kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
można tłumaczyć to że był to konkurs IO też w 2 strone
wyjątkowa impeza co 4 lata czyli konkurs powinien być przeprowadzony w jak najbardziej sprawiedliwych warunkach
w sumie to wiedzieli jakie warunki będą i mogli przełożyć konkus na inny termin
6
walter Hofer powiedział że jakby jeszcze inny zawodnik oprócz Ammana powiedział mu że konkurs powinien być przerwany to by odwołał 2 serie
yyy to kto tu decyduje w końcu o tym?
2
a ten co miał operacje niecały rok temu po wypadnieciu z trasy i uderzenie w drzewo zdabył brąz
niezła historia na film
0
pierwszy mecz w Anglii...?
1
Czelsi ostatnio dużo materiałów dostaje jak grać z Barceloną ;/
1
może by tak Paulinho w 92minucie...
0
ładna ta reakcja :D
33
leki na astme działają
1
ale w równych warunkach by nasi byli na czele ...
smutno mi ;/
0
jak to możliwe?
0
chyba bardziej boje się o Kamila niż o Stefana
3
no bez jaj 4 raz już schodzi
zakończyć zaorać i posadzić ziemniaki tam
0
teraz to już pewnie na siłę będą chcieli dokończyć zawody
dawno tak nudnego konkursu nie było
w Zakopanem bez publiczności by było lepsza atmosfera :D
12
może im w końcu kupon siadł :D
0
Hulaulala :D
1
na ławce siedzi
0
Kot co tak słabo?
0
kombinacji nie widziałem ani razu
2
troche upada ten sport u nas tak samo jak biegi narciarskie ;/
3
nie znam oprócz Bjerndalena i Furcada żadnego innego zawodnika w śród kobiet to już w ogóle a i tak jakoś lubię oglądać biathlon :D
0
predzej Waś (też mało prawdopodobne) zdobedzie medal niz Brodka
1
Wątpię... Kasai bez formy ;p
0
wyczuwam 4 medale łącznie w skokach dla naszych :D
i to chyba by było na tyle na tych IO dla Polski ;/
0
"takiego karpia złapałem :D"
4
...skurczybyki :D
2
oj to mogą być dobre imprezy tam jak nasi z Brazylią się zgadają :D
1
wiem że od 2014r najwięcej dryblingów ma Ney ale liczby nie pamiętam
4
tego gościa z Tonga na prezentacji IO troche poniosło :D
0
pewnie obiecał komuś innemu po meczu oddać :D
8
jutro ;p