0

@JarekS to może orientujesz się do jakiej drużyny edziowi jest najbliżej?
Gdzie miałby przejść?

1

@Encore moim zdaniem nikt mu nie umniejsza a właściwie to go gloryfikuje.
Co nie zrobi jest to traktowane jak jakieś boskie dotknięcie. Z tego co widzę hejtuje go tylko ułamek ludzi. A tak go każdy chwali bezgranicznie co by nie zrobił.
Mi to tam nie przeszkadza ale niekiedy w dyskusjach jak się poczyta fanbojow lewego to ciśnienie może podskoczyć i można walnąć coś byle komuś dopiec.

0

@FC1899Barca nie ma to tamto
wyszło genialnie ;)

0

@dv7wisnia nie ma co śmieszkować
Ja na jego miejscu po 10 minutach bym zszedł
Szkoda gadać
Ten sousa też się w bagno w*ebal xdd

1

@Yosemite ciekawa kadra mogą namieszać :p

0

@BarcaInfo co za spokoj przy wykonczeniu i jak genialnie wszedł przed obroncę
Na co komu nowa 9 xd

0

@BarcaInfo fajna ekipa
jeszcze jest kennie z juve ;)

1

@Lokoo szkoda że foden jest anglikiem xD
Jeszcze go zarazą swoją przecietnoscia xdddd

0

@TylkoBarca7273 pytanie przez jaki czas :D

0

@TylkoBarca7273 jakbyśmy grali na 3 obrońców to pewnie by sb poradził ;)

0

@Kondziubarca australia ma ich lekko ;)

0

@masq około 8 mln

0

@BarcaInfo ponoć mają znieść ffp.

2

@Nano22 co nam da że zamkną te boiska?
Czy ktoś nam każe tam chodzić?
To samo się tyczy siłowni ;)

1

@Homeopata8989 będzie oglądane ;)

0

To w sumie co się zmieniło od poprzednich obostrzeń?

2

@Zip ale bym uderzył w melanż , oj taaak :D

1

Ziru jest niesamowity .Z nim na boisku nawet gryzek gra jak piłkarz klasy światowej

0

@pele1282 żiru gra
francja pewniaczek ;)

1

@zadafcb no i namówił chyba sb pogram w margonem
Z tego co pamiętam akurat expie na tym samym :D

0

@MaŁolat ja też uważam, że nagrody indywidualne nue powinny być w żaden sposób powiązane z nagrodami drużynowymi. Niestety jest jak jest :/

0

@Rust_Cohle City jest w grze w lidze Mistrzów a to jest kluczowe

0

@MaŁolat wygra w latach w których Liverpool zdominuje rozgrywki w których bierze udział bądź spisze się nieźle i nie będzie żadnego turnieju reprezentacyjnego.

2

@matt121 do zp bierze się pod uwagę rok kalendarzowy a w roku kalendarzowym Messi ma dobra formę ;)

2

@FCMichalo kdb
City ma szansę na wiele trofeów a rudy to kluczową postac

0

@PatrykBarca wydaje mi sie ,ze sukces z repra > sukces z klubem

0

@mat32 serie B to wysoki poziom ;)

0

@BarcaInfo to już przegięcie xd

2

@Yosemite szkoda że już nie ma tej dynamiki :/

0

@KacperVEBfajnie by było ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?