kuz

1

@olejtm Co poczytaj? Przecież to wylosowane 500 komisji w całym kraju.

kuz

1

@Marusek Cała hala pisiorow z Jarkiem na czele, ale kandydat niezależny. To już jest plucie ludziom w twarz.

kuz

0

@Kamil01 PIS podpisywał wszystko co UE podała na tacy, ale dalej mówcie że to Trzaskowski nas sprzeda. :D @pioz123 ja się wstydziłem :P

kuz

11

Trzaskowski ani słowem o Pisie i Nawrockim, Nawrocki z kolei zaczął od atakowania Trzaskowskiego xd

kuz

23

Przeraża fakt, że ludzie tak krytykują patologię w internecie, freak figury, a połowa narodu głosuje na gościa z tego środowiska.

kuz

2

Czemu Trzask mówi jakby wygrał? Nie użył ani jednego słowa "spokojnie, jeszcze nie mamy pewności" tylko już gada jak prezydent?

kuz

0

Głosy La Rambli będą kluczowe

kuz

1

Przy takich bliskich wynikach exit pool nic raczej nie pokaże, trzeba będzie czekać do rana.

kuz

0

@MaŁolat jakby jakby. Jak drużyna wygrywa to jeden z jej zawodników zawsze jest kluczowy. Gdyby Rapha miał takie staty to byśmy wygrali.

kuz

3

Według mnie piłkarza turnieju zawsze powinien dostawać ktoś kto wygrał finalnie ten turniej. Nawet jeżeli Rapha był lepszy, to nie wygrał.

kuz

0

Dembele to wczoraj grał? A no tak pamiętam jedna armatę w trybuny.

kuz

0

@A4ron Van Boekel. Zrozumcie że to on a nie Marciniak bo on sterował varem i zmieniał decyzję Marciniaka.Mógł też wrócić do faulu Dumfriesa ale nie chciał bo on nas nienawidzi.

kuz

14

Cała rodzina Garcii była cule, teraz tylko info o mitycznym DNA Barcy które posiada i bingo zaliczone. Chyba, że już było. :P

kuz

0

Jak było tak było, ale było...

kuz

3

@comtedurgell Silence, because Zdzicho will come!

kuz

0

@Rewolucja123 Cisza wyborcza trwa w Polsce i o czasie polskim, więc musisz się dostosować.

kuz

0

@J4no No ile mamy przyjąć i ile już przyjęliśmy? Podaj liczby, podaj artykuły albo jakieś dokumenty. Bo ja nie widzę fali imigrantów za rządów KO.

kuz

2

@mateusz33 A jakie zło jest po stronie Trzaskowskiego? Wymień mi proszę coś co przebija sutenerstwo, udowodnione przestępstwo podatkowe + inne rzeczy, które ma udowodnione drugi kandydat. Bez spiny, na luzie pytam.

kuz

0

@PeteR10 Daj mi coś co potwierdzi Twoje słowa, że Tusk jest ułożony, bo wszystko co słyszę to tylko domysły. Jaki socjal, przecież to pis rozdawał na lewo i prawo pesele ukraińcom, pasł patologię i prowadził do nieróbstwa i to jest wszystko zapisane w historii do udowodnienia. Gdzie jakiekolwiek potwierdzenie z obserwacji Tuska, że będzie przyjmował imigrantów? Daj mi link, cokolwiek, bo o to pytam a nie o Twoje domysły.

kuz

0

@negreanu Nie o to mi chodziło, tylko bardziej o warunki socjalne itp. Taki imigrant niczego tutaj nie dostane poza obrażaniem przez przypadkowych ludzi na ulicy.
@PeteR10 Czyli wróżenie z fusów? Czyli jak Nawrocki wygra to ich nam nie wcisną, bo wyjdziemy z Unii? Jak to widzisz? Od lat jest problem we Francji, Niemczech, Anglii, a jakoś w Polsce dalej jest spokojnie, straszą nas już od 10 lat napływem... Nie mogę pojąć skąd u Was taka pewność, że tylko Trzask przyjmie miliony uchodźców, a Nawrocki nie?

