruyne
Neymar Suárez Iniesta
Suárez Henry villa
0
@Yosemite wszystko jedno
Niech któraś z tych drużyn wygra :D
1
@IronSanHybrid no i my mamy wielkiego robercika a oni jakiegoś sika
0
@Encore to bez znaczenia i tak rozjedzie ich wielka Dania ;)
0
@Transu96 ja np trafiłem Winjalduma xD
1
Mam nadzieję że rudemu nic nie jest
Mega ostry mecz
Brawo belgia
0
@clyde bez szans
poteżny dzikaku dzisiaj wciagnie dupą pepe
0
piekna sprawa
brawo dla Czech
5
@Coutinho007malo kto go nie nakrywa xd
1
@Rust_Cohle no co ty team belgia
Ich ćwierćfinał z Włochami będzie piękny ;)
0
@Darkfin skąd to zwątpienie :D
0
@neymarjr_143 dokładnie
jeszcze przyjdzie czas na rewanż ;P
0
@Rewolucja123 też czechy :D
a w turnieju byle nie francja
0
Myślicie że czechy sprawia dziś niespodziankę? ;p
0
@Herato nie przesadzajmy ;/
obie druzyny miały wystarczająco odpoczynku ;)
2
@EleanoR bohater
0
@masq jako jeden z niewielu gra dobrze
ja bym go nie ruszał a jesli juz miałby odejsc to uderzyłbym po gosensa z atalanty
0
@Kamiloza91 fajnie by było ;D
0
@LeoMessiah rok szybciej niz zwykle ci się zaczął
jak skończysz 20 lat to dopiero bd cb boleć plecy xd
3
@Pawel13sz wuja to jednak gosc :D
1
@Firestone pokazali charakter ;)
0
@AntekGriezmann jak włochy grają nudno to co dopiero mozna powiedzieć o Francji xD
0
@Danger204 narazie nie zapowiada sie na to ;D
0
Ale ma depniecie :oo
0
@Barca1922 ogólnie
jakiś finał
Może wygrana :D
1
@Pawel13sz jak on był niesamowicie dobry ahh
Szkoda że niektórzy muszą się starzec ;d
0
@Gall wiadomo ivan zrobił swoje
Wspaniały piłkarz :D
3
Ta dania jest naprawdę mocarna
Mam nadzieję że zrobią niespodzianke ;D
1
@DaPidejpi moim zdaniem nie ma zawodników których nie da się zastąpić ( poza Messim xD) i takie 150 mln by się przydało :D
Oczywiście im więcej kaski tym lepiej;)