0

@Lionel_Messi10 ale bayernu nie wyeliminował xd

0

@Bartula psy szczekaja a maszyna xaviego jedzie dalej ;v

2

@Zoker ja jestem na 3 sezonie bcs i ogolnie super sie ogląda ;P
BB niedługo bede rewatchował z braciakiem bo nigdy nie oglądał ;D

1

@Kapitan hawk w sumie to my co mecz gramy takie mecze xDD
jestem tak nieprzyzwyczajony do gry barcy w taki sposob ,ze jeszcze jakos mi to nie przeszkadza xdd
ale na dłuzszą mete to sie musi zmienić xd

0

@JordiAlbion W sumie to wszystko na tym etapie na którym jestem xd
Najpierw muszę skończyć studia porobić parę kursów, złapać doświadczenie,
Znajomi których mam mnóstwo
Mieszkam i tak całkiem blisko granicy więc do roboty mogę sobie dojeżdżać na razie mini joby itd alee no nie muszę się wyprowadzać żeby zgarnąć pitos
Więc w sumie przez najbliższych parę lat nie ma tematu

0

@KrwawiaceoczyVEB come to barcelona

0

@Essos top 1 większego terminatora nie ma w tym sezonie

0

@Michael24 co za skur*****syn

0

@BulaKG jeszcze nie
ale w sumie są jeszcze inne mocne pozycje
reto kaz kuban także zobaczymyco bedzie najlepsze

4

@P33ck xDDDD szkoda gadac

0

@Solmyr lewy co prawda niema jeszcze takich osiagnieć
ale no zobaczymy jak mu tam dalej sie w zyciu potoczy

0

@betonito wielki robercik i tak to bierze za parę lat

3

@Lionel_Messi10 leo ufam tobie
zniszcz munszen

3

@BorzyKrzys chyba za egzotyke od quebo było mniej niz 5 dyszek xD
troche podskoczyły te ceny xd

2

@SciFunMaRacje atak tytanów
szczerze gdyby to nie było anime tylko serial to bym powiedział ,zę to najlepsza rzecz jaką w zyciu oglądałem xD
klimat i fabula nie do porównania

1

@Luciano99 @Sysia11
Jak nie będziecie ze sobą to nie wierzę w miłość ;(

0

@Rust_Cohle @VegetaPolska dał herb
Czyli jednak mu się udało

0

@Nazio87 kolega lucek wie co mowi
jego złomowisko świetnie prosperuje

1

@AdiKingu96 on wygrał zycie całej swojej rodzinie na wiele pokolen ;D

0

@VegetaPolska noo czyli bez różnicy xD

4

@VegetaPolska bo podbijasz do 16 latek xd

4

@VegetaPolska puknij ją i tyle

0

@Cotutajsiedzieje no i przestał strzelać
widać wszystko jak na dłoni

3

@Kondziubarca 150-200 i mozna gadac

2

@michal2007 juz widać ,ze odbija palma pod palma haha
baw sie tam ;D

0

@szkutnik91 taktyczny kom

0

@Rewolucja123 tu nawet niebo nie jest limitem xDD
Możesz nawet sobie strzelić pizzę czy naleśniki

1

@escarabajo kiedyś w fifce miał fajny potencjał ;p

0

@El dominatore trzeba też patrzeć na sytuację finansową Barcy
Tu nie powinno być sentymentów za rok jak dalej będzie się kopał po czole to nic za niego nie wyciągniemy
Piłka to biznes a przez ten nasz ,,romantyzm" jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy
Jeśli ktoś zarzuci mega dobrą ofertę to powinni go sprzedać jak nie to zostaje i dostaje szansę albo wypożyczenie od następnego sezonu

0

@AdiKingu96 nic dziwnego
przeciez większosc czasu to była karykatura piłkarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?