0

od Gomesa to myśle że zagrałby lepiej na każdej pozycji w pomocy

0

Paulinho to najbaardzie eksploatowany piłkarz przez ostatni rok a Ty chcesz żeby grał w każdym meczu?

0

a Denis??????

0

luzik :)

0

Odbyło się 56 sezonów Bundeslig

Była to 55 edycja Bundesligi

nie czepiam się ale czy to tak miał być??

0

chodzi mi o coś innego ;p

0

mamy tu jakiegoś notariusza?

0

ma w kontrakcie wpis że do 30 kwietnia musi powiadomić klub o odejściu więc tryplet nie ma tu nic do rzeczy

0

mam 0,35 procenta szansy mimo to dalej wierze xD

38

stadion Ajaxu od nowego sezonu będzie nosił nazwę Johan Cruyff Arena

3

bzury.. gdzie City by 3:0 przegrało ;p

0

Kowalewski?
eksperci z łapanki

1

teraz kluczowe może się okazzać danie odpocząć Messiemu Suarezowi, Rakiecie i Pique (w lidze ze słabszymi max 60 minut)
Paulinho powinien zostać nie powołany na 2 najbliższe mecze
Denis Semedo i Mina na rewanż z Romą od początku
Cou w lidze bez zmian niech inni odpoczywają
Roberto też w słabszej dyspozycji ostatnio (może Alena za niego w lidze)
Paco więcej minut

18

dla mnie Semedo dzisiaj MVP
szkoda że w następnym meczu usiądzie na ławce

1

jak widzą rotacje Ernesto to sami muszą rotować siłami

1

wygrywamy 3:0 w 83 minucie jest 2 zmiana wchodzi Gomes wcześniej wszedł Paulinho który przez ostatni rok zagrał milion meczy, dostajemy bramke 3 zmiana pewnie w doliczonym czasie
Ernesto to nie jest trenerskie ABC :D wchodzimy w decydującą faze sezonu a nikomu nie daje odpocząć ;/

0

Suarez już na swoją bramke próbuje strzelać :d

0

jestem ;p

jeszcze się mecz nie skończył

0

dużo osób chciało Liverpool..... kurcze sam chciałem :D

3

czyli jest nadzieja dla Wengera :D

1

brawo Suarez świetny powrót po stracie

2

tak serio to za sankcje za wnoszenie estelad na trybuny w meczach LM

2

nie znają słów :D

1

"potrzymaj mi piwo"

0

chciałbym sam sobie taką flagę przywieźć z Barcelony kiedyś ale na razie nie jest mi dane więc jak mnie wylosujesz to będe mega szcześliwy

3

kurcze taki dobry film leci (krwawy diament) a trzeba mecz oglądać obowiązkowo :D

1

w końcu będzie narzekanie na skład a nie non stop o Ronaldo :D

0

daj temu bramkarzowi spokój ;p

0

nie

0

jak wyjdą takim składem jak w Cardif to nikt ich nie pokona :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?