Dziś lepiej na Ramblę nie wchodzić, ostatni dzień przed ciszą to wszyscy, którzy muszą jakieś frustracje tu wylać, wyleją. Jutro najpiękniejszy dzień w roku - brak polityki w internecie, uwielbiam ten czas.
@tbas Moim zdaniem niepodyktowanie jawnego karnego w erze VAR już jest mocniejsze niż to. Tutaj na siłę można się doszukać opierania się obrońcy na Ramosie, bardzo na siłę, ale wciąż.
@Cochise Pojechałem z żoną na jednodniową wycieczkę do Berlina, żeby spróbować kebaba którego wychwalali pod niebiosa. Mieli rację w 100%, lepszego kebaba nie jadłem w życiu. Byłem jeszcze w Zakopanem, w Gdańsku w kilku knajpach, nigdy się nie zawiodłem na ich opinii, może dlatego, że nigdy nie są opłacane? Do książula po prostu nie można mieć żadnych wątów jak się jest normalnym człowiekiem bez uprzedzeń do ludzi bez powodu. @MesQueUnClub_87 to słabo oglądasz ten kanał, bo opinie typu "za dużo surówki, tego czy tego" zawsze są podpierane słowem "według mnie, to moje smaki, nie musicie się zgadzać tylko sami spróbujcie." Ja oglądam dużo i mam wrażenie, że czasami zbyt często wspominają o tym w filmach. Jak widać robią to dla takich jak Ty czy inni, którzy twardo i tak stawiają na swoim. Ten kanał w porównaniu z jakimiś ekipami, patologią i resztą to jest żyła złota, szczególnie dla młodzieży.
@Cochise Zniszczy biznes Januszom, którzy walą w uja, za ogromną cenę sprzedają chłam którego nawet pies by nie zjadł. Jeżeli knajpa jest ok, ceny do jakości też, to nie zdarzyło się, żeby jakoś mocno krytykowali, wręcz przeciwnie. Koleś pomaga ludziom unikać miejsc, w których jawni robi się kasę na nieświadomych klientach wciskając im najtańszy syf za grube pieniądze. Czy to złe? Ja uważam, że dobre.
@Cochise "Trzeba mieć wyrafinowane podniebienie i rozległą wiedzę, aby to robić. Przy tym promując lub niszcząc konkretnych przedsiębiorców. Chwała mu, że się wybił, ale nigdy nie zrozumiem uznawania go znawcę tysiąc gwiazdek Michelin."
No to jest zła ocena tego kanału i nie możesz się z tym niezgodzić, sory.
@Cochise Bardzo źle oceniasz Jego kanał. Ja oglądam głównie Jego i Wojka bo sprawia mi to przyjemność. NIGDY nie kreowali się na znawców tak jak to napisałeś, wręcz przeciwnie, zawsze mówią, że są zwykłymi zjadaczami chleba. Trafiają do mnie ich opinie bo 90% społeczeństwa ma takie same kubki smakowe i tak samo się zna na jedzeniu jak oni. Zdecydowanie wolę taki kontent niż to co się dzieje na polskim youtubie i co oglądają dzieci. Chłopaki nikomu nie szkodzą, mało bluzgają, nie namawiają do czegoś złego (no może zła dieta). Lubię sobie z żonką wieczorem odpalić jakieś winko i kompletnie resetować głowę przy Jego filmach.
0
@Kgorecki2500 Wątpię, że poziom niektórych użytkowników pozwoli im swobodnie mówić o polityce nie narażając się na bana :P
1
Dziś lepiej na Ramblę nie wchodzić, ostatni dzień przed ciszą to wszyscy, którzy muszą jakieś frustracje tu wylać, wyleją. Jutro najpiękniejszy dzień w roku - brak polityki w internecie, uwielbiam ten czas.
1
https://www.facebook.com/share/r/1FddyRV1FS/
R4six co zapodał.
14
Tylko Yamal posłuchał Flicka żeby od razu do szatni zejść.
0
Zraszacze chamy...Może szampan z nich leci?
0
Po co ich prowokują, skończyć i wracać fetować sobie na ulicach jutro. Po co narażać się na jakieś burdy
0
Mamy majstra! Pięknie!
3
Yamal pogadał z Henrym xd nawet ruch podobny haha
1
Odpier**limy coś czy nie? xdd
0
@clyde Nie pierwszy raz a Wy się dziwicie. Flickball - wszystko albo nic
0
Real wczoraj w 94 a dzisiaj Espanyol? xd oby nie haha
2
Ciekawe czy dostali wytyczne że po meczu od razu do szatni, a może ochrona jakas dodatkowa na stadionie?
