kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Hiszpania
Tylko że teraz ciężko się ich ogląda ;D
0
Ale jestem z nich dumny
0
@victor co jest złego w kibicowaniu niemcom ?
0
@zadafcb niesamowite :oo
totalny kozak :D
1
@Ewelinax ja też nie mam jakiś wielkich nadziei ale chciałbym zeby cos zaprezentowali ;D
1
@Ewelinax mam nadzieję że nasza reprezentacja ja umili :D
1
@Pasiak dla chcącego nic trudnego ;)
Na wszystko się znajdzie czas ;D
0
@maciejsonFCB napastnik repry Belgii
Ma dobry look
0
@RobiS spróbuj laysy Ovenbaked
1
@Dawid66 gratulacje ;)
Zdrowia :D
0
@Songo91 myślę że to drużyna na ćwierćfinał
0
@patry295 są gusta i gusciki ;)
1
@Khajio city niema zbyt dobrze
wieć myśle ,zę go zgarna :D
0
@Roobo Kimmich Verratti de Bruyne
0
@PlsNotAtletico i jest dyktatorem jak Stalin
0
@Grzbiet prawda
Zwycięstwo w euro dałoby mu to ;)
0
@GeraltzKatalonii co jak co ale dla mnie cały czas on był numerem 1
2
kdb to bohater nie tylko kuponów ;p
moim zdaniem aktualnie jest numerem jeden w walce o złotą piłkę
1
@Janiama 2-2 dla Australii
0
@Pawel13sz fenomen socjologiczny :D
0
@monsterrize tym tielemansem to naprawde sie interesują ?
1
@ranger3120 niekoniecznie
0
@Colon taktyczny komentarz
1
@Janiama 3-1 ukraina
1
@Janiama jego umiejętności pilkarskie są ograniczone do specyfiki bycia napastnikiem.
fakt ,ze jest kompletny ,najlepszy na swiecie na swojej pozycji i każda DOBRA druzyna chciałaby miec takiego zawodnika w swoich szeregach .
Jednak nie jest w stanie dać czegos więcej , czegos ekstra co wychodzi poza pozycje dziewiątki . nigdy nie będzie w stanie wyykorzystać u nas swoich wszystkich umiejętnosci .Niestety ale ogranicza go druzyna która nie stwarza mu warunków ku temu . nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem który jest w stanie nieść swoją drużyne na plecach a my włąsnie kogoś takiego potrzebujemy:/
0
@Vebrol to ,że suareza powinni pożegnać w podobny sposób ;)
0
@Janas11224 w życiu chodzi oto ,zęby zarobic ale sie nie narobić :D
idealny przykład
1
@LeoMessi1994 czemu nie ;)
0
@lucca87 to zależy jakby grał w środku pola ;)
potencjał na gre tam na pewno ma
@Rewolucja123 bernardo grał kiedyś w srodku pola ?
1
@SaulGoodman better ask saul :D