0

@matirix20 mane salah coman gnabry mbappe sterling mahrez son hazard rashford jota depay insigne zaha sane
mozliwe ,że kogos pominąłem
no i ten zaha ijota mogą być trochę naciagani xd

3

@LuisSalvano kiedys czytałem artykuł ,że jest on mocno przywiazany do city .
Od najmłodszych lat był w ich szkólkach , rodzina kibicowała city. On sam również sie mocno z nimi utożsamia . Także nie zapowiada sie ,żeby miał gdzieś odejsć

2

ale będzie show xddd

0

@wroclawianin89 ja wolę ,zeby real awansował
wtedy jest szansa ,że po drodze stracą więcej punktów

0

co myślicie o tej czerwonej kartce w dzisiejszym meczu ?
Zasłużona czy nie ?

0

@Transu96 ale potęga ;ooo

0

@Slawek1999 chłopak jest zmęczony widać to po jego grze .
Na szczęscie klasyk jest ,,dopiero" w sobote :D

4

Dembele w drugiej połowie graj jak inny zawodnik .
Jeśli będzie utrzymywał fason to może się spłaci :D

0

@pele1282 niewiele brakowało ;v

3

Co dżesi Lingard gra w tym sezonie
Gdyby został w United byłby ich najlepszym zawodnikiem

3

@Wilczeq nie dajemy powodów żeby się martwili ;D

0

@Rust_Cohle ja bym powiedział że teraz jest już muzykiem
Wyszedł poza ramy rapu ;)

0

@ksobi narazie odrabiamy punkt do Atleti xd

1

@TheNekro94 są gusta i gusciki ja na przykład maty słucham tylko w towarzystwie
Ale stary que jego pierwsze płyty to coś pięknego ( przynajmniej dla mnie ;p)
Mój ulubiony raper
Tak wtedy jeszcze raper xd

0

@LuisSalvano wiek nic nie zmienia
A nas na wszystkich domowkach, grillach lecial przez wiele lat ;/

1

Krzysztof krawczyk [*]
Odpłynął parostatkiem w piękny rejs ;(

2

@FCMichalo dzięki niemu rezerwowi mogą pograć.
Złoty chłopak ;)

1

@SnieguPlock warto wiedzieć co sie dzieje szeregach wroga :D

0

@AmigoBlancos może byc ale bez tejbramki wsobotę :D

1

@Hosh to jest idiotyczne .
W drużynach u15 cisną się gorzej i nie ma z tego żadnych konsekwencji...
Trash talk to element sportu , ma wyprowadzić z równowagi przeciwnika.
Ponoć na boisku wszyscy są tacy sami, nie ma podziałów a co chwile dzieje się coś takiego... W odwrotnej sytuacji mecz byłby kontynuowany.
Jeśli nie ma się odpowiedniej psychiki nie powinno się uprawiać zawodowego sportu.


1

@Ghazul3293 jak działa ten mod?

0

@Yosemite moim zdaniem jest drugi po lewym ;)

2

Że ja miałem wątpliwości z postawieniem na celte xd

1

@Janiama albo Kane ;)

8

@Comentateiro dopiero ma 23 lata .
Ma jeszcze 10 lat gry przed sobą na najwyższym poziomie , albo więcej.
Ma kadre która aspiruje zawsze do największych triumfów.
Moim zdaniem złota piłka dla niego to kwestia czasu.

0

@DonMatteo901 piękna sprawa
Gratulacje ;)

3

@PershingFanatykLMFCB w pelni sie zgadzam

0

Wspaniała robota Sociedad ;)
Teraz nasza kolej :D

0

@JohnnyBarca obaj po żółtej powinni dostać

0

@LUPR moim zdaniem nie.
To oznacza ze na 100 % odejdzie z Borussi a nas na niego nie stać + plus będzie trzeba zapłacić o wiele więcej niż sezon później xD.
Gdyby Borussia awansowała haaland zostalby na następny sezon i byśmy go wyciągnęli za 75 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?