0

@tomek8756 Hiszpania
Tylko że teraz ciężko się ich ogląda ;D

0

Ale jestem z nich dumny

0

@victor co jest złego w kibicowaniu niemcom ?

0

@zadafcb niesamowite :oo
totalny kozak :D

1

@Ewelinax ja też nie mam jakiś wielkich nadziei ale chciałbym zeby cos zaprezentowali ;D

1

@Ewelinax mam nadzieję że nasza reprezentacja ja umili :D

1

@Pasiak dla chcącego nic trudnego ;)
Na wszystko się znajdzie czas ;D

0

@maciejsonFCB napastnik repry Belgii
Ma dobry look

0

@RobiS spróbuj laysy Ovenbaked

1

@Dawid66 gratulacje ;)
Zdrowia :D

0

@Songo91 myślę że to drużyna na ćwierćfinał

0

@patry295 są gusta i gusciki ;)

1

@Khajio city niema zbyt dobrze
wieć myśle ,zę go zgarna :D

0

@Roobo Kimmich Verratti de Bruyne

0

@PlsNotAtletico i jest dyktatorem jak Stalin

0

@Grzbiet prawda
Zwycięstwo w euro dałoby mu to ;)

0

@GeraltzKatalonii co jak co ale dla mnie cały czas on był numerem 1

2

kdb to bohater nie tylko kuponów ;p
moim zdaniem aktualnie jest numerem jeden w walce o złotą piłkę

1

@Janiama 2-2 dla Australii

0

@Pawel13sz fenomen socjologiczny :D

0

@monsterrize tym tielemansem to naprawde sie interesują ?

1

@ranger3120 niekoniecznie

0

@Colon taktyczny komentarz

1

@Janiama 3-1 ukraina

1

@Janiama jego umiejętności pilkarskie są ograniczone do specyfiki bycia napastnikiem.
fakt ,ze jest kompletny ,najlepszy na swiecie na swojej pozycji i każda DOBRA druzyna chciałaby miec takiego zawodnika w swoich szeregach .
Jednak nie jest w stanie dać czegos więcej , czegos ekstra co wychodzi poza pozycje dziewiątki . nigdy nie będzie w stanie wyykorzystać u nas swoich wszystkich umiejętnosci .Niestety ale ogranicza go druzyna która nie stwarza mu warunków ku temu . nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem który jest w stanie nieść swoją drużyne na plecach a my włąsnie kogoś takiego potrzebujemy:/

0

@Vebrol to ,że suareza powinni pożegnać w podobny sposób ;)

0

@Janas11224 w życiu chodzi oto ,zęby zarobic ale sie nie narobić :D
idealny przykład

1

@LeoMessi1994 czemu nie ;)

0

@lucca87 to zależy jakby grał w środku pola ;)
potencjał na gre tam na pewno ma
@Rewolucja123 bernardo grał kiedyś w srodku pola ?

1

@SaulGoodman better ask saul :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?