kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpaku z kimś tam nie pamiętam
3
Freitag spadł z wyższej wysokości jakby tego nie zrobił mogło by to się gorzej skończyć bo by poleciał jeszcze z 3-4 metry dalej
14
-jesteś liderem RAVAIR
-nie interesuje mnie to :D
10
zaraz sie zacznie kombinowanie
0
mogę się mylić oczywiście
0
Stoch też już chyba dostał kiedyś 5x20
2
rekord skoczni z telemarkiem :D
1
Michał Kwiatkowski wygrał Tirreno-Adriatico
Dziś był 11 w jeździe indywidualnej na czas ale obronił 1 miejsce w 7-etapowym wyścigu
0
przeoczenie*
1
Miejsca Polaków w serii próbnej:
1. Kamil Stoch (132 m)
3. Dawid Kubacki (130,5 m)
4. Piotr Żyła (139 m)
7. Stefan Hula (139 m)
27. Maciej Kot (133,5 m)
0
Energy 2000 mi zostało do dzisiaj :D
0
już dawno miał wrócić po kontuzji ale się coś przeciąga
10
nawet Sport doda czasami jakiś ciekawy artykuł ":d
trzymam kciuki ze tych chłopaczków
może za ok 10 lat zobaczymy rodaka w barwach Blaugrana
http://www.sport.pl/pilka/56,65082,23127711,od-roztocza-do-la-masii-kim-jest-michal-zuk-zlotowlosy-strzelec.html
0
też mam nadzieje że to ostatnie podrygi zimy
9
Pan skoczek z Polski nie ma konkurencji :D
1
a pod koniec przyszłego tygodnia u mnie ma być jeszcze -8 w nocy ;/
0
szybka odpowiedz 1:1
to ten Odegard z Realu?
3
jak dla mnie może być niech sobie ludzi pracujący w marketach też odpoczną
0
śledzi ktoś na bieżąco ligę holenderską? jak się spisuję Hirving Lozano z PSV?
0
Douglas....
0
Cou super bramka Alba super asysta
Dembele łapie rytm
tylko nasz Ernesto jakiś bardziej przygaszony niż zwykle dzisiaj był według mnie
0
Roberto to miał dziś u nas na PO grać a nie w Maladze na bramce :D
0
powiedz pani że LaRambla odrobiła za Ciebie zadanie ;
0
niby miał stawiać na młodych, idealny mecz dla Aleni
Leo sam się zarotował
0
wszyscy co z nim walczyli już wymiękli, został sam to musi być pierwszy ;p
pozdro Barcainfo :)
5
pierwsza zasada Stocha
im niższa belka tym dalszy skok :D
0
to oni tą piłkę dostają czy sami zabierają bo tak ktoś zaczął robić i się przyjeło ?
0
mają jak najbardziej zresztą Barca też ma
1
1 seria 3 grupa skoczyła
0
ten 2 karny dla Lewego ta dali żeby sprawdzić czy wszystko z nim w porządku