No i chłop już całkiem inny ton głosu ma niż na debatach "oficjalnych". Tam gada jak jakiś osiłek, robot, a tutaj widać, że na luzie i nie modeluje głosu w żaden sposób. U Stana tak samo rozmawiał i dało się go słuchać. Nie wiem od czego to zależy.
@Gaucho Zaczyna się nagonka bo przeklęty Rafał chce odciąć kościół od pieniążków państwowych. Akurat każdy normalny katolik powinien to popierać, bo im się w dupach przewraca od tego dobrobytu. Dodatkowo wziąłbym się jeszcze za pedofili i odtajnianie akt tych przeniesionych na inne parafie za swoje czyny.
@Mezocyklon87 Nie każdy musi wiedzieć kto z kim ma sztamę a kto z kim ma kosę. Ja np. ostatnio widziałem, że pobili chłopa i zabrali mu koszulkę Ajaxu w Krakowie, bo też się chłopaki obrazili. Po co bronić takich debili jakimi są kibole? Zamykać te zwierzęta w klatkach i niech się tłuką jak to ktoś wyżej napisał.
@fart To samo odczucie tyczy się Messi/Pessi, bo idioci podłapali, że Penaldo to i Pessi - co kompletnie nie ma żadnego nawet najmniejszego sensu. Myślę, że IQ tutaj ma znaczenie. :)
@fart Chodzi o sam fakt przezwiska, ludzie myślą że są fajni jak napiszą "druga tura bez bążura" i wrzuca jakąś śmieszna grafikę. Pokazuje to po prostu poziom reprezentowany przez człowieka.
Was też irytują ludzie spamujący wszędzie "bążur" "batyr" i tak dalej? Podłapie taki jeden z drugim i wszędzie myślą że są śmieszni, jak sobie tak nazwą Trzaska albo Nawrockiego. Nie trafia to do mnie kompletnie. Jakieś rymowanki i wzajemne przekrzykiwanie, ani to śmieszne ani fajne.
@Criss18Barca Największa porażka i najbardziej niezrozumiała decyzja platformy. Sikorski by w tych wyborach ich tam pozamiatał swoją charyzmą i doświadczeniem międzynarodowym. Szkoda.
@Messibestplayerintheworld Leao. Młodszy o 3 lata i Flick będzie mógł wyciągnąć z Niego więcej. Ma więcej atutów na skrzydle niż Diaz, który bardziej przypomina Raphinhe. My potrzebujemy szybkiego skrzydłowego z dryblingiem.
@Firestone Jak niepotrzebnego skoro sam Flick mówił, że to dobry transfer? Olmo strzelił sporo kluczowych bramek w tym sezonie, kontuzje kontuzjami, ale zagrał i był zarejestrowany finalnie, więc o co chodzi?
@ViscaelBarca2007 Napisałeś, że z tyłu procesor przegrzany. Sytuacja miała miejsce jeszcze przed tym, jak Araujo grał idealnie na prawej obronie i zatrzymywał Mbappe w PSG czy Viniego. Jestes ignoratem który tylko powtarza "araujo słaby" bo teraz na stoperze kompletnie mu nie idzie. Zjadał każego łącznie z Garcią w swojej najlepszej formie na prawej obronie i fizycznie i taktycznie.
@HarveySpecter Słabe porównanie, bo akurat Nawrocki to jest głupek Kaczyńskiego i sam o niczym nie decyduje. Poza tym w świetle tylu afer i tego, jaki ma PR to musi się łapać wszystkiego, żeby go ocieplić. Sztab już mu tam smaruje odpowiedzi na niewygodne pytania żeby wypaść jak najlepiej. To nie jest tak, że on jest odważny i nie myśli. On po prostu nie myśli bo ktoś to robi za niego. U Trzaska podobnie, Donek tam rządzi kampanią a nie on sam.
Gala ZP 22 września to i tak późno. Powinni ją dawać przed startem nowego sezonu, bo idioci nie znają kryteriów i patrzą na formę w nowym sezonie gdzie głosowanie jest już zamknięte, i medialna sieczka niepotrzebna.
