0

Szpaku z kimś tam nie pamiętam

3

Freitag spadł z wyższej wysokości jakby tego nie zrobił mogło by to się gorzej skończyć bo by poleciał jeszcze z 3-4 metry dalej

14

-jesteś liderem RAVAIR
-nie interesuje mnie to :D

10

zaraz sie zacznie kombinowanie

0

mogę się mylić oczywiście

0

Stoch też już chyba dostał kiedyś 5x20

2

rekord skoczni z telemarkiem :D

1

Michał Kwiatkowski wygrał Tirreno-Adriatico
Dziś był 11 w jeździe indywidualnej na czas ale obronił 1 miejsce w 7-etapowym wyścigu

0

przeoczenie*

1

Miejsca Polaków w serii próbnej:

1. Kamil Stoch (132 m)

3. Dawid Kubacki (130,5 m)

4. Piotr Żyła (139 m)

7. Stefan Hula (139 m)

27. Maciej Kot (133,5 m)

0

Energy 2000 mi zostało do dzisiaj :D

0

już dawno miał wrócić po kontuzji ale się coś przeciąga

10

nawet Sport doda czasami jakiś ciekawy artykuł ":d

trzymam kciuki ze tych chłopaczków
może za ok 10 lat zobaczymy rodaka w barwach Blaugrana

http://www.sport.pl/pilka/56,65082,23127711,od-roztocza-do-la-masii-kim-jest-michal-zuk-zlotowlosy-strzelec.html

0

też mam nadzieje że to ostatnie podrygi zimy

9

Pan skoczek z Polski nie ma konkurencji :D

1

a pod koniec przyszłego tygodnia u mnie ma być jeszcze -8 w nocy ;/

0

szybka odpowiedz 1:1

to ten Odegard z Realu?

3

jak dla mnie może być niech sobie ludzi pracujący w marketach też odpoczną

0

śledzi ktoś na bieżąco ligę holenderską? jak się spisuję Hirving Lozano z PSV?

0

Douglas....

0

Cou super bramka Alba super asysta
Dembele łapie rytm
tylko nasz Ernesto jakiś bardziej przygaszony niż zwykle dzisiaj był według mnie

0

Roberto to miał dziś u nas na PO grać a nie w Maladze na bramce :D

0

powiedz pani że LaRambla odrobiła za Ciebie zadanie ;

0

niby miał stawiać na młodych, idealny mecz dla Aleni

Leo sam się zarotował

0

wszyscy co z nim walczyli już wymiękli, został sam to musi być pierwszy ;p
pozdro Barcainfo :)

5

pierwsza zasada Stocha
im niższa belka tym dalszy skok :D

0

to oni tą piłkę dostają czy sami zabierają bo tak ktoś zaczął robić i się przyjeło ?

0

mają jak najbardziej zresztą Barca też ma

1

1 seria 3 grupa skoczyła

0

ten 2 karny dla Lewego ta dali żeby sprawdzić czy wszystko z nim w porządku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?