kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
pierwsza zasada Stocha
im niższa belka tym dalszy skok :D
0
to oni tą piłkę dostają czy sami zabierają bo tak ktoś zaczął robić i się przyjeło ?
0
mają jak najbardziej zresztą Barca też ma
1
1 seria 3 grupa skoczyła
0
ten 2 karny dla Lewego ta dali żeby sprawdzić czy wszystko z nim w porządku
5
świetna robota
marnują się w tym więzieniu chłopaki :D
0
kurła znowu Johan Andre Gomes komentuje skoki
0
B ayern znowu się znęca nad HSV :D
https://pliki.meczyki.pl/big/250/5aa2cf7342719.jpg
0
a to Ci niespodzianka :D
0
Rakieta jakiemuś agentowi autograf pisze :D
PS pogoda widzę taka jak u nas
1
też cifem czyszczę i daje rade ale jak się ich mocno nie zapuści :D
2
1-4-4-2 z Paco i Luisem z przodu :D
0
jak będzie dogodna sytuacja dla Cou to myśle że Luis odda mu wolnego
1
obawiam się że Kamil może wygrać ostatnie 7 konkursów tego sezonu :D
3
ooo widzę znowu Ney na tapecie
kilka słów ode mnie:
do MŚ w katarze jest on nie do wyciągnięcia z PSG!!
nie po to władowali w niego tyle ropy i zrobili z niego ambasadora mistrzostw żeby on grał w innym klubie niż katarskim
0
dużo jest możliwości ale żadna nie wygląda obiecująco niestety. brakuje jeszcze jednego pomocnika który potrafiłby zrobić różnice na boisku
0
Ernest jest zdolny do wszystkiegi więc mnie nic nie zdziwi nawet Vidal na prawej pomocy
0
grać może i gra słabo ale watpie żebu Adas zaryzykował kogoś nowego wstawić do obrony
0
oby Andres zagrał bo możemy mieć problem z przejściem z obrony do ofensywy
jest też opcja z cofnięciem Leo na bok pomocy tylko wtedy z przodu z Suarezem będzie musiał zagrać Dembele albo Paco
0
Glik, może Mierzejewski dostanie powołanie
0
Gomes pewno zagra na lewej, Busi, Rakieta i Dembele z prawej bo 1-4-3-3 raczej sie nie spodziewajmy z Dembele na lewym skrzydle
PS może Alenia na ławke zostanie powołany
0
Griezman na pustaka nie trafił co prawda z bocznego sektora boiska na wysokości 16 metra ale powinno być 2:0 dla Atleti
5
zacinającą się transmisja-tak to pamiętam :D
1
0
10 marca?
1
Jenifer Hermoso co tam zrobiła to brak słów :D
40
"Neymaaarr,,,piękny gol na otarcie łez można powiedzieć"
wszystko co stało się później można określić zwrotem "niemożliwe nie istnieję"
VeB
PS Wszystkiego Najlepszego kobitki :D
1
kiedyś nazywało się to catenaccio i ludziom imponował ten styl gry głównie we włoskiej piłce dzisiaj nazywa się to antyfubol..
gratulacje dla Juve :D
1
i z angolów mogą zostać tylko 2 zespoły z 5 przy dobrych wiatrach :D
0
kto komentuję na TVP1?