kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TankerHunter taktyczny
0
@Bogan kupione haha
1
@NeroTFP1 my musieliśmy przepisywać książki xDD
Ogólnie zrobiła się z tego beka i każdy się starał kogoś udupic hahah
Piękne czasy
1
@tomek8756 do odważnych świat należy haha
próbuj ;p
1
@maroon beke skleił xD
ale jak zawsze najbardziej obrażeni ci ktorzy szukają dziury w całym xd
2
@jacobFCB dał z siebie całe 30% hahahah
0
@Lucyfffer taktyk hbo seriale
1
@Comentateiro przesrane ;///
2
@Lucyfffer zdecydowanie lepsze niż to co teraz haha
1
@Jakchcesz wejde wyjde
1
@Ojciec5tkidzieci w fifie top
1
@Zoker ja to samo hahah
Evencik świąteczny ... top
0
@dorszyk22 przy poprawnej technice a nie na boisku piłkarskim xD
poza tym to nie jest zerojedynkowa sytuacja
zawsze lepiej jest sie ruszać niż nie ale jak już coś boli to trzeba sie ruszać mądrze haha
4
@Sysia11 on nie gra przypadkiem w repce Włoch ?
0
@Luciano99 czy ja wiem zwykle jak oglądałem PSG to Neymar grał pod żółwia
Wydaje się że to kylian ma ego ponad skalę xD
1
@Luciano99 dobrze że madryciarze tego nie rozumieją
Ich strata ;p
0
@Ojciec5tkidzieci papiery miał hype nie był moim zdaniem przesadny
Z resztą dalej może odpalić i być jednym z najlepszych w historii tej dyscypliny
Tylko kwestia kiedy wróci do formy o ile wróci ( ja myślę że wróci jak nie w tym to w następnym sezonie )
0
@RomanGroza ale oglądanie ich teraz sprawia satysfakcję hahah
VEB !!!
2
@mrboom fakt xD
Ja się łapie często na tym że jakbym poszedł do końca albo zrobił dwa kroki więcej to siedzi w siatce XDD
6
@macio_944 w sumie to sporting zamiast bayernu hahah
0
@draxidox kiedyś to było ...
0
powodzenia haha
0
@Tuc hahahah taktyczny xD
0
Czysto
Gramy dalej
1
@Schoogs w sumie zależy od druzyny xd
u nas tak naprawdę mnóstwo się takich piłkarzy przewinęło
0
@prestigiacomo zapomnieli o zerach haha
4
@Gibbon_FCB w tym momencie Flick robi wszystko idealnie
Wiec skoro uważa że pena ma bronić to broni
0
@FCB_dimiC practice makes perfect hahaha
15
@Arden szkoda ze kontuzje go zniszczyły
piękny grajek ;p
2
@escarabajo tragedia ...