@Stinger_ Właśnie głównie do Felixa go porównuje, może jeszcze do Nuneza.Był tańszy ale 32 gole i 4 asysty to fajny wynik. Jak było potem każdy wie. :P
Gyokeres za 65M€ to promocja. Przecież to jest bardzo mało porównując jakie "gwiazdy" i za jakie pieniądze szły z ligi portugalskiej nie robiąc takich liczb.
@Encore Przecież na rękę mu mieć prezydenta z koalicji w której jest. Gdyby oddał głosy na Nawrockiego to tak jakby odbierał swojej partii trochę władzy. Nie ma tu żadnego zaskoczenia że popiera Trzaska.
Jeżeli Trzaskowski jakimś cudem wygra, na co liczę, to będzie można w 100% rozliczać rząd Rudego. Nie będzie już wymówek że prezydent wetuje ustawy, bo będą rządzić pełną gębą.
@alone49 Ja nie popieram nikogo, nie tracę nerwów na politykę a zawsze będę głosował przeciwko PiSowi i wszystkiemu z nim związanemu. Banda wieśniaków, która rozkradała kraj jawnie śmiejąc nam się w oczy, wykorzystując tragedię do robienia polityki, mając w szeregach swojej partii ludzi chorych psychicznie i niezrównoważonych umysłowo. Nikt nigdy nie zrobi większej wsi i patologii w tym kraju, jaką zrobił PiS. Dziękuję.
@Deathwing112 Mają prawo mieć głos bo wyemigrowali z powodu słabej sytuacji w kraju i mogą w ten sposób ją zmienić. A to jak głosują to już inna para kaloszy.
Wyobraźcie sobie teraz te debaty Trzask vs Nawrocki. Przecież to będzie obrzucanie się gównem wzajemne przez 3 godziny bez żadnych konkretów. Na ostatnich debatach ich konfrontacje pominąłem bo mnie nudziły, współczuję tym co będą to oglądać
@krajana Może masz rację, ja jednak uważam że płynny angielski pomaga w relacjach, tymbardziej z USA. Duda nie potrafi mówić a nie posługuje się tłumaczem, dlaczego? Robi z Siebie błazna.
@krajana Małym człowiekiem nazywasz kogoś w internecie kogo kompletnie nie znasz. Uwielbiam to. :) Byle się tylko poczuć lepszym od kogoś. To jest moje zdanie, prezydent powinien znać dobrze język którym się cały świat posługuje. Z Dudy było tyle szyderstwa z tego względu, że ciężko to policzyć.
Wyobraźcie sobie że prezydent nie musi znać angielskiego xd Nawrocki będzie nas znowu kompromitował na arenie międzynarodowej. Stano miał rację, że wymagania do kandydowania są tak śmieszne, że za parę lat Najman będzie startował.
Taki wynik Brauna, jakiekolwiek głosy na Maciaka przerażają. Widać, że ludzie lubią głupotę, afery i im głupsze rzeczy wypowiada kandydat tym lepiej...
@Transu96 Każdy to wiedział, takie kluby nigdy nie utrzymają się na topie dłużej niż dwa lat, nawet pomijając kasę to ambicja nie pozwala zawodnikom zostać jak zgłaszają się takie ekipy jak powyżej.
@Encore Każdy (no prawie, pozdro Fati) z zawodników miał jakiś większy lub mniejszy wpływ na ten sezon i swój czas. To świadczy, że mamy fajną drużynę a nie zlepek indywidualności, które ciągną za uszy całą ekipę.
@UriBoyka Mówię o wszystkich takich idiotach, u nas, w Madrycie i na całym świecie. Nie rozumiem po prostu takiego zachowania, idziesz na mecz obejrzeć sobie piłkę nożną, nawet jak kogoś szczerze nienawidzisz to po co robić z Siebie takiego buraka..
@Worny Nie czaje takich idiotów co środkowe palce pokazują z trybun, jaki to ma cel poza zrobieniem z Siebie idioty? Serio za taką bramkę ciężko jakieś brawo dać albo chociaż siedzieć i nic nie robić? Kretyni kompletni.
@Romario87 Posrali by się całkiem w pewnej części internetu. :D Raczej nie ma na to szans, chociaż bez żadnej presji będzie nam się grało dużo lepiej a Villarreal i ich wesoły futbol tylko może nam pomóc. Nawet wynik 5-5 może być. :P
1
@Stinger_ Jak wybierze inny klub niż Arsenal to nie zrozumiem. Szyty pod ten klub, z buta ma wyjściowy skład bo nie mają 9tki a z Jesusem nie przegra.
1
@Stinger_ Właśnie głównie do Felixa go porównuje, może jeszcze do Nuneza.Był tańszy ale 32 gole i 4 asysty to fajny wynik. Jak było potem każdy wie. :P
0
Gyokeres za 65M€ to promocja. Przecież to jest bardzo mało porównując jakie "gwiazdy" i za jakie pieniądze szły z ligi portugalskiej nie robiąc takich liczb.
0
@July_6_BcN Każdy z nich gada to co wygodniejsze w danym momencie :P nic nowego
0
@Encore Przecież na rękę mu mieć prezydenta z koalicji w której jest. Gdyby oddał głosy na Nawrockiego to tak jakby odbierał swojej partii trochę władzy. Nie ma tu żadnego zaskoczenia że popiera Trzaska.
