0

można tłumaczyć to że był to konkurs IO też w 2 strone



wyjątkowa impeza co 4 lata czyli konkurs powinien być przeprowadzony w jak najbardziej sprawiedliwych warunkach

w sumie to wiedzieli jakie warunki będą i mogli przełożyć konkus na inny termin

6

walter Hofer powiedział że jakby jeszcze inny zawodnik oprócz Ammana powiedział mu że konkurs powinien być przerwany to by odwołał 2 serie

yyy to kto tu decyduje w końcu o tym?

2

a ten co miał operacje niecały rok temu po wypadnieciu z trasy i uderzenie w drzewo zdabył brąz
niezła historia na film

0

pierwszy mecz w Anglii...?

1

Czelsi ostatnio dużo materiałów dostaje jak grać z Barceloną ;/

1

może by tak Paulinho w 92minucie...

0

ładna ta reakcja :D

33

leki na astme działają

1

ale w równych warunkach by nasi byli na czele ...
smutno mi ;/

0

jak to możliwe?

0

chyba bardziej boje się o Kamila niż o Stefana

3

no bez jaj 4 raz już schodzi
zakończyć zaorać i posadzić ziemniaki tam

0

teraz to już pewnie na siłę będą chcieli dokończyć zawody
dawno tak nudnego konkursu nie było
w Zakopanem bez publiczności by było lepsza atmosfera :D

12

może im w końcu kupon siadł :D

0

Hulaulala :D

1

na ławce siedzi

0

Kot co tak słabo?

0

kombinacji nie widziałem ani razu

2

troche upada ten sport u nas tak samo jak biegi narciarskie ;/

3

nie znam oprócz Bjerndalena i Furcada żadnego innego zawodnika w śród kobiet to już w ogóle a i tak jakoś lubię oglądać biathlon :D

0

predzej Waś (też mało prawdopodobne) zdobedzie medal niz Brodka

1

Wątpię... Kasai bez formy ;p

0

wyczuwam 4 medale łącznie w skokach dla naszych :D
i to chyba by było na tyle na tych IO dla Polski ;/

0

"takiego karpia złapałem :D"

4

...skurczybyki :D

2

oj to mogą być dobre imprezy tam jak nasi z Brazylią się zgadają :D

1

wiem że od 2014r najwięcej dryblingów ma Ney ale liczby nie pamiętam

4

tego gościa z Tonga na prezentacji IO troche poniosło :D

0

pewnie obiecał komuś innemu po meczu oddać :D

8

jutro ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?