kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
My to możemy jedynie pomarzyć o takim awansie :D
1
nawet wyników live nie ma...
0
tak a Laporte zastąpił Inigo Martinez :D
0
ten sam :)
0
tak śrrdnio mi on pasuje do Czelsi
0
jakiego przypadku? celowe chamskie wyjście bez możliwości odzyskania piłki
12
Bilbao co interes zrobiło to głowa mała :D
Inigo moim zdaniem nieco lepszy obecnie od Laporte a 30 baniek w kieszeni xD
0
idz może do jakiegoś złotnika sie podpytać
0
jest rocznik?
2
Messi pije jego pytyj ;p
4
David Beckham utworzył klub w Miami
liga MLS potwierdziła, że w 2020 roku klub będzie mógł dołączyć do rozgrywek
0
ta i może jeszcze Dudek na trenera bramkarzy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
tak mi się wydaję że większość myślała że ta będzie mecz do jednej bramki (sam tak myślałem) a komentator na początku meczu powiedział że Alaves licząc pkt pod wodzą obecnego trenera byłaby 4 drużyną LaLiga :)
8
za takie protesty (Ibaia chyba) Lahoz by dał 2 mecze zawieszenia :D
0
typowy Suarez :D
0
Suarez nie widział jak to Benzema zrobił ;/
8
Alaves gra "mądrze" nam brakuje dokładności
brakuję Busiego i Alby
2
zmiana pokoleniowa :D
0
przepraszam moja wina ;/
0
da radę :) za Stefanka wskoczy
2
niesamowity powrót do wielkiej formy coś jak remontada Barcy na Camp Nou w meczu z PSG
0
2w1 ja bym ich/go zdyskwalifikował
PS dzisiaj może być zaskakujące podium
0
miało być o 16 ale jak będzie nie wiadomo
0
wicher szaleje na Wielkiej Krokwi, organizatorzy chcą rozegrać chociaż 1 serię
szkoda ;/
4
nie interesuję się tym )himalaizmem wspinaczką itp) ale jak czytam co tu co niektórzy wypisują to aż mi się smutno robi, przecież to mogą czytać ich bliscy znajomi rodziny...
9
Stefanek to dzisiaj by podium indywidualnie miał na 100%
0
nie wiem czy to prawdziwa statystyka ale CR ma już 100 goli z karnych :D
3
Montoya to chyba bardzo chcę żeby ZZ nie wylali
swój chło a wy się czepiacie ;p
0
dzisiaj to chyba nasze orły skaczą razem