kuz

2

@negreanu No jasne, ale jak porównasz ceny u nas a u Niemców czy Francuzów, czy Holendrów albo Duńczyków, to systemowo jesteśmy trochę w tyle.

kuz

4

@arasz1819 Właśnie to mnie zastanawia. Pisowi udowodnili, że nielegalnie sprowadzali tutaj tę hołotę, a przy Tusku i Trzasku są tylko pogłoski o jakimś pakcie migracyjnym, którego nawet chyba jeszcze nie przyjęliśmy i nie mamy zamiaru, poza tym sam ten pakt niczego nie zmieni bo tak jak wyżej, my jesteśmy za silnie zakorzenionym w swoich przekonaniach i poglądach narodem.

kuz

5

Ktoś mi rzetelnie wytłumaczy, skąd do Trzaskowskiego ludzie przypisują te miliony uchodźców, którzy mają u nas być jak wygra? Nie mam pojęcia co oni biorą, ale w naszym kraju źle się żyje Polakom, a co dopiero uchodźcom? Pis przecież wpuścił ich masę nielegalnie i jakoś nie widać, żeby sobie żyli tutaj jak w Niemczech czy Francji. My mamy taką kulturę i korzenie, że nawet jeżeli rząd wpuszcza i daje im azyl, to oni tutaj nie zostaną, bo my sobie jako naród nie damy dmuchać w kaszę i panoszyć się takim ludziom. Niebywałe jak ludzie podłapali jakieś wypowiedzi o wpuszczaniu uchodźców przez Tuska i teraz powielają te brednie jakby każdy miał w domu mieć po dwóch kolegów z bliskiego wschodu. Czym możemy to poprzeć na 100%, że przy wygranej Rafała od razu zaleje nas fala uchodźców? Bo sam kandydat nic o tym nie wspomniał a nawet zaprzeczył...
Warto zaznaczyć, że Ci, którzy wjeżdżają autami a ludzi albo rabują, to przeważnie są "LEGALNI" obywatele danego kraju. Po fakcie okazuje się, że delikwent był wcześniej notowany ale dany kraj nic z tym nie robił tylko go puszczali wolno. My nie mieliśmy kolonii i teraz nie musimy się obawiać, że Polska nagle będzie zalana falą bandytów ze wschodu.

kuz

0

@Sysia11 A idź z tym dziadowskim Interem, który przepchany przez Van Boekela jest w finale. Nawet jak Dembele dostane ZP to nie chce żeby Inter wygrał, nie zasługują a PSG grało piękną piłkę cały sezon podobnie do nas.

kuz

4

@Cvzx Spermiage alert

kuz

11

@gumaz I pomyśleć, że ten chory i głupi dzieciak będzie za x lat nami rządził albo przynajmniej miał pole do stołków... Brak słów.

kuz

2

@patataj Czekam aż te wybory się skończą i internet trochę odetchnie od tego biadolenia. Dość już mam czytania jakimi ludzie są idiotami i jak to nie zrobią wszystkiego za polityków. Jeszcze tydzień, max dwa i będzie święty spokój.

kuz

0

@Chada Trochę niestety, bo to nie moje klimaty, ale tak :P

kuz

1

@Gibbon_FCB Pragmatyzm i taktyka zabijają piękno piłki, a to wszystko przez ogromne pieniądze, które wiszą nad wszystkimi rozgrywkami + natłok meczów w sezonie. Wszystko to się składa na mniej przyjemne dla oka widowisko bo nikt nie chce grać pięknie tylko wygrywać.

kuz

1

@malicinho Na Mecie byłem rok temu, w tym roku jeszcze Iron Maiden kupione już w grudniu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?