kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo dobry chłopak z tego Wernera
Ale słaby napastnik xd
1
@xBoMBoWiECx wybitna akcja
0
@Matelel jest niezły, ale gra na pozycji na której mamy przesyt
1
@LuisSalvano mimo wszystko to zawsze uczucie jakiegos prestiżu, chodzenie w takich ciuchach ,plus ubrania to nie są rzeczy które kupujesz co kilka dni tylko raczej starczą ci na dłużej .Także moim zdaniem nie ma nic złego w kupieniu sb takich rzeczy .
1
@Rewolucja123 to właśnie piekno tej gry xD
Mecze dla koneserów ;P
2
@FafitFCB jakaś drama była?
0
@messi564 we Francji ciągnie ten wózek piękny Olivier
Chyba się trochę zapomniałeś ;)
0
@PershingFanatykLMFCB
Jeśli chodzi o indywidualne trofea to nadal nie jest max jaki może wyciągnąć
Mocno mu kibicuje mam nadzieję, że zdobędzie kiedyś tego buta ;D
0
@Pawel13sz dobry jest
Ale nie mamy dla niego pozycji :/
1
@xBoMBoWiECx saiss nie jest że Szwajcarii??
Dobra nie jest xd
0
@DonMatteo901 niech go biorą
Harry to za dobry piłkarz, żeby nie zdobywał trofeów drużynowych i indywidualnych.
1
@tristan87 i potem sie napinają ,że lewy gra z takimi xD
Rekordy na kimś trzeba śrubować ;P
1
@PershingFanatykLMFCB moim zdaniem lewy ma te nagrodę w kieszeni
ale messi tanio skóry nie sprzeda ;)
mam nadzieje ,ze będzie fajna rywalizacja :D
0
@AmigoBlancos pan piłkarz ;)
Ciekawe ile strzeli do końca kariery
1
@FafitFCB pięć / 6
0
@BarcaInfo może być ale za Lukaku ;)
0
@JohnnyBarca niesamowity gość szacuneczek;)
1
@FCBMati10wiem jedno
Jak nie będzie miał maksymalnego overalla to będzie po prostu kradziez xd
1
@AmigoBlancos mam nadzieję że jeszcze trochę pogra.
Wybitny zawodnik
Seta :D
0
@jeyx77x genialny pomysł
chciałbym kiedyś cos takiego zobaczyć ;)
1
@SonBarcaGoku w juniorach był ponoć :D
1
@KamilZ materiał na gównoburzę xd
0
@Deeespacito trzeba wypocic szefie
Dlaczego ja np zaraz idę na boisko :D
0
@PershingFanatykLMFCB na chilku w następnym sezonie bedzie miał klauzule wynosząca 75mln takze nie zasiedzi sie w borussi
0
@FC1899Barca jestem w szoku ze tu nie ma de Bruyne
4
@Janas11224 miał udział przy 3 bramkach ... szkoda ,ze przeciwników xd
0
@pele1282 on przypadkiem za rok nie jest za 75 mln?
0
@JarekS to może orientujesz się do jakiej drużyny edziowi jest najbliżej?
Gdzie miałby przejść?
1
@Encore moim zdaniem nikt mu nie umniejsza a właściwie to go gloryfikuje.
Co nie zrobi jest to traktowane jak jakieś boskie dotknięcie. Z tego co widzę hejtuje go tylko ułamek ludzi. A tak go każdy chwali bezgranicznie co by nie zrobił.
Mi to tam nie przeszkadza ale niekiedy w dyskusjach jak się poczyta fanbojow lewego to ciśnienie może podskoczyć i można walnąć coś byle komuś dopiec.
0
@FC1899Barca nie ma to tamto
wyszło genialnie ;)