@PeteR10 A może na dwa lata dać koalicji pełną władzę i obserwować jak spełniają obietnice? Nikt ich nie będzie blokował to powinna być sielanka w Polsce. Jeżeli dalej będą kłamać to więcej na nich nie głosować i tyle?
Slawek Mentzen z nadzieją na drugą turę: Nawrocki okradł i wykorzystał starszego człowieka, ktoś taki nie może zostać prezydentem, to skandal. Slawek Mentzen bez szans na drugą turę: prawdopodobnie poprze Nawrockiego.
Polityka to jest szambo, oni mówią i obiecują to, co aktualnie im pasuje pod ich właśne korzyści, mają w dupie suwerena...
1
No i chłop już całkiem inny ton głosu ma niż na debatach "oficjalnych". Tam gada jak jakiś osiłek, robot, a tutaj widać, że na luzie i nie modeluje głosu w żaden sposób. U Stana tak samo rozmawiał i dało się go słuchać. Nie wiem od czego to zależy.
4
@Gaucho Zaczyna się nagonka bo przeklęty Rafał chce odciąć kościół od pieniążków państwowych. Akurat każdy normalny katolik powinien to popierać, bo im się w dupach przewraca od tego dobrobytu. Dodatkowo wziąłbym się jeszcze za pedofili i odtajnianie akt tych przeniesionych na inne parafie za swoje czyny.
2
@Mezocyklon87 Nie każdy musi wiedzieć kto z kim ma sztamę a kto z kim ma kosę. Ja np. ostatnio widziałem, że pobili chłopa i zabrali mu koszulkę Ajaxu w Krakowie, bo też się chłopaki obrazili.
Po co bronić takich debili jakimi są kibole? Zamykać te zwierzęta w klatkach i niech się tłuką jak to ktoś wyżej napisał.
40
@GTBTP A gdyby tego nie powiedział to byście pisali, że po wchodzi Braunowi w dupę... Bardzo dobrze powiedział, ten człowiek jest chory psychicznie.
17
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/499313511_1107726271380960_2143805391848434459_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=DJJ_ptzmpT8Q7kNvwGJJuXN&_nc_oc=AdmMmlmuaUYduCoQ-TZxMQ4lrUgkKzzS5nExHBgz9OpjL3yjs3giq1YTfRpVMXQEL_Q&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=aqNZ0uSr4ouk_-4JTWB6Ow&oh=00_AfK8rYfwrxnof1W4gZ6MGDM3rXuNFGBrMTA7fedr8cdhBg&oe=6833FFF6
Dobranoc wszystkim!
1
@Firestone Audi Cup świętowali, daj żyć
5
W Londynie alert RCB jutro, bo otworzą gablotę żeby puchar włożyć. Burze piaskowe.
0
Gdyby Casemiro to zostawił to może Garnacho by wcisnął xD
2
Dogrywka podchodziłaby pod znęcanie
3
Gdyby jednak wybrali czarnego papieża a Totki dociągnęły wynik do końca, to już bym wydawał wszystkie oszczędności na wycieczki
1
@fart To samo odczucie tyczy się Messi/Pessi, bo idioci podłapali, że Penaldo to i Pessi - co kompletnie nie ma żadnego nawet najmniejszego sensu. Myślę, że IQ tutaj ma znaczenie. :)
2
@fart Chodzi o sam fakt przezwiska, ludzie myślą że są fajni jak napiszą "druga tura bez bążura" i wrzuca jakąś śmieszna grafikę. Pokazuje to po prostu poziom reprezentowany przez człowieka.
9
Was też irytują ludzie spamujący wszędzie "bążur" "batyr" i tak dalej? Podłapie taki jeden z drugim i wszędzie myślą że są śmieszni, jak sobie tak nazwą Trzaska albo Nawrockiego. Nie trafia to do mnie kompletnie. Jakieś rymowanki i wzajemne przekrzykiwanie, ani to śmieszne ani fajne.