1
@Katalończyk 99 Nie, nie zagłosuje na nich więcej :)
4
Jeżeli Trzaskowski jakimś cudem wygra, na co liczę, to będzie można w 100% rozliczać rząd Rudego. Nie będzie już wymówek że prezydent wetuje ustawy, bo będą rządzić pełną gębą.
1
@alone49 Ja nie popieram nikogo, nie tracę nerwów na politykę a zawsze będę głosował przeciwko PiSowi i wszystkiemu z nim związanemu. Banda wieśniaków, która rozkradała kraj jawnie śmiejąc nam się w oczy, wykorzystując tragedię do robienia polityki, mając w szeregach swojej partii ludzi chorych psychicznie i niezrównoważonych umysłowo. Nikt nigdy nie zrobi większej wsi i patologii w tym kraju, jaką zrobił PiS. Dziękuję.
0
@Deathwing112 Mają prawo mieć głos bo wyemigrowali z powodu słabej sytuacji w kraju i mogą w ten sposób ją zmienić. A to jak głosują to już inna para kaloszy.
6
Wyobraźcie sobie teraz te debaty Trzask vs Nawrocki. Przecież to będzie obrzucanie się gównem wzajemne przez 3 godziny bez żadnych konkretów. Na ostatnich debatach ich konfrontacje pominąłem bo mnie nudziły, współczuję tym co będą to oglądać
4
Ten Inter jest jakiś dziwny, znowu faul na obrońcy a w powtórkach nie pokazali tej sytuacji ani razu. Oczywiście Dumfries...
0
@Roobo To jest tak radykalne i bezpodstawne stawianie Polski na pierwszym miejscu, że podchodzi pod fanatyzm...
4
@RonMes10 Za 5 lat większość tych ludzi z wieców Mentzena nabierze prawa wyborcze i może walczyć o dobry wynik.
0
@krajana Może masz rację, ja jednak uważam że płynny angielski pomaga w relacjach, tymbardziej z USA. Duda nie potrafi mówić a nie posługuje się tłumaczem, dlaczego? Robi z Siebie błazna.
0
@krajana Małym człowiekiem nazywasz kogoś w internecie kogo kompletnie nie znasz. Uwielbiam to. :) Byle się tylko poczuć lepszym od kogoś. To jest moje zdanie, prezydent powinien znać dobrze język którym się cały świat posługuje.
Z Dudy było tyle szyderstwa z tego względu, że ciężko to policzyć.
0
@GTBTP Tak jak Duda. Ja dziękuję za taki angielski. :))) Tak to on może w csa grać z ludźmi a nie być prezydentem i rozmawiać z innymi.
@BorzyKrzys
https://www.fakt.pl/polityka/lektorka-angielskiego-uslyszala-nawrockiego-tak-go-podsumowala/tw6w947
Jak się nauczy na pamięć. Nawet wtedy jest słaby.
7
Wyobraźcie sobie że prezydent nie musi znać angielskiego xd Nawrocki będzie nas znowu kompromitował na arenie międzynarodowej. Stano miał rację, że wymagania do kandydowania są tak śmieszne, że za parę lat Najman będzie startował.
9
Taki wynik Brauna, jakiekolwiek głosy na Maciaka przerażają. Widać, że ludzie lubią głupotę, afery i im głupsze rzeczy wypowiada kandydat tym lepiej...
0
Po co liczyć głosy skoro wystarczy zapytać osoby ankietą pod lokalem i wszystko wiadomo?
0
Exit pool biorą za pewnik a jeszcze urny zamknięte... Ja tego nie rozumiem w każdych wyborach. To się zawsze też sprawdza, chore.
1
Stegen nota 5.9, chyba życiowa forma? Nie oglądam.
1
Wyjec z Austrii zgarnia penge
1
Ale dzis tu będzie piękne miejsce
1
@Kgorecki2500 Idiota który robił kampanię na tragedii UW. Gardzę takimi ludźmi.
0
@Transu96 Każdy to wiedział, takie kluby nigdy nie utrzymają się na topie dłużej niż dwa lat, nawet pomijając kasę to ambicja nie pozwala zawodnikom zostać jak zgłaszają się takie ekipy jak powyżej.
3
@Encore Każdy (no prawie, pozdro Fati) z zawodników miał jakiś większy lub mniejszy wpływ na ten sezon i swój czas. To świadczy, że mamy fajną drużynę a nie zlepek indywidualności, które ciągną za uszy całą ekipę.
3
@UriBoyka Mówię o wszystkich takich idiotach, u nas, w Madrycie i na całym świecie. Nie rozumiem po prostu takiego zachowania, idziesz na mecz obejrzeć sobie piłkę nożną, nawet jak kogoś szczerze nienawidzisz to po co robić z Siebie takiego buraka..
4
@Worny Nie czaje takich idiotów co środkowe palce pokazują z trybun, jaki to ma cel poza zrobieniem z Siebie idioty? Serio za taką bramkę ciężko jakieś brawo dać albo chociaż siedzieć i nic nie robić? Kretyni kompletni.
2
@Romario87 Posrali by się całkiem w pewnej części internetu. :D Raczej nie ma na to szans, chociaż bez żadnej presji będzie nam się grało dużo lepiej a Villarreal i ich wesoły futbol tylko może nam pomóc. Nawet wynik 5-5 może być. :P
6
@Arden Jedyny, który rzeczywiście posłuchał trenera i nie popadł w euforię. Przypomnę, że to dzieciak i ma 17 lat...