1

@Yosemite to samo można powiedzieć o realu i Liverpoolu
Zapowiadają się ciekawe widowiska
Mam również nadzieję że Porto zbyt łatwo nie rozłoży nóg przed Chelsea ;)

0

@zeko0 w tym roku złota piłkę zgarnie potężny rudzielec albo Leo Messi innej opcji nie ma ;p

0

@Encore City się frajerzy w LM. ale bvb trafili na aktualnie najlepsza drużynę w Europie ( może Bayern jest lepszy)
Borussia gra w kratkę i ma tragiczna obronę . Tu nie wystarczy przebłysk Sancho czy forma potężnego norwega.
Jeśli bawimy się w statystyki to dałbym im 30 % szans

0

@BarcaInfo powinni mu znacząco obniżyć pensje

0

@Adasgg przepraszam ;D
Tak mnie na wspomnienia wzięło xd

5

Że my wtedy nie wygraliśmy tej ligi Mistrzów...
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1369193314378002435

5

Król w akcji ;)


4

@LeoMessiah chyba nie
choć mogą pojawic sie zawodnicy z jakąś pojedynczę cechą lepszą
typu jeden ma podanie ,drugi drybling, trzeci stałe framenty .W to akurat wierzę
bd to geniusze w sowim fachu moze nawet najwięksi w historii ale całokształowo bedzie im brakować do messiego

0

@Encore oby tak dalej ;)

0

@Piqueku powodzenia ;)
fajnie brzmi .Trzymam kciuki
jak wrzucisz cos nowego to mozesz oznaczać chętnie sprawdzę :D

0

@JohnnyBarca na pewno wolałbym go od grizmana ale nie jest to zawodnik o profilu którego potrzebujemy . Szczerze zainteresowałbym się nim w momencie odejścia messiego .

0

@LeoMessiah najwieksze szanse są na copa
kto wie może w tym roku już wygrają
a najmniejsze na mistrzoswo świata .choć moim zdaniem nie ma akualnie reprezentacji znacznie wychodzącej ponad poziom o argenyna i tak nie należy do grona faworytów .

0

@AlwaysBlaugrana mozliwe ,nie wziąłem tego pod uwage jednak z pilką robi niesamowite rzeczy :D
Jeśli odejdzie z menczesteru mam nadzieje,że znajdzie klub wktórym będzie mogl pokazał pelnie swojego talentu ;)

0

@miko1711 wszystkie są spoko ;)

0

@TheNekro94 wow ale poryte
Jutro będzie trzeba obejrzeć
Ciekawa sprawa ;)

1

@ArterkHD mogliby tego Pogbę na kontrakcie wyciągnąć ;p
Moim zdaniem to jedyny zawodnik United który by do nas pasował

0

@Pawel13sz nie no paru poziomem dojezdza
kessie theo shaw nw donarumma i chyba to by było na tyle
jeszcze może bruno ale to nie dzisiaj xd

2

fajnie gra ten milan
mam nadzieje ,że ibra wejdzie i zakończy sprawe ;)

0

Orsic zmiażdżył konkurencję niczym w fifie 20 ;)

0

@T^L Granadzie należą się wielkie pochwały
Jako jedyne w tym roku godnie reprezentują hiszpańska piłkę xd

3

@Yosemite fajnie by było ich znowu zobaczyć w europejskich pucharach ;)

4

@itmustbejoke teraz wyciac od nas messiego i dac go im i robi się drastyczna różnica :D

2

@AV0CAD0 ajaj kiedyś to była Barcelona ;d

0

@LeoMessi1994 genialne :D

1

Wykluczając jakiekolwiek sympatie kto wg was jest lepszym pilkarzem
Martin braithwaite czy Nicolas bendtner ?

0

@Janas11224 zawsze można iść na inne boisko

0

@Pietraszko patrząc na jego zaangażowanie to od nas też chciał odejść także możnaby się jakoś dogadać ;D

0

@Dani13 u rolandzika gra jak totalny szef także nie trzeba nic wysyłać ;)

0

@Janas11224 bezproblemowo możesz iść sb pograć
My chodzimy co tydzień w sobotę
Nikt nie zwraca uwagi na lockdown
Od momentu pojawienia się wirusa w pl
Tylko raz spial się do nas dyrektor i zadzwonił po policję xd
Przenieśliśmy się na innego orlika i było grane dalej. Nie ma się czym przejmować ;)

0

To prawda, że ta nowa karta busiego to totalny szef?
Na pierwszy rzut oka nie wydaje się jakiś dobry a ludzie go wychwalają pod niebiosa. Ktoś grał tym panem i się wypowie?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?