1
To się zacznie bydło teraz dopiero
1
Myślałem że aktorzy, ale dostał w brzuch, żółta jak nic
5
@Matt_i1992 Ktoś inny na varze niż Van Boekel i bylibyśmy w finale.
0
Gdyby Yamal jeszcze umiał strzelać bramki Lewandowskim
0
Będą Laminowi dziękować młodzi bo pograją pewnie w następnych meczach :P
0
Ale będziemy mieli tu sraczkę jak dziś nie wygramy, i w następnym też nie :D oby wdusili bramę
0
Boicie się trochę o wynik? :D
4
Aralczo tyle czasu i w buraki
0
Trochę ciężary są
3
Eric, Araujo, Christensen, Gerard Martín
Tędy espanjolowcy weszli!
2
@ViscaelBarca2007 Stąd cudzysłów :)
1
@BORO_12 Na bank się pokaże. :P Przeważnie w ważnych meczach tacy "anonimowi" bramkarze mają mecz życia. Wygramy, ale będzie bronił dobrze.
1
@tbas Moim zdaniem niepodyktowanie jawnego karnego w erze VAR już jest mocniejsze niż to. Tutaj na siłę można się doszukać opierania się obrońcy na Ramosie, bardzo na siłę, ale wciąż.
1
https://www.fangol.pl/post/60608
To chyba nie AI, a więc plotki się potwierdziły, że Yamal kręci z Sydney Sweeney. :P
0
@Cochise Pojechałem z żoną na jednodniową wycieczkę do Berlina, żeby spróbować kebaba którego wychwalali pod niebiosa. Mieli rację w 100%, lepszego kebaba nie jadłem w życiu. Byłem jeszcze w Zakopanem, w Gdańsku w kilku knajpach, nigdy się nie zawiodłem na ich opinii, może dlatego, że nigdy nie są opłacane? Do książula po prostu nie można mieć żadnych wątów jak się jest normalnym człowiekiem bez uprzedzeń do ludzi bez powodu.
@MesQueUnClub_87 to słabo oglądasz ten kanał, bo opinie typu "za dużo surówki, tego czy tego" zawsze są podpierane słowem "według mnie, to moje smaki, nie musicie się zgadzać tylko sami spróbujcie." Ja oglądam dużo i mam wrażenie, że czasami zbyt często wspominają o tym w filmach. Jak widać robią to dla takich jak Ty czy inni, którzy twardo i tak stawiają na swoim.
Ten kanał w porównaniu z jakimiś ekipami, patologią i resztą to jest żyła złota, szczególnie dla młodzieży.
3
@Cochise Zniszczy biznes Januszom, którzy walą w uja, za ogromną cenę sprzedają chłam którego nawet pies by nie zjadł. Jeżeli knajpa jest ok, ceny do jakości też, to nie zdarzyło się, żeby jakoś mocno krytykowali, wręcz przeciwnie. Koleś pomaga ludziom unikać miejsc, w których jawni robi się kasę na nieświadomych klientach wciskając im najtańszy syf za grube pieniądze. Czy to złe? Ja uważam, że dobre.
1
@Cochise "Trzeba mieć wyrafinowane podniebienie i rozległą wiedzę, aby to robić. Przy tym promując lub niszcząc konkretnych przedsiębiorców. Chwała mu, że się wybił, ale nigdy nie zrozumiem uznawania go znawcę tysiąc gwiazdek Michelin."
No to jest zła ocena tego kanału i nie możesz się z tym niezgodzić, sory.
25
@Cochise Bardzo źle oceniasz Jego kanał. Ja oglądam głównie Jego i Wojka bo sprawia mi to przyjemność. NIGDY nie kreowali się na znawców tak jak to napisałeś, wręcz przeciwnie, zawsze mówią, że są zwykłymi zjadaczami chleba. Trafiają do mnie ich opinie bo 90% społeczeństwa ma takie same kubki smakowe i tak samo się zna na jedzeniu jak oni. Zdecydowanie wolę taki kontent niż to co się dzieje na polskim youtubie i co oglądają dzieci. Chłopaki nikomu nie szkodzą, mało bluzgają, nie namawiają do czegoś złego (no może zła dieta). Lubię sobie z żonką wieczorem odpalić jakieś winko i kompletnie resetować głowę przy Jego filmach.