0

no widzisz ktoś dla sensacji pokolorryzował wypowiedz a ja na to natrafiłem

7

Mauricio Pochettino

- Już wolałbym pracować u siebie na farmie w Argentynie niż prowadzić Barcelonę

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jednak wiem na pewno, że nigdy nie mógłbym poprowadzić Barcelony ani Arsenalu. Identyfikuję się z Espanyolem i Tottenhamem. Tak samo nie mógłbym poprowadzić Rosario Central, bo dorastałem w Newell's Old Boys

8

z Getafe 11 lutego (niedziela) o 16:15 na Camp Nou

7

myślę że dziś kluczem do zwycięstwa będzie szybko strzelona bramka i utrzymanie 0 z tyłu do przerwy

troszke się obawiam tego meczu... VeB!!

9

no przecież dlatego pytam bo nie wiedziałem ;p

0

SZEFO jest już w Chinach czy planu a jeszcze jakieś pożegnanie z kibicami przed meczem?

16

"w takiej formie Real przegralby VHS na CD" HAHAHAH
Milewski

3

Real ciągle nie znalazł dla siebie przeciwnika :D

0

miała być pierwsza 4 LaLigi w półfinałach

taki uj :D

edit:troche nie w pore napisałem

2

-Ej chłopaki ubieracie garniaki
- tak tak Leo , oczywiście :D

0

tylko Leo podszedł poważnie do sprawy :D

1

Nie masz lojalności
Musisz zagrać zawodnikiem 10 spotkań albo dostać go w paczce

6

Łzy słońca-piekny film

1

tabaluga :D

2

Szefuncio mimo że nie był wychowankiem to każdy go tutaj tak traktował był ważnym elementem układanki u każdego trenera, mimo że ostatnio nie pełnił już tak istotnej roli na boisku to w szatni był jednym z ważniejszych graczy.czasem niedoceniany
imponuje mi u niego ta skromność coś jak Iniesta, na portalach społecznościowych nieobecny
teraz niech idzie regularnie grać i do zobaczenia w Rosji Szefie
oj będzie brakowało go w Barcelonie ;/

5

Kevin De Bruyne oficjalnie przedłużył kontrakt z Manchesterem City - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.

Nowa umowa reprezentanta Belgii z ekipą "Obywateli" będzie obowiązywała do końca czerwca 2023 roku.

57

w zimowym oknie nie przeprowadza się takich transferów :D

1

duże osłabienie na LM

0

....sold Coutinhooo

0

Robinho zmienia klub. Były reprezentant Brazylii podpisze kontrakt z tureckim Sivasporem.

myślałem że on już nie gra

0

z Espanyolem o ile dostanie powołanie to będzie zależało od wyniku

1

myślę że pierwsze minuty będą z Alaves i nie będzie ich za wiele pewnie z 15-20min

37

trochę im zdjęcie nie wyszło xD

3

zrobili interes życia na Dembele to teraz nogą trochę opuścić ceny :D

62

admin odpowiedzialny za to zasnął i przestał liczyć :D

11

Suarez jest 5 zawodnikiem który strzelił 100 ligowych bramek w barwach Barcy



1.Messi 368 gole (402 mecze)

2.Cesar 190 (287)

3.Kubala 131(186)

4.Eto'o 108 (144)

5.Suarez 100 (114



pierwsze 100 bramek natomiast strzelił w najmniejszej ilości meczów

1.Suarez 114 meczy

2.Eto'o 130

2.Kubala 132

4.Messi 154

5.Cesar159

0

brak Neya i kontuzja Mbape w trakcie meczu, czerwo Alvesa i nie gra;i z byle kim

0

za tydzień

0

to mówicie że MESSI zmęczony... i potrzebuje odpoczynku? :D

0

gaz się skończył w zapalarce? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?