kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paulinho w 2 połowie (1 nie widziałem) bardzo aktywny można by się pokusić o stwierdzenie że MOTM
1
typek co komentował mecz Rosja Brazylia nie wiem jak się nazywa Bartłomiej jakiś tam
1
Casemiro najlepszy defensywny pomocnik na świecie?
jak dla mnie aktualnie jet w 3 ale nie najlepszy
0
wywalczony karny tez mozna do tego zaliczyc
2
TVP Sport teraz leci Rosja Brazylia
a o 20:45 jest transmisja łączona Niemcy Hiszpania i Argentyna Włochy
3
przynajmniej Paulinho niech odpocznie
2
Paulinhoooooo
1
Kuczinio :D
1
ładne te stroje Brazylii
12
ale się bawią w Planicy :D
https://pliki.meczyki.pl/big/251/5ab3f4c22b944.jpg
0
wiatr belka pkt od sędziów...
Tande się nie zakwalifikował dzięki organizatorom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
do stracenia mają tylko kilka bramek w dwumeczu
0
Kamil dostanie talerz obiadowy dla całej rodziny
1
aa co na to jego żona? :d
0
słabo ostatnie minuty w naszym wykonaniu wyglądają
0
przecież do Ronaldo nie można nikogo porównywać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alba czasem na spalonym nie był przy asyscie?
7
Izu Ugonoh ekspert do spraw skoków narciarskich w TVP :D
0
albo w te stronę :D
1
czy ta La Liga jest niepoważna, jak można puścić mecz w trakcie skoków? :D
0
Kamil miał 186 pkt z hakiem a wąsik 210około czyli ze 24 pkt odrobił
0
jak tak dalej będą latać to ostatni Norweg w 2 serii nie bedzie musiał skakać
0
oby Laskowski komentował
0
ja pierdziele nie można się upewnić? przepisy się zmieniają a poza tym wszystkiego nie trzeba pamięta i odpowiedz już wcześniej dostałem bez uszczypliwych komentarzów ...
0
dzięki :)
0
w półfinałach LM też jest losowanie?
0
W pierwszym treningu aż 12 razy jury podejmowało decyzję o zmianie rozbiegu. Zawodnicy startowali chronologicznie z 12., 10., 7., 9., 11., 13., 9., 11., 14., 12., 8., 7. i 4. belki.
1
pewnie tak, przecholował kolega
mój trener od piłki nożnej zawsze mówił "jak boli to rośnie" :D