6
@Criss18Barca Największa porażka i najbardziej niezrozumiała decyzja platformy. Sikorski by w tych wyborach ich tam pozamiatał swoją charyzmą i doświadczeniem międzynarodowym. Szkoda.
1
@blakkudium Pewnie zasłona do mediów żeby nie podnosić ceny, grom wie co szwagry ugotują
3
@Messibestplayerintheworld Leao. Młodszy o 3 lata i Flick będzie mógł wyciągnąć z Niego więcej. Ma więcej atutów na skrzydle niż Diaz, który bardziej przypomina Raphinhe. My potrzebujemy szybkiego skrzydłowego z dryblingiem.
0
@mordini123 Tak, właśnie rozesłali maile
0
@ViscaelBarca2007 Jak Ty dalej nie rozumiesz o czym ja mówię, to nie wiem czy jest sens kontunuowanie dyskusji...
14
@Firestone Jak niepotrzebnego skoro sam Flick mówił, że to dobry transfer? Olmo strzelił sporo kluczowych bramek w tym sezonie, kontuzje kontuzjami, ale zagrał i był zarejestrowany finalnie, więc o co chodzi?
11
@Firestone A i tak na koniec wychodzi na Jego. Wy wypisujecie kolejne dyrdymały, a klub ma się coraz lepiej. :D
2
@ViscaelBarca2007 Napisałeś, że z tyłu procesor przegrzany. Sytuacja miała miejsce jeszcze przed tym, jak Araujo grał idealnie na prawej obronie i zatrzymywał Mbappe w PSG czy Viniego. Jestes ignoratem który tylko powtarza "araujo słaby" bo teraz na stoperze kompletnie mu nie idzie. Zjadał każego łącznie z Garcią w swojej najlepszej formie na prawej obronie i fizycznie i taktycznie.
5
@HarveySpecter Słabe porównanie, bo akurat Nawrocki to jest głupek Kaczyńskiego i sam o niczym nie decyduje. Poza tym w świetle tylu afer i tego, jaki ma PR to musi się łapać wszystkiego, żeby go ocieplić. Sztab już mu tam smaruje odpowiedzi na niewygodne pytania żeby wypaść jak najlepiej. To nie jest tak, że on jest odważny i nie myśli. On po prostu nie myśli bo ktoś to robi za niego. U Trzaska podobnie, Donek tam rządzi kampanią a nie on sam.
6
@ViscaelBarca2007 Co Ty chcesz od Araujo, nie pamiętasz jak chował do kieszeni Viniego w klasykach? A no tak, krótka pamięć...
5
@MesQueUnClub96 Jutro na konferencji: "Zaprezentuję teraz Państwu, jak się robi fikołki."
0
@Herato W rytmie meczowym szybciej macha lewą ręką w górę w sumie
2
@NeroTFP1 Zawsze tak robili, ale media i idioci z Twittera nigdy nie mogli się tego nauczyć i brali pod uwagę okres do samej gali.
1
Gala ZP 22 września to i tak późno. Powinni ją dawać przed startem nowego sezonu, bo idioci nie znają kryteriów i patrzą na formę w nowym sezonie gdzie głosowanie jest już zamknięte, i medialna sieczka niepotrzebna.
1
@PeteR10 A może na dwa lata dać koalicji pełną władzę i obserwować jak spełniają obietnice? Nikt ich nie będzie blokował to powinna być sielanka w Polsce. Jeżeli dalej będą kłamać to więcej na nich nie głosować i tyle?
12
Slawek Mentzen z nadzieją na drugą turę: Nawrocki okradł i wykorzystał starszego człowieka, ktoś taki nie może zostać prezydentem, to skandal.
Slawek Mentzen bez szans na drugą turę: prawdopodobnie poprze Nawrockiego.
Polityka to jest szambo, oni mówią i obiecują to, co aktualnie im pasuje pod ich właśne korzyści, mają w dupie suwerena...
0
@Stinger_ United to studnia bez dna, nikt tam nie zrobi kariery i powinni się wystrzegać tego klubu.