kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hawajczyk sam sie nadziałem niby mam to gdzieś ale satysfakcja z powodu braku wyróznienia dla meczennika jest jeszcze wieksza haha
2
@Luciano99 hahahah
0
@insp1re przede wszystkim niech wygrają
Aleee lepiej jak najbardziej okazale hahah
0
@ranger3120 taktyczny skin care
1
@MesQueUnClub_87 same xd
7
@Bzyczekk widać że wszystko jest tu dobrze rozplanowane hahah
0
@Rust_Cohle wiadomo ze salah by nie siedział
zmieniłby pozycje na inna przez wzgląd na wielkiego Jamala haha
0
@Rust_Cohle w Liverpoolu byłby najlepszy lekko hehe
3
Ale będzie giera hahah
Jaram się że hej xD
Vamos
0
@TroY_PL mamy kounde a balde najlepiej grał jak czuł czyjś oddech na plecach
LO to musthave haha
1
@Rust_Cohle slim shady haha
1
@NeroTFP1 taktyczny XD
6
@TheNekro94 przeczytane tym głosem hahaha
1
@FcPortoFan1999 najlepsza opcja jest chyba spisanie jakieś umowy hahaha
0
@MesQueUnClub96 ale jakiś masz i trochę czasu ze sobą spedziliście takze no myśle ze warto ;p
0
jak wypełniam rachunek w umowie o zlecenie jako zlecenioodbiorca to jestem sprzedawca czy nabywcą ? ktoś się orientuje jak wygladają te procedury ? xd
0
@BartqRKO taktyczny
3
@MesQueUnClub96 warto pojsć
to mozę być taka ostatnia okazji na fajną impreze z ziomkami z klasy
leć tam haha
1
@Kgorecki2500 w punkt xD
0
@MatBac1991super że wrócił
szacuneczek
1
@Luciano99 przynajmniej nie kłamiesz haha
0
@Arden hahahahahaha
Ale podsumowany XD
0
@IronSanHybrid hahahaha mocny był z niego zawodnik XD
0
@Popitek12 jest chadem co tu dużo mówić ;p
1
@RoberDzik Hiszpanii haha
0
@PatrykBarca od utd się odbił di Maria i Sanchez xD
Coś z tym klubem jest nie tak XD
1
@FCB_dimiC bo to dżentelmen hahahah
0
Mr drip przemowił hahah
0
@Stinger_ na miękko powinny być 4 lm
Teraz to możemy sobie tylko pluć w brodę xdd
0
@Janas11224 teraz już z górki haha