4

@BarcaInfo dobry chłopak z tego Wernera
Ale słaby napastnik xd

1

@xBoMBoWiECx wybitna akcja

0

@Matelel jest niezły, ale gra na pozycji na której mamy przesyt

1

@LuisSalvano mimo wszystko to zawsze uczucie jakiegos prestiżu, chodzenie w takich ciuchach ,plus ubrania to nie są rzeczy które kupujesz co kilka dni tylko raczej starczą ci na dłużej .Także moim zdaniem nie ma nic złego w kupieniu sb takich rzeczy .

1

@Rewolucja123 to właśnie piekno tej gry xD
Mecze dla koneserów ;P

2

@FafitFCB jakaś drama była?

0

@messi564 we Francji ciągnie ten wózek piękny Olivier
Chyba się trochę zapomniałeś ;)

0

@PershingFanatykLMFCB
Jeśli chodzi o indywidualne trofea to nadal nie jest max jaki może wyciągnąć
Mocno mu kibicuje mam nadzieję, że zdobędzie kiedyś tego buta ;D

0

@Pawel13sz dobry jest
Ale nie mamy dla niego pozycji :/

1

@xBoMBoWiECx saiss nie jest że Szwajcarii??
Dobra nie jest xd

0

@DonMatteo901 niech go biorą
Harry to za dobry piłkarz, żeby nie zdobywał trofeów drużynowych i indywidualnych.

1

@tristan87 i potem sie napinają ,że lewy gra z takimi xD
Rekordy na kimś trzeba śrubować ;P

1

@PershingFanatykLMFCB moim zdaniem lewy ma te nagrodę w kieszeni
ale messi tanio skóry nie sprzeda ;)
mam nadzieje ,ze będzie fajna rywalizacja :D

0

@AmigoBlancos pan piłkarz ;)
Ciekawe ile strzeli do końca kariery

1

@FafitFCB pięć / 6

0

@BarcaInfo może być ale za Lukaku ;)

0

@JohnnyBarca niesamowity gość szacuneczek;)

1

@FCBMati10wiem jedno
Jak nie będzie miał maksymalnego overalla to będzie po prostu kradziez xd

1

@AmigoBlancos mam nadzieję że jeszcze trochę pogra.
Wybitny zawodnik
Seta :D

0

@jeyx77x genialny pomysł
chciałbym kiedyś cos takiego zobaczyć ;)

1

@SonBarcaGoku w juniorach był ponoć :D

1

@KamilZ materiał na gównoburzę xd

0

@Deeespacito trzeba wypocic szefie
Dlaczego ja np zaraz idę na boisko :D

0

@PershingFanatykLMFCB na chilku w następnym sezonie bedzie miał klauzule wynosząca 75mln takze nie zasiedzi sie w borussi

0

@FC1899Barca jestem w szoku ze tu nie ma de Bruyne

4

@Janas11224 miał udział przy 3 bramkach ... szkoda ,ze przeciwników xd

0

@pele1282 on przypadkiem za rok nie jest za 75 mln?

0

@JarekS to może orientujesz się do jakiej drużyny edziowi jest najbliżej?
Gdzie miałby przejść?

1

@Encore moim zdaniem nikt mu nie umniejsza a właściwie to go gloryfikuje.
Co nie zrobi jest to traktowane jak jakieś boskie dotknięcie. Z tego co widzę hejtuje go tylko ułamek ludzi. A tak go każdy chwali bezgranicznie co by nie zrobił.
Mi to tam nie przeszkadza ale niekiedy w dyskusjach jak się poczyta fanbojow lewego to ciśnienie może podskoczyć i można walnąć coś byle komuś dopiec.

0

@FC1899Barca nie ma to tamto
wyszło genialnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?