kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
z okazji tłustego czwartku życzę wam wszystkiego dobrego :)
1
nie dobrze w takim wieku przechodzić taką operację ;/
oby wrócił "silniejszy"
0
Vital Heynen nowym selekcjonerem polskich siatkarzy
0
Big Sama nie wygryzie ale Pique już młodszy nie będzie a i z tą formą jego nie jest wcale tak wspaniale
0
według moich obliczeń tak by to wyglądało:
1.Atletico 49pkt
2.Barca 40 pkt
3.Valencia40pkt
4.Real 39pkt
0
awans z 19 na 13 miejsce :D
0
Valencia może wygrać :)
23
gdzie ta gala? ;p
1
tak teraz patrze na składya tam nasz rodak na bramce w Cordobie Paweł Kieszek :D
1
mógł go Busi puścić
0
ale nasi siedli na tyłkach ;/
9
mnie bardziej chyba Digne irytuje
Nelson coś tam jeszcze próbuje
1
dobre przeczucie :D
0
po dzisiejszym konkursie Stefan może mieć ból głowy kogo da druzyny wystawić :D
0
Kamil 2
Freitag i Andre Tande daleko
4 naszych w :)10
0
Barca strzeli w 1 połowie ;;p
2
kociaki z Madrytu :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/tak_zmienili_sie_pilkarze_realu_madryt_wzgledem_poprzedniego_sezonu/111954
1
Semedo i Digne to nie jest dobry pomysł
przynajmiej jeden podstawowy boczny defensor musi grać
0
ale całego treningu chyba jeszcze nie robi
18
Rebeca Tavares, żona Fabinho (AS Monaco) zakontraktowana do żeńskiej drużyny AS Monaco
Chcą go zatrzymać za wszelką cenę :D
0
może znajdziesz coś w umowie wynajmu (jak macie w ogóle :D) na temat napraw, remontów, usterek itp
0
Stoch 142,5 i był najlepszy w kwalifikacjach. Freitag (139,5 m), Daniela-Andre Tande (142,5 m).
z pkt nie wiem jak to wyglądało
76
Na transferze Aymerica Laporte’a do City skorzystał też (1% od transferu= 650 000€!) jego 1-szy klub, Agen. To jak gwiazdka z nieba, bo z powodu braku środków klub miał ogłosić upadłość z końcem sezonu
Smokowski
0
bo oni mają tak że jak załadują samochód to muszą to wszystko dostarczyć tego dnia
w sobote wożą za dodatkową opłatą z tego co wiem
1
Kwiatkowski śmieszku wyjdz z ukrycia ;p
5
skoki narciarskie
MŚ juniorów. Tomasz Pilch, kończy zawody na czwartym miejscu. po 1 serii był 3 przegrał podium o 0,2 pkt
0
przepraszam panie DOROSŁY już chowam się do nory
0
następnym razem napisz kto może odpowiedzieć na twój post
2
odpoczywa na LM ;p
4
serio? znowu to samo będziemy wałkować?