kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od Gomesa to myśle że zagrałby lepiej na każdej pozycji w pomocy
0
Paulinho to najbaardzie eksploatowany piłkarz przez ostatni rok a Ty chcesz żeby grał w każdym meczu?
0
a Denis??????
0
luzik :)
0
Odbyło się 56 sezonów Bundeslig
Była to 55 edycja Bundesligi
nie czepiam się ale czy to tak miał być??
0
chodzi mi o coś innego ;p
0
mamy tu jakiegoś notariusza?
0
ma w kontrakcie wpis że do 30 kwietnia musi powiadomić klub o odejściu więc tryplet nie ma tu nic do rzeczy
0
mam 0,35 procenta szansy mimo to dalej wierze xD
38
stadion Ajaxu od nowego sezonu będzie nosił nazwę Johan Cruyff Arena
3
bzury.. gdzie City by 3:0 przegrało ;p
0
Kowalewski?
eksperci z łapanki
1
teraz kluczowe może się okazzać danie odpocząć Messiemu Suarezowi, Rakiecie i Pique (w lidze ze słabszymi max 60 minut)
Paulinho powinien zostać nie powołany na 2 najbliższe mecze
Denis Semedo i Mina na rewanż z Romą od początku
Cou w lidze bez zmian niech inni odpoczywają
Roberto też w słabszej dyspozycji ostatnio (może Alena za niego w lidze)
Paco więcej minut
18
dla mnie Semedo dzisiaj MVP
szkoda że w następnym meczu usiądzie na ławce
1
jak widzą rotacje Ernesto to sami muszą rotować siłami
1
wygrywamy 3:0 w 83 minucie jest 2 zmiana wchodzi Gomes wcześniej wszedł Paulinho który przez ostatni rok zagrał milion meczy, dostajemy bramke 3 zmiana pewnie w doliczonym czasie
Ernesto to nie jest trenerskie ABC :D wchodzimy w decydującą faze sezonu a nikomu nie daje odpocząć ;/
0
Suarez już na swoją bramke próbuje strzelać :d
0
jestem ;p
jeszcze się mecz nie skończył
0
dużo osób chciało Liverpool..... kurcze sam chciałem :D
3
czyli jest nadzieja dla Wengera :D
1
brawo Suarez świetny powrót po stracie
2
tak serio to za sankcje za wnoszenie estelad na trybuny w meczach LM
2
nie znają słów :D
1
"potrzymaj mi piwo"
0
chciałbym sam sobie taką flagę przywieźć z Barcelony kiedyś ale na razie nie jest mi dane więc jak mnie wylosujesz to będe mega szcześliwy
3
kurcze taki dobry film leci (krwawy diament) a trzeba mecz oglądać obowiązkowo :D
1
w końcu będzie narzekanie na skład a nie non stop o Ronaldo :D
0
daj temu bramkarzowi spokój ;p
0
nie
0
jak wyjdą takim składem jak w Cardif to nikt ich nie pokona :d