kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 mane salah coman gnabry mbappe sterling mahrez son hazard rashford jota depay insigne zaha sane
mozliwe ,że kogos pominąłem
no i ten zaha ijota mogą być trochę naciagani xd
3
@LuisSalvano kiedys czytałem artykuł ,że jest on mocno przywiazany do city .
Od najmłodszych lat był w ich szkólkach , rodzina kibicowała city. On sam również sie mocno z nimi utożsamia . Także nie zapowiada sie ,żeby miał gdzieś odejsć
2
ale będzie show xddd
0
@wroclawianin89 ja wolę ,zeby real awansował
wtedy jest szansa ,że po drodze stracą więcej punktów
0
co myślicie o tej czerwonej kartce w dzisiejszym meczu ?
Zasłużona czy nie ?
0
@Transu96 ale potęga ;ooo
0
@Slawek1999 chłopak jest zmęczony widać to po jego grze .
Na szczęscie klasyk jest ,,dopiero" w sobote :D
4
Dembele w drugiej połowie graj jak inny zawodnik .
Jeśli będzie utrzymywał fason to może się spłaci :D
0
@pele1282 niewiele brakowało ;v
3
Co dżesi Lingard gra w tym sezonie
Gdyby został w United byłby ich najlepszym zawodnikiem
3
@Wilczeq nie dajemy powodów żeby się martwili ;D
0
@Rust_Cohle ja bym powiedział że teraz jest już muzykiem
Wyszedł poza ramy rapu ;)
0
@ksobi narazie odrabiamy punkt do Atleti xd
1
@TheNekro94 są gusta i gusciki ja na przykład maty słucham tylko w towarzystwie
Ale stary que jego pierwsze płyty to coś pięknego ( przynajmniej dla mnie ;p)
Mój ulubiony raper
Tak wtedy jeszcze raper xd
0
@LuisSalvano wiek nic nie zmienia
A nas na wszystkich domowkach, grillach lecial przez wiele lat ;/
1
Krzysztof krawczyk [*]
Odpłynął parostatkiem w piękny rejs ;(
2
@FCMichalo dzięki niemu rezerwowi mogą pograć.
Złoty chłopak ;)
1
@SnieguPlock warto wiedzieć co sie dzieje szeregach wroga :D
0
@AmigoBlancos może byc ale bez tejbramki wsobotę :D
1
@Hosh to jest idiotyczne .
W drużynach u15 cisną się gorzej i nie ma z tego żadnych konsekwencji...
Trash talk to element sportu , ma wyprowadzić z równowagi przeciwnika.
Ponoć na boisku wszyscy są tacy sami, nie ma podziałów a co chwile dzieje się coś takiego... W odwrotnej sytuacji mecz byłby kontynuowany.
Jeśli nie ma się odpowiedniej psychiki nie powinno się uprawiać zawodowego sportu.
1
@Ghazul3293 jak działa ten mod?
0
@Yosemite moim zdaniem jest drugi po lewym ;)
2
Że ja miałem wątpliwości z postawieniem na celte xd
1
@Janiama albo Kane ;)
8
@Comentateiro dopiero ma 23 lata .
Ma jeszcze 10 lat gry przed sobą na najwyższym poziomie , albo więcej.
Ma kadre która aspiruje zawsze do największych triumfów.
Moim zdaniem złota piłka dla niego to kwestia czasu.
0
@DonMatteo901 piękna sprawa
Gratulacje ;)
3
@PershingFanatykLMFCB w pelni sie zgadzam
0
Wspaniała robota Sociedad ;)
Teraz nasza kolej :D
0
@JohnnyBarca obaj po żółtej powinni dostać
0
@LUPR moim zdaniem nie.
To oznacza ze na 100 % odejdzie z Borussi a nas na niego nie stać + plus będzie trzeba zapłacić o wiele więcej niż sezon później xD.
Gdyby Borussia awansowała haaland zostalby na następny sezon i byśmy go wyciągnęli za 75 mln