1

@Yosemite ciekawe na ile sezonów zostanie w Atleti

0

@Bartek22 ponoć odchodzi z live bo chce zarabiać na poziomie salaha xd

0

@Wiktoria13 przynajmniej pykną wcześniej real i zrobia sobie bezpieczną przewage plus dowalą druzyne z Madrytu w derbach ;)
Czego chcieć wiecej;P

0

@daniel32778 jeszcze neymar

1

@Pilka_jest_okragla naprawde przy8888ł na tej siłce
pięknie rozbudowany bark :D

6

@PershingFanatykLMFCB
bo to były dla niego za łatwe sytuacje xD

1

@Coutinho007 i jeszcze bym powiedział ,ze podania dembele ma lepsze
Natomiast jestem pewien , że gdyby nie kontuzje to nie byłoby wątpliwości ,że jest lepszym dryblerem .

0

myslicie ,ze messi strzeli w tym sezonie ligowym +30 goli ?

3

@obiektywny12 moim zdaniem wystarczy pooglądać obu panów w akcji żeby stwierdzić kto jest najlepszy ;)

0

@Encore niesamowity jest
ciekawe czy podpisze nowy kontrakt z psg

0

@Dembouz1899w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszy . Nikt nie ma do niego podjazdu. Kox totalny ;)

2

@Encore u mnie budzi tylko jedno
Wybitny piłkarz mam nadzieję ,że dalej będzie w gazie :D

0

@masq alba zagrał jak totalny szef;)

6

Alba w tym sezonie ma na**bane
Zdecydowanie najlepszy lo na świecie

2

Kurde było tak blisko
Gdyby Roma wygrała z Napoli
Wygralbym 1100 pln xDD z 2 zł
A zastanawiałem się czy dać wina Lester czy Romy xD
Głupio wyszło :/

1

@amanter do przodu ma ciąg ale amatorka jeśli chodzi o grę z tyłu
A Alves miał obie te rzeczy

0

@sevs jeśli go nie sprzedamy to może spróbujemy go na śp/SPD :D

2

@Bartosz85 ja mam 1100 do wyjecia tylko ,ze me 4 meczy brakuje xD
i na early mam 32 zł xD

0

Dawać Milan brameczkę albo dwie ;)

1

@Oskar00 najważniejsza jest powtarzalność ;p

1

@amanter ja piedrole ale brama :oooooo

0

@Encore Lingardinio nie wzięło się z niczego :p

1

Ale herta cisnie Bayer
Już 3-0 a nie skończyła się pierwsza połowa :o

1

@MesQueUnClub96 to prawda
Jednak wydaje mi się że ma wszystko żeby to osiągnąć. Jest mega nastawiony na sukces, mądrze prowadzi swoją karierę, ma dobrego agenta.
To właśnie jeden z tych zawodników co w przyszłości będą mieć świat u swych stop. Oczywiście jeśli że zdrowiem nie będzie miał większych problemów.

0

@KORTIS real / Chelsea
Do City i live by nie przeszedł z wiadomych przyczyn

0

@busquets5 busi i holender to zupełnie różne rolę

25

@Krychaaa10 gość który zagra na każdej pozycji jest zawsze potrzebny ;)

5

Bardzo dobrze
Nie jest nam potrzebny

1

@Transu96 twoja tez chętnie przeczytam ;)
Jak już jakas zrobisz to możesz oznaczyć :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 i to jest pewniaczek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?