kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite ciekawe na ile sezonów zostanie w Atleti
0
@Bartek22 ponoć odchodzi z live bo chce zarabiać na poziomie salaha xd
0
@Wiktoria13 przynajmniej pykną wcześniej real i zrobia sobie bezpieczną przewage plus dowalą druzyne z Madrytu w derbach ;)
Czego chcieć wiecej;P
0
@daniel32778 jeszcze neymar
1
@Pilka_jest_okragla naprawde przy8888ł na tej siłce
pięknie rozbudowany bark :D
6
@PershingFanatykLMFCB
bo to były dla niego za łatwe sytuacje xD
1
@Coutinho007 i jeszcze bym powiedział ,ze podania dembele ma lepsze
Natomiast jestem pewien , że gdyby nie kontuzje to nie byłoby wątpliwości ,że jest lepszym dryblerem .
0
myslicie ,ze messi strzeli w tym sezonie ligowym +30 goli ?
3
@obiektywny12 moim zdaniem wystarczy pooglądać obu panów w akcji żeby stwierdzić kto jest najlepszy ;)
0
@Encore niesamowity jest
ciekawe czy podpisze nowy kontrakt z psg
0
@Dembouz1899w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszy . Nikt nie ma do niego podjazdu. Kox totalny ;)
2
@Encore u mnie budzi tylko jedno
Wybitny piłkarz mam nadzieję ,że dalej będzie w gazie :D
0
@masq alba zagrał jak totalny szef;)
6
Alba w tym sezonie ma na**bane
Zdecydowanie najlepszy lo na świecie
2
Kurde było tak blisko
Gdyby Roma wygrała z Napoli
Wygralbym 1100 pln xDD z 2 zł
A zastanawiałem się czy dać wina Lester czy Romy xD
Głupio wyszło :/
1
@amanter do przodu ma ciąg ale amatorka jeśli chodzi o grę z tyłu
A Alves miał obie te rzeczy
0
@sevs jeśli go nie sprzedamy to może spróbujemy go na śp/SPD :D
2
@Bartosz85 ja mam 1100 do wyjecia tylko ,ze me 4 meczy brakuje xD
i na early mam 32 zł xD
0
Dawać Milan brameczkę albo dwie ;)
1
@Oskar00 najważniejsza jest powtarzalność ;p
1
@amanter ja piedrole ale brama :oooooo
0
@Encore Lingardinio nie wzięło się z niczego :p
1
Ale herta cisnie Bayer
Już 3-0 a nie skończyła się pierwsza połowa :o
1
@MesQueUnClub96 to prawda
Jednak wydaje mi się że ma wszystko żeby to osiągnąć. Jest mega nastawiony na sukces, mądrze prowadzi swoją karierę, ma dobrego agenta.
To właśnie jeden z tych zawodników co w przyszłości będą mieć świat u swych stop. Oczywiście jeśli że zdrowiem nie będzie miał większych problemów.
0
@KORTIS real / Chelsea
Do City i live by nie przeszedł z wiadomych przyczyn
0
@busquets5 busi i holender to zupełnie różne rolę
25
@Krychaaa10 gość który zagra na każdej pozycji jest zawsze potrzebny ;)
5
Bardzo dobrze
Nie jest nam potrzebny
1
@Transu96 twoja tez chętnie przeczytam ;)
Jak już jakas zrobisz to możesz oznaczyć :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 i to jest pewniaczek :D