0

@lukaszbarca15 no raczej że w borusii
Druga siła Bundesligi czy drużyna z górnej części tabeli xD
Odnośnie haalanda wystarczy odpalić meczyk żeby zobaczyć że ma to coś, chociaż w jego przypadku nawet nie trzeba tego robić jak spojrzysz na jego liczby w tym wieku. To ewenement dlatego każdy się nim jara.

3

@Rewolucja123 fajnie by było jakby byli oceniani tylko ze względu na gre.
Najbardziej mnie irytuje ta sytuacja z busim te,, legendarne złapanie sie za twarz'' xd .Raz w życiu zrobił cos takiego w dodatku z 10 lat temu i latka symulanta została mu przypięta .Nie zmazały jej nawet licze trofea zdobyte w tym czasie ;/

16

@SonBarcaGoku ja i tak bym sie próbował położyć spać .Nawet godzinka snu moze być na wagę złota ;)

0

@Ronmes a co to ma do rzeczy ? xd
Chociaż istnieje mozliwośc ,ze gdyby nie jego porywczy charakter to takie dyskusje by nie były prowadzone( lewy vs suarez) poniewaz np w premier league gdyby nie absencje to pewnie nastukałby jeszcze lepsze liczby i byłby uznany za najlepszy indywidualny sezon w historii pl i kto wie moze obok złotej piłki by sie zakręcił ;)Jak nie w live to trochę później w barcy .
Niestety tego już się nie dowiemy ;/

2

@busquets5 już to pisałem wcześniej
suarez ma lepszą wizje gry podania i drybling od lewego (chociaż ten drybling to moze czas przeszły xd miał lepszy )
Natomiast lewy jest bardziej bramkostrzelny i chwała mu za to .
Moim zdaniem robert jest lepszym napastnikiem od suareza ,ale na pewno nie pilkarzem .Suarez bardzo dobrze wyskilowane cechy które wykraczaja poza obowiązki napasnika . Lewandowski zaś osiagnął niemal perfekcje jeśli chodzi o wszystko zwiazane z pozycja napastnika .
Jestem zdania ,ze suarez to zawodnik której jest wstanie wieźć swoja drużyne na plecach ,zrobic cos niekonwencjonalnego jakis drybling magiczne podanie cos po prostu zrobic cos z niczego na większej części boiska niz pole karne rywala .
Wiem ,zę zaraz mi napiszecie ,ze lewemu też czasem wyjdzie fajnie przyjąc piłke czy kogos okiwać ale czy robi o tak jak robil luis suarez , z taką sama częstokliwością ? Na to pytanie odpowiecie sobie sami .


0

@Ghazul3293 zgadzam się w 100%

0

@MarcelNJ11 nic nie może wiecznie trwać ;P
a szkoda xd

1

@MESSIah16 no i co najwazniejsze ,ze pocisnął real hehe
każda szpileczka jest dobra :p

0

@messi564 gościem od tego będzie chyba de jong. Idealnie się nadaje
Moim zdaniem gra o wiele lepiej na tej pozycji niż w pomocy.

1

@Aaron10 genialne
Idź się ubiegać o angaż w nike :D

0

@mikiiki teraz nie ma żadnego porównania
Różnica kilku klas
Natomiast całokształt to Marcelo chociaż gdyby alba utrzymał aktualny poziom przez kilka lat to kto wie ;)

0

@Bagsik88 odszedł z Bayernu rok przed końcem kontraktu za porozumieniem stron. Warunkiem było
Brak kupowania zawodników Bayernu ;)

0

@Bagsik88 Pep nie mógł wziąć nikogo z Bayernu to po pierwsze.
Poza tym surowy technicznie nie jest ( na tym poziomie chyba nie da się takim być xD) i wiele razy wspominał, że dzięki Guardioli poprawił się w tym aspekcie.

0

@FDJ spoko nie ogarnąłem
Sorki :D

0

@Bagsik88 to teraz porównaj sobie ten polot lewego do Suáreza
Suárez jeśli chodzi o boiskowa fantazje to inna liga taka nieosiągalna dla lewego.
To nie jest tak, że na siłę próbuje umniejszać lewemu . Tylko są rzeczy w których jest lepszy lewy i są rzeczy w których jest lepszy Suárez. Obaj są topka napastników 20 wieku, historii pewnie też , także nie pozostało nam nic innego jak obserwować ich wyczyny ;)

0

@FDJ na dzisiaj już chyba starczy gównoburzy na ten temat ;D

0

@Kubix93 jakby nie patrzeć jest więcej kandydatów na pewno do tego grona zalicza się Mbappe i moim zdaniem ktoś z menczesteru City np. Gundogan lub de Bruyne i wszystkich tych panów łączy to, że jest dużą szansa na sukces z
reprezentacja w przeciwieństwie do lewego. Moim zdaniem do rywalizacji mogliby się podpiąć dzięki euro i Copa
Ronaldo ze względu na liczby ( Ale tu tylko i wyłącznie jeśli Portugalia wygra euro i będzie kluczową postacią plus do końca roku kalendarzowego będzie nabijal mnóstwo bramek.) no i Neymar jeśli wygrają Copa i nie będzie miał większych kontuzji plus pokaże klasę zarówno w turnieju reprezentacyjnym jak i lidze Mistrzów. Może jeszcze ale to już dosyć naciagane można by było podpiąć Bruno Fernandesa ale on musi być kluczowy na euro, wygrać ligę Europy , i sprawić że Utd będzie pierwsze w lidze angielskiej na koniec roku kalendarzowego w następnym sezonie . Choć jak mówię to chyba dosyć abstrakcyjna opcja ;D

13

@Ronaldinho10VB
Suárez w swoim primie posiadał pewne umiejętności których lewy nie będzie miał
A jest to drybling, podania i wizja gry
Lewy może być lepszym napastnikiem natomiast Suárez jest lepszym piłkarzem.
Nigdy bym go nie zamienił na lewego .

0

@ElKamil wydaje się że gra jako ten najbardziej wysunięty z 3 obrońców mu sprzyja moim zdaniem to idealna pozycja dla niego. Dzięki temu ma miejsce żeby się rozpędzić a w razie jakieś straty od razu blisko niego są koledzy z zespołu.
Mam nadzieję że utrzyma formę ;)

0

@bialagora cou to nie taki zły transfer
Wygrał mistrzostwo Hiszpanii Puchar Hiszpanii ligę mistrzów Puchar Niemiec mistrzostwo Niemiec
Jest gwarancja pucharów :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Yosemite ciekawe na ile sezonów zostanie w Atleti

0

@Bartek22 ponoć odchodzi z live bo chce zarabiać na poziomie salaha xd

0

@Wiktoria13 przynajmniej pykną wcześniej real i zrobia sobie bezpieczną przewage plus dowalą druzyne z Madrytu w derbach ;)
Czego chcieć wiecej;P

0

@daniel32778 jeszcze neymar

1

@Pilka_jest_okragla naprawde przy8888ł na tej siłce
pięknie rozbudowany bark :D

6

@PershingFanatykLMFCB
bo to były dla niego za łatwe sytuacje xD

1

@Coutinho007 i jeszcze bym powiedział ,ze podania dembele ma lepsze
Natomiast jestem pewien , że gdyby nie kontuzje to nie byłoby wątpliwości ,że jest lepszym dryblerem .

0

myslicie ,ze messi strzeli w tym sezonie ligowym +30 goli ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?