0

@Rewolucja123 tu nawet niebo nie jest limitem xDD
Możesz nawet sobie strzelić pizzę czy naleśniki

1

@escarabajo kiedyś w fifce miał fajny potencjał ;p

0

@El dominatore trzeba też patrzeć na sytuację finansową Barcy
Tu nie powinno być sentymentów za rok jak dalej będzie się kopał po czole to nic za niego nie wyciągniemy
Piłka to biznes a przez ten nasz ,,romantyzm" jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy
Jeśli ktoś zarzuci mega dobrą ofertę to powinni go sprzedać jak nie to zostaje i dostaje szansę albo wypożyczenie od następnego sezonu

0

@AdiKingu96 nic dziwnego
przeciez większosc czasu to była karykatura piłkarza xd

3

w punkt
ogolnie sytuacja wymagała takiej gry i chłopaki przywieźli zajebisty wynik to teraz jest najważniejsze ;)

0

@!34RC3!_0N4 zależy od narracji
Musisz sobie wybrać xDD

0

@Joe_Barbaro na plus gra obronną całego zespołu

36

To było najpiękniejsze gówno jakie widziałem XDDD

0

@DonCarletto jeden normalny chociaż ;p

0

@Donnie_Darko zawsze lepiej dzialac niz nie

1

@P33ck tak samo jak ty
choc licze ,zę newcastle ugra te 4 miejsce ;D

2

@Mario96w w punkt
dobre żarcie to priorytet
dopiero potem sie martwi takimi błahostkami jak zakwaterowanie i inne gowna

4

@Bocheno1 nie promuj idiotyzmu xdd

2

mlody to glupi
niech slucha się starego to daleko zajdzie ;p

0

@koksik2700 jeszcze nie słuchalem
ale ogolnie zauwazylem tendencje ze powroty zawsze konczą się tak samo czyli lipą
Zwykle mija kilka lat, artysta ma inny mindset ,zmienia się przez jakieś swoje doświadczenia
i to fajnie ,ze dana osoba idzie do przodu ,rozwija się ale ich muzyka zwykle wtedy traci

1

2

@Kluivert_P wygląda super ;D

0

@Tomo1989 to pewnie ci 45+ xdd

0

@Donnie_Darko zaraz znowu będzie bo Messi na tym nie kończy xDD

1

@kubix05 zeby w koncu grał na miarę swojego potencjału ;p

0

@FCBparasiempre ten co sie jeszcze nie w====lił na tescia

1

@Kuba_1 a ty nie chciałbyś być zoną messiego ? ;p

2

@PatrychoO jest to jakis plusik ale ogolnie lipka ;//

1

@tomek8756 tacy to pozyja xd

3

@MesQueUnClub96 w końcu twoj stary ;p

0

@DonMatteo901 a nie przypadkiem @MesQueUnClub96 ?

0

@Messibestplayerintheworld jak odzyska forme po kontuzjio czemu nie ;p

1

@DaPidejpi messi juz swoje wygrał
#kvaraballondorloading ...

1

@Medium bylo juz kilku takich xDD
chyba nikt jeszcze z nich nie wyslał XDD

0

@Encore kvara wali hatricka imadryciaki do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?