kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
daj temu bramkarzowi spokój ;p
0
nie
0
jak wyjdą takim składem jak w Cardif to nikt ich nie pokona :d
0
City i Barca tylko mogą ich powstrzymać
0
chciałbym to zobaczyć bo już po samym opisie zapowiada si mega :D
2
ja tam od początku oglądam Seville ;p
0
jak kiedyś mnie bolała prawa stopa ale biegać mogłem normalnie (jestem prawonożny) to nauczyłem się strzelać lewą i teraz jestem obunożny z tym że lewa jest bardziej techniczna xD
0
żeby zobaczyć na co stać Barce bez Messiego musimy poczekać aż on zakończy grę bo teraz wszystko jest budowane w oparciu o niego i nawet jak się zdarzy że nie może on zagrać wn 1 czy 2 meczach to nagle reszta drużyny nie przestawi się na grę tak jakby go nigdy w zespole nie było
no niestety w głowach zawodników też jest pewnie coś takiego że mają Leo i on może zrobić coś więcej niż innym się może wyobrażać
0
"nie ciesz się tak, zaraz wchodzę :D"
4
a może jednak ;p
https://st.mascus.com/imagetilewm/product/8c372912/lamborghini-854,cc64410a.jpg
0
na laptopie..
tak jak tadzik pisał blokowanie reklam trzxeba wyłączyć
44
haha
W śmingusie-dyngusie najbardziej nie lubię czekać aż woda się zagotuję
znalezione na fejsbuku
0
też tak pomyślałem że dostałem blokade na dodawanie komentarzy xD
0
o tym nie pomyślałem :D działa, dzięki tadziu :)
0
Od wczoraj nie mogę tu dodawać komentarzy i odpowiadać na inne z laptopa
W ogóle nie ma tego pola gdzie pisze się koment a jak klikam na odpowiedź to wysuwa mi się ten pasek u góry gdzie jest sklep,la rambla la liga itd
Miał ktoś tak?co może być powodem
0
brzydki mecz, dużo fauli..
ogólnie rezerwą brakuje wykończenia akcji
wielka szkoda że po strzale Aleni(2 słupki) nie padł gol bo mogło się inaczej to potoczyć
1
o Coutinho zapomniałeś
3
jeden z niewielu "ekspertów" którego warto posłuchać
1
Zlatan jest jedyny w swoim rodzaju
poza boiskiem jest kimś takim jak Ronaldinho na boisku :D
0
1.04 1 kwiecień :p
2
[tier 1.04]
2
Wesołego jajka :)
0
podrzuci ktoś skrót meczu?
0
inna mentalność i inne cele niż tam u was xD haha
z dystansem proszę :)
1
a może to jednak Barca gra słabo?
2
Pikuś to nożycami mógł zaatakować :D
1
Giovani Dos Santos mógł być bardzo dobry ale wolał kase
0
ale robi się nerwowo
2
Cafu i Alves
1
tier 1 przeciez :D