1

@pride1899 czemu po nich cisną ?

3

Niesamowite że Atletico które goni wynik
Ma 25 % posiadania pilki :/
Szkoda mi Atleti ale Diego powinien zacząć grać w piłkę
Szkoda marnowac taki talent jak felix

2

Ale rudiger zmiażdżył Suáreza xd

0

@rado_Barca znajdź w Bayernie innego zawodnika wartego uwagi i oglądaj
Ja na przykład nie lubię Bayernu ale dla kimisia obejrzę niekiedy meczyk ;)

0

@joloskyy to znajdź zawodnika którego grę lubisz oglądać i już masz powód do kibicowania ;)
Ja na przykład jaram się de Bruyne :D

0

@Rafix98 tylko ,że kiedys trzeba zacząc to zmieniać
i im szybciej tym lepiej ;)

2

@TheNekro94 na koncertach to była bajka ;3
Niesamowity jest :D

0

@LeoMessi1994 szkoda ,że nigdy u nas nie zagrał ;/
w sumie to cięzko mi powiedzieć xd
chcialbym być jak najbardziej obiektywny ale chyba sie nie da xdd nie wiem moim zdaniem xavi i iniesta byli lepsi ale czy modric to nie jest podobny poziom ?
Uważam go za najlepszego pomocnika poza xavim i iniesta którego oglądałem .

0

@Pietraszko nie jest zły wiadomo
ale sancho to polka wyżej

0

@BarcaInfo jest ktos jeszcze z naszych aktualnych /byłych zawodników ?

0

@xVENUMx która liga?

0

@Mario96w totalnie jestem w temacie ale chętnie się zainteresuje
Osobiście bym się nie zdecydował
Alee mógłbyś prowadzić jakiś cykl (hehe) w którym opisujesz jak zmienia się twoje ciało itd
Oczywiście jesli bedzie ci się chciało ;)

0

@clyde od czegos trzeba zacząć ;v

0

@LeoMessiah no to zajebiście ;)

0

@Yosemite mam nadzieję :D

3

@amanter wybitny to jakby nic o nim nie powiedzieć. Brakuje go :v

0

@LeoMessiah zależy od twoich umiejętności i tego ile procent cb zadowala , no i od twojego przygotowania. A to czy to jest dużo czy mało raczej określi próg uczelni na która będziesz chciał się dostać . O ile będziesz szedł na studia.
Jeszcze raz powodzenia na maturce ;)
Wgl masz już wyniki próbnych?

0

@Yosemite ale ich zmiażdżył :D

0

@AmigoBlancos nie strasz :D

0

@LeoMessi1994 zalezy ile bym zarabiał :p

0

@LeoMessi1994 podwojnie pyszny ;)

0

@ArterkHD chyba tak. z tego co sie orientuje juz odwołali sparingi i treningi
oczywiscie w moim województwie (lubuskie)
Na 2 tygodnie na razie wprowadzili .

3

@Mistrzu888 może być też tak dlatego ,ze messi i ronaldo mocno odskoczyli konkurencji przez to nie czuc tak mocno jakości innych pilkarzy

1

@Kapitan_SW o proszę ale muriel w tym sezonie chodzi ;)

2

@socha niby tak ale nigdy się go nie wymienia w kontekście najlepszych bramkarzy na świecie a takim zawodnikiem właśnie jest klasa swiatowa.

1

Przybliży ktoś postać yosufa demira z Rapidu Wiedeń?
Ponoć się nim interesujemy??@BarcaInfo @ViscaBarca123

1

@Denver na spokojnie
Próbne ponoć są zawsze trudniejsze

0

@Cwaniak4 wydaje mi się że tak
Gość wydaje się być stworzony pod nas styl gry

0

@Gonzo349 w sumie troche tak
szkoda mi siebie ,ze nie mg oglądać takiego magika przez jego podejscie do zawodu :D

0

@Gonzo349 Jes tpo prostu leniwy i źle się prowadzi
ponoć tak było od zawsze
kasy miał mnostwo przed odejściem do realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?