0

poczekaj na"ekspertów"

1

taa jasne Eto'o i Villa chcieli błyszczeć xD Leo był wtedy po prostu młody

1

Iniesta :D

0

i wyjdzie że w finale LM będzie musiał odpocząć ;p

0

a ja już chciałem krzyczeć "dlaczego nie z pierwszej" :D

1

Busi

0

mam zawałl VAMOSSSSSS LEO

4

Barca ma kose z UEFA :d

0

ładnie zaśpiewali hymn LM :D

0

Barca, Barca, Baaaaaaaarcaa!!
do boju Vamos

2

mecz FC Barcelona vs FC Chelsea Londyn a w studiu na tvp1 jedno zdanie o meczu a reszta o Stochu i Lewandowskim xD

1

przecież była reklama o 20:30 że mecz o 20:45, nie wystarczy?

9

wole wolnego z 25metrów :D

0

ostatnio Kamil prawie każdy skok oddaje z niższej belki niż wszyscy i myśle że sam Horngaher nie będzie go narażał na jakiś rekordowy skok bo szkoda zdrowia co nie zmienia faktu że z niższych belek skacze lepiej niż pozostali
na mamucie jednak sędziowe też mogą doło,żyć swoje 3 grosze

1

porypało mi się z sextetem :D

0

ta faktycznie nie wiem co mi się ubzdurało :d



FC Barcelona 2

po jednym

Celic, Ajax, PSV, Man Utd, Inter, Bayern

0

chyba nikt jeszcze (wyjątek Barca) nie zdobył nawet jednego trypletu

5

lepiej żeby był czarny niż "biały " xD

0

LG 32LH510V

0

tylko dlatego że wcześniej kwiatki dostał
z grzeczności :D

0

Szpaku z kimś tam nie pamiętam

3

Freitag spadł z wyższej wysokości jakby tego nie zrobił mogło by to się gorzej skończyć bo by poleciał jeszcze z 3-4 metry dalej

14

-jesteś liderem RAVAIR
-nie interesuje mnie to :D

10

zaraz sie zacznie kombinowanie

0

mogę się mylić oczywiście

0

Stoch też już chyba dostał kiedyś 5x20

2

rekord skoczni z telemarkiem :D

1

Michał Kwiatkowski wygrał Tirreno-Adriatico
Dziś był 11 w jeździe indywidualnej na czas ale obronił 1 miejsce w 7-etapowym wyścigu

0

przeoczenie*

1

Miejsca Polaków w serii próbnej:

1. Kamil Stoch (132 m)

3. Dawid Kubacki (130,5 m)

4. Piotr Żyła (139 m)

7. Stefan Hula (139 m)

27. Maciej Kot (133,5 m)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?