kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama uwazam tak samo jak ty :D
2
ronaldo kozak
ciekawe czy ktoś pobije ten rekord
0
@czesctuam bo nie drze mordy na boisku ku uciesze kibiców ? xD
te cechy można pokazywać w inny sposób ;)
0
@Mr8lack remisik :D
1
@Janiama 0:0 ;p
0
@Mns21 dobrzy piłkarze ale
Niekoniecznie dobre wybory dla nas
Cancelo jest po/ lo
Prawa obronę mamy obsadzona ( Emerson, dest, no i jak narazie Roberto)
Natomiast jeśli chodzi o lewa to alba bądź Cancelo to za dobrzy zawodnicy żeby siedzieć na ławce
Bernardo natomiast gra na pozycji która jest u nas najlepiej obsadzona w całej kadrze, w końcu mamy tam gryzka i Messiego także musiałby grać na innej pozycji przez co mógłby nie wykorzystać pełni swoich umiejętności
0
@Fenelon kogokolwiek :D
7
Ahh nie wierzę że Otamendi gra w pierwszym składzie xD
To nasz odpowiednik Glika xdd
0
@Culé a muerte moze też być tak ,ze nawałka znalazł sie we właściwym miejscu o wlaściwym czasie .
jakby nie patrzeć to bylo nasze najlepsze piłkarsko pokolenie od 40 lat czy tam więcej .
A zbłaźniliśmy się na mistrzostwach swiata . Jeśli chodzi o mistrzostwa europy to ćwierćfinał wydaje sie być fajnym osiagnieciem tylko ,że na pierwszy rzut oka xd
Nie oszukujmy sie , mielismy autostradę do finału . Szwajcaria była druzyną od nas gorszą i udało nam sie ich przejść .Porugalia była natomiast, co tu dużo mówic ... nieprzekonywująca xd
Potem walia która też nie była lepsza druzyną od nas .
Kto wie przy odrobinie szczęścia badz przy odpowiedniej osobie na stanowisku selekcjonera moglibysmy być vice mistrzem europy .
kto wie moze nawet mistrzem ...
skoro portugalia dała radę to dlaczego my byśmy nie mieli dać ;p
0
tym razem euro w 4k ;d
0
@daniel32778 wystarczy się delektować grą innych reprezentacji :D
nie ma co się przejmować :D
choc mam nadzieje ,ze ze szwecją coś tam pokażemy ;p
0
@LS to za rok :v
2
@dafik85 przecież na Anfield grał całkiem dobrze
0
@Geble chociażby Adama Traore
Który jest tam... Rezerwowym xd
3
Wnioskuje o zezwolenie na używanie niecenzuralnych słów podczas transmisji tego meczu @Moderacja
0
@Ciule123 jakby nie patrzec to cardi B i nicky minaj ( jakos tak xd)
też tak nawijają xdd
szkoda ,że musiły podłapywać wszystko z zachodu
nawet taki cringe :/
0
@Ojciec5tkidzieci o mnie też możesz oznaczać :D
0
Dobra na dzisiaj kończymy :D
Jutro lecimy.
Oczywiście wieczorem :D
0
@tadzik447 z drugiej strony czemu nie ogarniasz meczykoe xdd
0
@Messibestplayerintheworld
Maybe :) . I don't know xd
0
Trzymany fason ;)) ]) ]?
0
@19cukier48 co to za pytanie ;v
1
Województwo lubuskie Zapraszam ;DDD
0
Jak tam mordy.??????? $/
0
@igor69 wale go lekko
O ile jest w mojej wadze :D
0
Kto lapie ten jara ;DDD
0
@DaPidejpi boli waz wielki Mahrez
1
@Lionel_Messi10 klasa:D
0
Województwo lubuskie 13 na 13 wbijajcie ;)
0
Śp 13 na #3 wojewó